Turniej

Nazwa: V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt 2009-2010 - Bydgoszcz 2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.09.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bandach Wiktoria 33 UKS FLORET Ruda Śląska 07.01.2010
2. BAZYLI Zuzanna 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.07.2010
3. BERUS Oliwia 14 IKS LESZNO 24.05.2009
4. WARZECHA Marcin 34 PIAST GLIWICE 07.06.2010
5. BORAWSKA Emilia 11 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
6. BORODZIUK Małgorzata 12 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.03.2010
7. BROSOWSKA Agata 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
8. BUDA Oliwia 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
9. CHARHEIKA Nicol 35 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.08.2010
10. Czarnecka Hanna 10 D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
11. DOWNAR Anastazja 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2010
12. DUMAŃSKA Ludmiła 17 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010
13. Golba ANIELA 27 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.10.2010
14. JAKUBOWSKA Emilia 19 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.09.2010
15. Juszkiewicz Nadia 15 IKS LESZNO 04.05.2010
16. Kociubińska Zofia 2 IKS LESZNO 14.08.2010
17. Konieczka Zofia 3 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
18. KOWALCZYK Maja 29 AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009
19. KOZAK Maja 16 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
20. Królak Lena 7 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
21. Krysik Anna 30 AZS AWF WARSZAWA 23.11.2010
22. Malon Lena 18 D' ARTAGNAN URSYNÓW 06.11.2010
23. MOŚ TERESA 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
24. Murawska Aleksandra 4 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
25. NOWAK Lena 6 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.02.2010
26. PARTYKA Alicja 8 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
27. POKORSKA Zuzanna 21 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.09.2010
28. Sbytova Anastasiia 32 ZJEDNOCZENI PABIANICE 23.11.2010
29. Szczególska Agata 13 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009
30. SZOSTAK Waleria 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2010
31. Tomaszewska Marta 28 UKS FLORET Ruda Śląska 02.09.2009
32. Wełnowska Lena 25 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010
33. Wiśniewska Zofia 31 ZJEDNOCZENI PABIANICE 09.03.2010
34. Wiśnik Florentyna 5 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
35. Ziółkowska Alicja 23 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010


Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-chequer.php on line 145

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kociubińska Zofia IKS LESZNO 14.08.2010 zakwalifikowano
2. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009 zakwalifikowano
3. NOWAK Lena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.02.2010 zakwalifikowano
4. MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
5. Murawska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010 zakwalifikowano
6. Konieczka Zofia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 zakwalifikowano
6. DUMAŃSKA Ludmiła UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010 zakwalifikowano
8. PARTYKA Alicja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 zakwalifikowano
9. BROSOWSKA Agata UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009 zakwalifikowano
10. Szczególska Agata UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009 zakwalifikowano
11. Wiśnik Florentyna AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
12. BUDA Oliwia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010 zakwalifikowano
13. POKORSKA Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.09.2010 zakwalifikowano
14. Juszkiewicz Nadia IKS LESZNO 04.05.2010 zakwalifikowano
15. KOZAK Maja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009 zakwalifikowano
16. KOWALCZYK Maja AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009 zakwalifikowano
17. BERUS Oliwia IKS LESZNO 24.05.2009 zakwalifikowano
18. SZOSTAK Waleria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2010 zakwalifikowano
19. BORAWSKA Emilia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010 zakwalifikowano
20. Bandach Wiktoria UKS FLORET Ruda Śląska 07.01.2010 zakwalifikowano
21. Tomaszewska Marta UKS FLORET Ruda Śląska 02.09.2009 zakwalifikowano
22. Królak Lena UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009 zakwalifikowano
23. JAKUBOWSKA Emilia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.09.2010 zakwalifikowano
24. Wełnowska Lena TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010 zakwalifikowano
25. BORODZIUK Małgorzata UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.03.2010 zakwalifikowano
26. Golba ANIELA D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.10.2010 zakwalifikowano
27. Malon Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 06.11.2010 zakwalifikowano
28. BAZYLI Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.07.2010 zakwalifikowano
29. Ziółkowska Alicja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010 zakwalifikowano
30. WARZECHA Marcin PIAST GLIWICE 07.06.2010 zakwalifikowano
31. Wiśniewska Zofia ZJEDNOCZENI PABIANICE 09.03.2010 zakwalifikowano
32. DOWNAR Anastazja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2010 zakwalifikowano
33. Krysik Anna AZS AWF WARSZAWA 23.11.2010 zakwalifikowano
33. Sbytova Anastasiia ZJEDNOCZENI PABIANICE 23.11.2010 zakwalifikowano
35. CHARHEIKA Nicol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.08.2010 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
2. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
3. NOWAK Lena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.02.2010
3. Kociubińska Zofia IKS LESZNO 14.08.2010
5. Murawska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
6. BROSOWSKA Agata UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
7. Szczególska Agata UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009
8. Wiśnik Florentyna AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
9. Konieczka Zofia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
10. PARTYKA Alicja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
11. BUDA Oliwia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
12. POKORSKA Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.09.2010
13. KOZAK Maja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
14. BERUS Oliwia IKS LESZNO 24.05.2009
15. BORAWSKA Emilia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
16. Golba ANIELA D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.10.2010
17. DUMAŃSKA Ludmiła UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010
18. Juszkiewicz Nadia IKS LESZNO 04.05.2010
19. KOWALCZYK Maja AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009
20. SZOSTAK Waleria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2010
21. Bandach Wiktoria UKS FLORET Ruda Śląska 07.01.2010
22. Tomaszewska Marta UKS FLORET Ruda Śląska 02.09.2009
23. Królak Lena UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
24. JAKUBOWSKA Emilia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.09.2010
25. Wełnowska Lena TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010
26. BORODZIUK Małgorzata UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.03.2010
27. Malon Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 06.11.2010
28. BAZYLI Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.07.2010
29. Ziółkowska Alicja UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
30. WARZECHA Marcin PIAST GLIWICE 07.06.2010
31. DOWNAR Anastazja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2010
32. Krysik Anna AZS AWF WARSZAWA 23.11.2010
33. Wiśniewska Zofia ZJEDNOCZENI PABIANICE 09.03.2010
34. Sbytova Anastasiia ZJEDNOCZENI PABIANICE 23.11.2010
35. CHARHEIKA Nicol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.08.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content