Turniej

Nazwa: II Puchar Polski juniorów młodszych w szpadzie mężczyzn Gliwice 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ADAMCZYK Mikołaj 2 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Basierak Michał 24 AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007
3. Bernat Wiktor 78 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
4. Bodziak Leon 64 KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
5. Buhai Sava 59 KS OLIMP LUBIN 07.04.2010
6. Burdzik Dawid 70 T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010
7. Celej Ignacy 94 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010
8. Chirkowski Ignacy 12 KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
9. Ciapała Bartosz 34 RMKS RYBNIK 24.07.2008
10. Cynar Adam 40 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
11. Dąbrowa Aleksander 93 KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010
12. Długokęcki Ludomir 15 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
13. Dobrzański Jacek 65 PIAST GLIWICE 05.10.2008
14. Dorczyński Jan 61 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009
15. Drobczyk Franciszek 14 PIAST GLIWICE 26.09.2007
16. FECHNER Oskar 23 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
17. Fiedorowicz Fryderyk 73 MKS KUSY SZCZECIN 12.07.2011
18. Giemza Franciszek 81 AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009
19. Golach Franciszek 20 KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
20. Gonet Aleksander 35 TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
21. GUSTA SEWERYN 8 PIAST GLIWICE 14.03.2007
22. Homecki Marek 77 KS OLIMP LUBIN 04.01.2010
23. Huwer Tymoteusz 6 PIAST GLIWICE 01.06.2007
24. Johne Aleksander 76 KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
25. Kalota Dominik 56 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010
26. Kapinos Witold 19 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
27. KASZKUR Leon 32 MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
28. Klek Jonasz 17 MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
29. Kłaput Antoni 84 AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
30. Kolarczyk Jakub 47 RMKS RYBNIK 05.06.2010
31. Kołacz Tymoteusz 96 KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
32. Korkus Paweł 42 MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
33. Kortas Filip 75 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.10.2008
34. Kostiukov Kostiantyn 22 AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
35. Kotusiewicz Maciej 39 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
36. Kozak Igor 44 KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
37. KROCHMALSKI Filip 1 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
38. Kurowski Błażej 4 PIAST GLIWICE 24.03.2007
39. Kuźnik Bartosz 3 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
40. KWAPISZ Oliwier 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
41. Lastovka Lukas 41 KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007
42. LATAŁA MIŁOSZ 57 KKS KRAKÓW 21.01.2008
43. Maciejak Jakub 36 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2007
44. Masłowski Dominik 49 KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
45. Mazurkiewicz Antoni 88 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010
46. Mielczarek Kacper 67 SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.01.2010
47. MIGAS JAKUB 95 PIAST GLIWICE 06.12.2007
48. Mikiciński Maciej 62 TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008
49. Mikoda Krystian 51 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
50. Modrzejewski Stanisław 83 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009
51. Mroziński Kornel 79 AZS AWF WROCŁAW 03.07.2008
52. Nalepa Piotr 72 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009
53. Nawrocki-Nowak Aleks 90 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009
54. Nowak Grzegorz 21 AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
55. Omachel Michał 55 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
56. Osuch Maciej 31 AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
57. Painta Szymon 85 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.07.2011
58. Pałasik Wiktor 68 SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.05.2011
59. Piekarski Dawid 60 KSz WARSZAWIANKA 08.04.2008
60. Pyzikiewicz Karol 38 MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
61. Romanik Miłosz 45 RMKS RYBNIK 09.08.2009
62. Ryczek Kajetan 48 KS AGH Kraków 09.11.2009
63. Sadowy Krzysztof 53 KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
64. Serwin Mikołaj 33 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.08.2008
65. Siwek Marcin 5 KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
66. Skałecki Antoni 16 KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
67. Skrzypczyński Jan 80 SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008
68. Sławecki Aleksander 18 KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
69. Smyczek Anatol 37 RMKS RYBNIK 07.12.2009
70. Sobczak Antoni 87 T.S. WISŁA KRAKÓW 22.02.2007
71. Sobierajski Leszek 74 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 12.06.2010
72. Starczewski Filip 71 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
73. Szabó Alexander 89 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010
74. Szacior Kamil 54 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
75. Szczegielniak Patryk 50 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010
76. Szot Mikołaj 46 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
77. SZUBSTARSKI Maciej 10 KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
78. Szumiłowski Antoni 82 PIAST GLIWICE 23.12.2010
79. Święszek Mikołaj 28 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
80. Tokarczyk Łukasz 91 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.05.2011
81. WAJS Gabriel 66 UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007
82. Wańczyk Hubert 97 KS Milenium 20.03.2008
83. Warecki Adam 30 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
84. Wąsik Tadeusz 11 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
85. Wiewióra Mateusz 69 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 08.03.2007
86. Witkowski Maciej 26 UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
87. Witkowski Kamil 27 UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
88. WŁODARCZYK Piotr 9 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
89. Włodarczyk Paweł 58 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
90. Woźniak Mateusz 52 RMKS RYBNIK 06.08.2009
91. Wróblewski Maciej 43 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010
92. Zalewski Jan 7 KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
93. Zarek Tymon 13 UKS START OPOLE 25.04.2007
94. Zimoń Maciej 86 RMKS RYBNIK 20.04.2010
95. ŻUCHOWICZ IGNACY 63 KS AGH Kraków 12.11.2008
96. Żuwała Tomasz 92 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009
97. Żygadło Jakub 25 KS OLIMP LUBIN 15.01.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Lastovka Lukas KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007 zakwalifikowano
1. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
3. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
4. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 zakwalifikowano
5. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
5. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008 zakwalifikowano
5. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
8. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 zakwalifikowano
9. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009 zakwalifikowano
10. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 zakwalifikowano
11. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 zakwalifikowano
12. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
13. Klek Jonasz MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007 zakwalifikowano
14. Mikoda Krystian SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009 zakwalifikowano
15. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007 zakwalifikowano
15. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007 zakwalifikowano
17. Osuch Maciej AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 zakwalifikowano
18. FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 zakwalifikowano
19. Sadowy Krzysztof KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011 zakwalifikowano
20. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
21. Długokęcki Ludomir MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
22. Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010 zakwalifikowano
23. Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 zakwalifikowano
23. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007 zakwalifikowano
23. Cynar Adam UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 zakwalifikowano
26. Szacior Kamil WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009 zakwalifikowano
27. Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 zakwalifikowano
28. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
29. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 zakwalifikowano
30. Homecki Marek KS OLIMP LUBIN 04.01.2010 zakwalifikowano
31. Basierak Michał AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007 zakwalifikowano
32. Witkowski Kamil UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 zakwalifikowano
33. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
34. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009 zakwalifikowano
35. Maciejak Jakub AZS AWF WROCŁAW 03.02.2007 zakwalifikowano
36. Serwin Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.08.2008 zakwalifikowano
37. Kalota Dominik WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010 zakwalifikowano
38. Kołacz Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008 zakwalifikowano
39. Kozak Igor KS OLIMP LUBIN 22.03.2009 zakwalifikowano
40. Nowak Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
41. KASZKUR Leon MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009 zakwalifikowano
42. Buhai Sava KS OLIMP LUBIN 07.04.2010 zakwalifikowano
43. Kotusiewicz Maciej MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008 zakwalifikowano
44. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
45. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007 zakwalifikowano
46. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 zakwalifikowano
47. Dorczyński Jan UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009 zakwalifikowano
48. MIGAS JAKUB PIAST GLIWICE 06.12.2007 zakwalifikowano
49. Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009 zakwalifikowano
50. Szczegielniak Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010 zakwalifikowano
50. Ryczek Kajetan KS AGH Kraków 09.11.2009 zakwalifikowano
52. Włodarczyk Paweł SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011 zakwalifikowano
53. Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009 zakwalifikowano
54. Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
55. LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008 zakwalifikowano
56. Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009 zakwalifikowano
57. WAJS Gabriel UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007 zakwalifikowano
58. Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 zakwalifikowano
59. Kolarczyk Jakub RMKS RYBNIK 05.06.2010 zakwalifikowano
60. Burdzik Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010 zakwalifikowano
61. Masłowski Dominik KS OLIMP LUBIN 08.02.2010 zakwalifikowano
62. Witkowski Maciej UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007 zakwalifikowano
63. Nawrocki-Nowak Aleks UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009 zakwalifikowano
64. Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008 zakwalifikowano
65. Omachel Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008 zakwalifikowano
66. Żuwała Tomasz AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009 zakwalifikowano
67. Mikiciński Maciej TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008 zakwalifikowano
67. Giemza Franciszek AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009 zakwalifikowano
69. Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010 zakwalifikowano
70. Dąbrowa Aleksander KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010 zakwalifikowano
71. Johne Aleksander KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010 zakwalifikowano
72. Bodziak Leon KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 zakwalifikowano
73. Sobierajski Leszek UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 12.06.2010 zakwalifikowano
74. Starczewski Filip WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009 zakwalifikowano
75. Ciapała Bartosz RMKS RYBNIK 24.07.2008 zakwalifikowano
76. Skrzypczyński Jan SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008 zakwalifikowano
76. Mroziński Kornel AZS AWF WROCŁAW 03.07.2008 zakwalifikowano
78. Celej Ignacy KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010 zakwalifikowano
79. Wiewióra Mateusz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 08.03.2007 wyeliminowano
80. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
81. Painta Szymon UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.07.2011 wyeliminowano
82. Piekarski Dawid KSz WARSZAWIANKA 08.04.2008 wyeliminowano
83. Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 wyeliminowano
84. Pałasik Wiktor SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.05.2011 wyeliminowano
85. Dobrzański Jacek PIAST GLIWICE 05.10.2008 wyeliminowano
86. Szumiłowski Antoni PIAST GLIWICE 23.12.2010 wyeliminowano
87. Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009 wyeliminowano
88. Kortas Filip WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.10.2008 wyeliminowano
88. Zimoń Maciej RMKS RYBNIK 20.04.2010 wyeliminowano
90. Korkus Paweł MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009 wyeliminowano
91. Fiedorowicz Fryderyk MKS KUSY SZCZECIN 12.07.2011 wyeliminowano
92. Smyczek Anatol RMKS RYBNIK 07.12.2009 wyeliminowano
92. Mielczarek Kacper SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.01.2010 wyeliminowano
94. Sobczak Antoni T.S. WISŁA KRAKÓW 22.02.2007 wyeliminowano
95. ŻUCHOWICZ IGNACY KS AGH Kraków 12.11.2008 wyeliminowano
96. Mazurkiewicz Antoni T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010 wyeliminowano
97. Tokarczyk Łukasz BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.05.2011 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
2. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
3. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
3. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
5. Lastovka Lukas KSz WARSZAWIANKA 21.07.2007
6. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
7. Klek Jonasz MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
8. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
9. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
10. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
11. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
12. Mikoda Krystian SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.01.2009
13. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
14. FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
15. Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
16. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
17. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
18. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
19. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
20. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
21. Osuch Maciej AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
22. Sadowy Krzysztof KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
23. Długokęcki Ludomir MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
24. Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010
25. Cynar Adam UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
26. Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
27. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
28. Homecki Marek KS OLIMP LUBIN 04.01.2010
29. Basierak Michał AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007
30. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007
31. Kozak Igor KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
32. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
33. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007
34. Szacior Kamil WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
35. Witkowski Kamil UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
36. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
37. Maciejak Jakub AZS AWF WROCŁAW 03.02.2007
38. Serwin Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.08.2008
39. Kalota Dominik WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010
40. Kołacz Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
41. Nowak Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
42. KASZKUR Leon MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
43. Buhai Sava KS OLIMP LUBIN 07.04.2010
44. Kotusiewicz Maciej MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
45. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
46. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
47. Dorczyński Jan UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009
48. MIGAS JAKUB PIAST GLIWICE 06.12.2007
49. Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009
50. Szczegielniak Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010
50. Ryczek Kajetan KS AGH Kraków 09.11.2009
52. Włodarczyk Paweł SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
53. Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009
54. LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008
55. Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009
56. WAJS Gabriel UKS PIAST LEGNICA 22.09.2007
57. Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
58. Masłowski Dominik KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
59. Witkowski Maciej UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
60. Nawrocki-Nowak Aleks UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009
61. Omachel Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
62. Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010
63. Dąbrowa Aleksander KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010
64. Ciapała Bartosz RMKS RYBNIK 24.07.2008
65. Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007
66. Kolarczyk Jakub RMKS RYBNIK 05.06.2010
67. Burdzik Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010
68. Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
69. Żuwała Tomasz AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009
70. Mikiciński Maciej TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008
70. Giemza Franciszek AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009
72. Johne Aleksander KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
73. Bodziak Leon KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
74. Sobierajski Leszek UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 12.06.2010
75. Starczewski Filip WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
76. Skrzypczyński Jan SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.09.2008
76. Mroziński Kornel AZS AWF WROCŁAW 03.07.2008
78. Celej Ignacy KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010
79. Wiewióra Mateusz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 08.03.2007
80. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008
81. Painta Szymon UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.07.2011
82. Piekarski Dawid KSz WARSZAWIANKA 08.04.2008
83. Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
84. Pałasik Wiktor SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.05.2011
85. Dobrzański Jacek PIAST GLIWICE 05.10.2008
86. Szumiłowski Antoni PIAST GLIWICE 23.12.2010
87. Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009
88. Kortas Filip WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.10.2008
88. Zimoń Maciej RMKS RYBNIK 20.04.2010
90. Korkus Paweł MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
91. Fiedorowicz Fryderyk MKS KUSY SZCZECIN 12.07.2011
92. Mielczarek Kacper SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.01.2010
92. Smyczek Anatol RMKS RYBNIK 07.12.2009
94. Sobczak Antoni T.S. WISŁA KRAKÓW 22.02.2007
95. ŻUCHOWICZ IGNACY KS AGH Kraków 12.11.2008
96. Mazurkiewicz Antoni T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010
97. Tokarczyk Łukasz BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.05.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content