Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Seniorów we florecie mężczyzn - Oborniki Śląskie 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adamczyk Grzegorz 61 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.01.1986
2. ANDRZEJEWSKI Adam 40 IKS LESZNO 31.10.2005
3. BARTOSZEK Tomasz 59 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
4. Bem Maciej 7 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
5. Biedrzycki Mateusz 19 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
6. Borowiec Piotr 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
7. BRICENO Janderson 20 WROCŁAWIANIE 06.03.1995
8. BRZEZIŃSKI Jan 21 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001
9. Cendrowski Marceli 68 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007
10. CHEN Jie 63 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988
11. CHTIOUI Michał 67 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
12. CIEPŁY Oliwier 41 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
13. Czartoryski Szymon 38 WROCŁAWIANIE 16.11.1999
14. Dołżycki Jakub 12 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
15. DURAJ Idzi 55 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
16. Fedorowicz Karol 45 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
17. FERNANDEZ Yerbinson 24 WROCŁAWIANIE 03.07.1994
18. Fogt Jakub 52 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
19. GACZYŃSKI Jan Jerzy 62 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
20. Gajc Jan 42 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
21. Ginda Piotr 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
22. Gonda Jakub 66 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
23. JAKUBOWSKI Adam 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
24. JURCZAK Mateusz 36 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
25. Jurczak Tomasz 58 AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
26. JURGA Stanisław 50 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
27. KANIA Dominik 49 WROCŁAWIANIE 14.11.2004
28. KAŚKÓW Piotr 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
29. Korona-Trzebski Przemysław 26 AZS AWF WARSZAWA 07.09.1976
30. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 56 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
31. Kotek Jakub 14 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
32. Kowalski Tymon 48 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
33. KOZAK Mateusz 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999
34. Kwiatkowski Mateusz 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
35. KWIATKOWSKI Karol 39 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
36. Lewandowski Franciszek 47 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
37. Łopatniuk Krzysztof 46 KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
38. Martyniak Patryk 27 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
39. Matusewicz Kamil 29 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
40. MOŻEJKO Miłosz 54 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
41. Nowak Jan 13 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
42. Olszewski Mikołaj 32 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
43. PACHOLCZYK Szymon 17 AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
44. PIOSIK Dawid 31 IKS LESZNO 16.12.2004
45. PISAREWICZ Szymon 53 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
46. Płaszczewski Mikołaj 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
47. PODRALSKI Adam 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
48. Prajzner Mikołaj 57 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
49. RADAJEWSKI Marcin 51 IKS LESZNO 18.06.2005
50. RAJSKI Leszek 4 WROCŁAWIANIE 25.11.1983
51. ROMERO Roger 15 WROCŁAWIANIE 28.06.1999
52. RZĄDKOWSKI Andrzej 1 WROCŁAWIANIE 04.03.1997
53. SACHARCZUK Bartosz 22 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
54. Seyfried Kacper 34 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
55. SIESS Michał 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
56. SŁOMIŃSKI Kacper 60 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
57. Smuda Jakub 37 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
58. Sowa Jan 65 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
59. Sowa Piotr 44 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
60. Stachowiak Piotr 64 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001
61. Szczypiński Kacper 33 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
62. SZUMIELEWICZ Paweł 18 WROCŁAWIANIE 26.08.1986
63. Tomeczek Kamil 25 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
64. WAŚCIŃSKI Tobiasz 35 AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
65. WAŚCIŃSKI Gracjan 43 IKS LESZNO 19.10.2006
66. WINKHOF Filip 16 IKS LESZNO 25.11.2005
67. Wojtkowiak Adrian 3 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
68. Zakrzewski Jan 30 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002 zakwalifikowano
2. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
3. RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE 25.11.1983 zakwalifikowano
3. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997 zakwalifikowano
5. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
6. KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999 zakwalifikowano
7. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003 zakwalifikowano
8. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003 zakwalifikowano
9. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003 zakwalifikowano
10. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994 zakwalifikowano
10. ROMERO Roger WROCŁAWIANIE 28.06.1999 zakwalifikowano
12. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004 zakwalifikowano
13. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
14. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004 zakwalifikowano
14. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
16. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003 zakwalifikowano
17. BRICENO Janderson WROCŁAWIANIE 06.03.1995 zakwalifikowano
18. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
19. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 zakwalifikowano
20. Cendrowski Marceli WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007 zakwalifikowano
21. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
22. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
23. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000 zakwalifikowano
24. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005 zakwalifikowano
25. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
26. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
27. Lewandowski Franciszek D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
28. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
29. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
30. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
31. FERNANDEZ Yerbinson WROCŁAWIANIE 03.07.1994 zakwalifikowano
32. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004 zakwalifikowano
33. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
34. Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
35. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
36. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
37. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
37. Zakrzewski Jan AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
39. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
40. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
40. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
42. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
43. BRZEZIŃSKI Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001 zakwalifikowano
44. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
45. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
46. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
47. SZUMIELEWICZ Paweł WROCŁAWIANIE 26.08.1986 zakwalifikowano
48. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
49. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003 zakwalifikowano
50. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004 zakwalifikowano
51. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999 zakwalifikowano
52. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005 zakwalifikowano
53. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
54. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005 zakwalifikowano
55. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999 wyeliminowano
56. KANIA Dominik WROCŁAWIANIE 14.11.2004 wyeliminowano
57. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 wyeliminowano
58. BARTOSZEK Tomasz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 wyeliminowano
59. CHTIOUI Michał TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 wyeliminowano
60. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 wyeliminowano
61. Korona-Trzebski Przemysław AZS AWF WARSZAWA 07.09.1976 wyeliminowano
62. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 wyeliminowano
63. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000 wyeliminowano
64. Stachowiak Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001 wyeliminowano
65. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008 wyeliminowano
65. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 wyeliminowano
67. CHEN Jie AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988 wyeliminowano
67. Adamczyk Grzegorz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.01.1986 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997
2. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
3. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
3. RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE 25.11.1983
5. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
6. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
7. ROMERO Roger WROCŁAWIANIE 28.06.1999
8. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
9. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
10. KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999
11. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
12. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
13. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
14. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
15. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
16. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
17. Cendrowski Marceli WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007
18. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
19. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
20. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
21. Lewandowski Franciszek D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
22. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
23. FERNANDEZ Yerbinson WROCŁAWIANIE 03.07.1994
24. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
25. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
26. Zakrzewski Jan AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
27. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
28. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
29. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
30. SZUMIELEWICZ Paweł WROCŁAWIANIE 26.08.1986
31. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
32. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999
33. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
34. BRICENO Janderson WROCŁAWIANIE 06.03.1995
35. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
36. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
37. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
38. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
39. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006
40. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
41. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005
42. Gajc Jan D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
43. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
44. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005
45. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
46. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005
47. BRZEZIŃSKI Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001
48. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
49. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
50. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
51. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
52. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
53. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
54. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
55. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
56. KANIA Dominik WROCŁAWIANIE 14.11.2004
57. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
58. BARTOSZEK Tomasz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
59. CHTIOUI Michał TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
60. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
61. Korona-Trzebski Przemysław AZS AWF WARSZAWA 07.09.1976
62. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
63. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
64. Stachowiak Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.10.2001
65. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
65. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
67. CHEN Jie AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988
67. Adamczyk Grzegorz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.01.1986

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content