Turniej

Nazwa: II Puchar Polski juniorów w szpadzie mężczyzn - Gliwice 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ADAMCZYK Mikołaj 7 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Bednarski Antoni 72 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
3. Bernat Wiktor 63 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
4. Brodowicz Michał 14 AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
5. BRZEZOWSKI Jan 26 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
6. Chirkowski Ignacy 35 KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
7. Ciapała Bartosz 59 RMKS RYBNIK 24.07.2008
8. Długokęcki Ludomir 38 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
9. Drobczyk Franciszek 36 PIAST GLIWICE 26.09.2007
10. Drozdowski Szymon 57 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
11. FILEK Ireneusz 2 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
12. GIEDROJĆ Jerzy 20 KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
13. GLINKA Jan 19 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
14. Gładyszczak Michał 24 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
15. Golach Franciszek 45 KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
16. Gonet Aleksander 52 TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
17. GUSTA SEWERYN 32 PIAST GLIWICE 14.03.2007
18. HAMERSKI Aleksander 42 MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
19. Huwer Tymoteusz 27 PIAST GLIWICE 01.06.2007
20. JABŁOŃSKI Marcin 31 AZS AWF KATOWICE 17.12.2006
21. Kapias Augustyn 15 AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
22. Kapinos Witold 44 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
23. KASZKUR Leon 49 MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
24. Keshk Nuri 37 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
25. Klek Jonasz 39 MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
26. Klimek-Żołnowski Michał 60 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
27. KLUGHARDT Hubert 3 KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
28. KLYTTA Paweł 9 PIAST GLIWICE 28.01.2005
29. Korkus Paweł 71 MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
30. Kostiukov Kostiantyn 47 AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
31. Kotusiewicz Maciej 62 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
32. KROCHMALSKI Filip 23 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
33. Kurowski Błażej 16 PIAST GLIWICE 24.03.2007
34. Kuśmierz Roch 51 KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
35. Kuźnik Bartosz 17 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
36. KWAPISZ Oliwier 55 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
37. Maciejak Jakub 50 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2007
38. MARCZAK Wojciech 10 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
39. MIGAS JAKUB 69 PIAST GLIWICE 06.12.2007
40. Mikoda Jarosław 46 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006
41. Modrzejewski Stanisław 65 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009
42. Nowak Grzegorz 53 AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
43. Osuch Maciej 54 AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
44. Parafiniuk Łukasz 6 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
45. Pielach Michał 68 KS Milenium 04.08.2009
46. Pyzikiewicz Karol 61 MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
47. Radwański Teofil 48 KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
48. Romanik Miłosz 67 RMKS RYBNIK 09.08.2009
49. RUSIN Illya 28 AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
50. Rzyczniak Wojciech 5 PIAST GLIWICE 26.05.2004
51. Siwek Marcin 21 KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
52. Skałecki Antoni 34 KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
53. Sławecki Aleksander 40 KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
54. Smyczek Anatol 58 RMKS RYBNIK 07.12.2009
55. Socha Antoni 1 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
56. Sojka Adam 11 RMKS RYBNIK 20.12.2005
57. Szot Mikołaj 73 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
58. SZUBSTARSKI Maciej 29 KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
59. SZURLEJ Maciej 12 KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005
60. Szynal Kacper 25 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
61. Święszek Mikołaj 43 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
62. Trepczyk Krystian 64 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.02.2007
63. WALKOWIAK Szymon 13 KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
64. Wańczyk Hubert 66 KS Milenium 20.03.2008
65. Warecki Adam 56 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
66. Wąsik Tadeusz 30 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
67. WESOŁOWSKI Mikołaj 8 PIAST GLIWICE 23.09.2004
68. WŁODARCZYK Piotr 41 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
69. Wojciechowski Szymon 4 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
70. Woźniak Mateusz 70 RMKS RYBNIK 06.08.2009
71. Zalewski Jan 22 KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
72. Ziajowski Aleksander 33 PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
73. Żelazny Marcin 18 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
2. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
3. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
4. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
5. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
6. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005 zakwalifikowano
7. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
8. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
8. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
10. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
11. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
12. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
13. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 zakwalifikowano
14. GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005 zakwalifikowano
15. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008 zakwalifikowano
16. Żelazny Marcin WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
17. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
18. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
19. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
20. Brodowicz Michał AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005 zakwalifikowano
21. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
22. Ziajowski Aleksander PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
23. RUSIN Illya AZS AWF KATOWICE 08.02.2005 zakwalifikowano
24. BRZEZOWSKI Jan KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
25. Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 zakwalifikowano
26. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005 zakwalifikowano
27. Kuśmierz Roch KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009 zakwalifikowano
28. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007 zakwalifikowano
29. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
30. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 zakwalifikowano
31. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 zakwalifikowano
31. HAMERSKI Aleksander MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 zakwalifikowano
33. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007 zakwalifikowano
34. Radwański Teofil KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006 zakwalifikowano
35. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 zakwalifikowano
36. Klimek-Żołnowski Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006 zakwalifikowano
37. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
38. Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009 zakwalifikowano
39. Osuch Maciej AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 zakwalifikowano
39. SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005 zakwalifikowano
41. JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006 zakwalifikowano
42. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
43. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
44. Nowak Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
45. Długokęcki Ludomir MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
46. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007 zakwalifikowano
47. Korkus Paweł MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009 zakwalifikowano
48. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
49. Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009 zakwalifikowano
50. Bednarski Antoni SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 zakwalifikowano
50. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007 zakwalifikowano
52. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 zakwalifikowano
53. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
54. Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009 zakwalifikowano
55. Klek Jonasz MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007 zakwalifikowano
56. KASZKUR Leon MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009 zakwalifikowano
56. Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 zakwalifikowano
58. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
59. Drozdowski Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 wyeliminowano
60. Smyczek Anatol RMKS RYBNIK 07.12.2009 wyeliminowano
61. Mikoda Jarosław SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006 wyeliminowano
62. Kotusiewicz Maciej MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008 wyeliminowano
63. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
64. Trepczyk Krystian KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.02.2007 wyeliminowano
65. Maciejak Jakub AZS AWF WROCŁAW 03.02.2007 wyeliminowano
66. Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008 wyeliminowano
67. Ciapała Bartosz RMKS RYBNIK 24.07.2008 wyeliminowano
68. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009 wyeliminowano
69. Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 wyeliminowano
70. MIGAS JAKUB PIAST GLIWICE 06.12.2007 wyeliminowano
70. Pielach Michał KS Milenium 04.08.2009 wyeliminowano
72. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
73. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
2. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004
3. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
3. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004
5. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
6. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
7. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
8. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
9. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
10. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005
11. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
12. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
13. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007
14. MARCZAK Wojciech KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
15. Brodowicz Michał AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
16. Kapias Augustyn AZS AWF KATOWICE 14.01.2005
17. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
18. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
19. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
20. Żelazny Marcin WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
21. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007
22. BRZEZOWSKI Jan KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
23. Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
24. Kuśmierz Roch KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
25. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
26. Sojka Adam RMKS RYBNIK 20.12.2005
27. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
28. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
28. HAMERSKI Aleksander MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
30. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
31. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
32. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
33. GIEDROJĆ Jerzy KS SZPADA WROCŁAW 31.07.2005
34. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
35. Ziajowski Aleksander PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
36. RUSIN Illya AZS AWF KATOWICE 08.02.2005
37. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
38. Radwański Teofil KSz WARSZAWIANKA 28.09.2006
39. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
40. Klimek-Żołnowski Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
41. Gładyszczak Michał PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
42. Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009
43. SZURLEJ Maciej KS SZPADA WROCŁAW 29.11.2005
43. Osuch Maciej AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
45. JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006
46. Nowak Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
47. Długokęcki Ludomir MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
48. Korkus Paweł MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
49. Keshk Nuri KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
50. Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009
51. Bednarski Antoni SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
52. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
53. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
54. Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009
55. Klek Jonasz MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
56. Święszek Mikołaj UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
56. KASZKUR Leon MKS KUSY SZCZECIN 07.02.2009
58. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
59. Drozdowski Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
60. Smyczek Anatol RMKS RYBNIK 07.12.2009
61. Mikoda Jarosław SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006
62. Kotusiewicz Maciej MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2008
63. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
64. Trepczyk Krystian KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.02.2007
65. Maciejak Jakub AZS AWF WROCŁAW 03.02.2007
66. Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
67. Ciapała Bartosz RMKS RYBNIK 24.07.2008
68. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
69. Warecki Adam SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
70. Pielach Michał KS Milenium 04.08.2009
70. MIGAS JAKUB PIAST GLIWICE 06.12.2007
72. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008
73. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content