Turniej

Nazwa: II Puchar Polski seniorów w szpadzie kobiet - Warszawa 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ANDRZEJCZAK Wiktoria 75 AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
2. BRYCH Barbara 8 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
3. Charkiewicz Karolina 42 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
4. CIBOROWSKA Gabriela 78 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
5. CIEŚLIK Cecylia 16 AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
6. Ciszczoń Maria 71 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
7. Danek Kamila 60 KKS KRAKÓW 04.10.2007
8. Danek Łucja 74 KKS KRAKÓW 17.06.2004
9. Dawidowicz Anna 62 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
10. Dąbrowska-Mandrela Diana 32 PIAST GLIWICE 02.05.1982
11. DEPTA Hanna 89 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
12. Dmytruk Alina 96 AZS AWF KRAKÓW 09.04.2009
13. DOBRYŁKO Natalia 51 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
14. Drobczyk Pola 48 PIAST GLIWICE 14.09.2005
15. Frystacka Patrycja 30 RMKS RYBNIK 01.11.2003
16. GAJOWNICZEK Magdalena 27 AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
17. GARUS Oliwia 46 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
18. GOCZAŁ Alicja 33 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
19. GODEK Zuzanna 65 KSz WARSZAWIANKA 26.11.2003
20. Halemba Antonina 29 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
21. JADCZAK Dominika 39 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
22. JAKUBOWICZ Anna 31 KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
23. JANELLI Zofia 24 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
24. JANICKA Weronika 13 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
25. JARECKA Aleksandra 6 AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
26. Jarosz Zuzanna 57 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
27. JASIONEK Karolina 90 KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
28. JĘDRZEJEC Wiktoria 41 PIAST GLIWICE 04.01.2007
29. KAMIŃSKA Gabriela 53 AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
30. KLASIK Alicja 9 RMKS RYBNIK 14.02.2004
31. KLUGHARDT Gloria 12 RMKS RYBNIK 21.01.2003
32. KNAPIK Katarzyna 58 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
33. Knapik-Miazga Renata 1 AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
34. Kobecka Marta 50 AZS AWF WARSZAWA 19.04.1995
35. Korkus Emilia 19 PIAST GLIWICE 18.12.2004
36. KORNICHUK Liza 70 Ukraina
37. KOZDĘBA Weronika 34 PIAST GLIWICE 29.06.2006
38. KRAKOWSKA Wiktoria 40 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
39. KUBIK Natalia 59 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
40. KUSHTAN Kseniya 93 Ukraina 01.01.2006
41. KWAŚNIEWSKA Marta 68 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
42. KWIATKOWSKA Anna 67 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
43. LAMZA Kateryna 76 Ukraina 02.07.2005
44. LAZARENKO Oleksandra 61 Ukraina 01.01.2004
45. LEŚNIEWSKA Marta 64 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
46. Liczberska Aneta 55 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
47. MACARENA CENTENERA 72 HISZPANIA 10.12.2000
48. MAJEREK Maja 88 PIAST GLIWICE 13.06.2007
49. Makowska Agnieszka 47 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
50. MAZANEK Karolina 23 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
51. MILLER Antonina 66 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
52. MISIAK Laura 22 RMKS RYBNIK 11.09.2007
53. MIZERA Olga 14 AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
54. Modrzyk Maria 77 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12.09.2001
55. MROSZCZAK Anna 7 RMKS RYBNIK 02.10.1997
56. NIKITIUK Mariia 86 Ukraina 01.01.2000
57. OHON Ustina 95 Ukraina 01.01.2000
58. OSTROWSKA Paulina 52 PIAST GLIWICE 12.04.2006
59. Pawłowska Magdalena 3 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
60. Pelon Patrycja 54 UKS START OPOLE 21.02.2005
61. PETRENKO Hanna 87 Ukraina 01.01.2000
62. POLIS Anna 15 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
63. Porwoł Liliana 17 RMKS RYBNIK 24.05.2006
64. PYTKA Kamila 4 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
65. PYTKA Sara 25 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
66. RADWAN Patrycja 35 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
67. Ratyna Magda 38 PIAST GLIWICE 01.03.2007
68. ROMANOVA Oleksandra 94 Ukraina 01.01.2000
69. ROSKOSZ Anna 37 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
70. RUBICKOVA ANNA 92 CZECHY 01.01.2000
71. RUTZ Barbara 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
72. Sadowska Małgorzata 97 KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
73. Saritaş Józefina 80 AZS AWF WARSZAWA 27.03.1993
74. SEREDA MARIIA 73 Ukraina 11.04.2007
75. SIDENKO Sofiia 82 Ukraina 01.01.2000
76. Spirina Ekaterina 84 KKS KRAKÓW 09.04.1993
77. SULEJ Zuzanna 28 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
78. Svystun Valeriia 69 KSz WARSZAWIANKA 01.04.2008
79. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 2 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
80. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna 45 PIAST GLIWICE 10.11.1992
81. Szmytke Karolina 81 AZS AWF WARSZAWA 25.07.2004
82. SZYMANOWSKA Karolina 21 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
83. SZYMAŃSKA Maja 56 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
84. SZYMCZYK Michalina 63 PIAST GLIWICE 10.09.2007
85. Ślęzak Katarzyna 44 AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
86. Tatoj Anna 49 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
87. Tercjak Oliwia 36 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
88. TOMASZEWSKA Natalia 43 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
89. TRZEBIŃSKA Ewa 10 AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
90. VINCENCOVA Ester 79 CZECHY 01.01.2000
91. WIECZOREK Anna 18 PIAST GLIWICE 20.05.2003
92. WILASZEK Paulina 26 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
93. YOUSEF Mira 83 Ukraina 01.01.2000
94. ZAGAŁA Jagoda 20 PIAST GLIWICE 27.06.1994
95. Zalizna Alisa 91 KSz WARSZAWIANKA 25.04.2008
96. Zgryźniak Kinga 5 RMKS RYBNIK 22.06.2003
97. Ziętek Patrycja 85 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. JANICKA Weronika AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
1. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
3. Swatowska-Wenglarczyk Martyna AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
3. SIDENKO Sofiia Ukraina 01.01.2000 zakwalifikowano
3. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003 zakwalifikowano
6. Knapik-Miazga Renata AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988 zakwalifikowano
7. RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
8. PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
9. TRZEBIŃSKA Ewa AZS AWF KATOWICE 01.05.1989 zakwalifikowano
10. Dmytruk Alina AZS AWF KRAKÓW 09.04.2009 zakwalifikowano
11. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
12. KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
13. MROSZCZAK Anna RMKS RYBNIK 02.10.1997 zakwalifikowano
14. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
15. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
16. Pawłowska Magdalena AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
17. ZAGAŁA Jagoda PIAST GLIWICE 27.06.1994 zakwalifikowano
18. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005 zakwalifikowano
19. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
20. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
21. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
22. MIZERA Olga AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991 zakwalifikowano
23. Liczberska Aneta WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
24. JARECKA Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995 zakwalifikowano
25. JAKUBOWICZ Anna KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993 zakwalifikowano
25. ROMANOVA Oleksandra Ukraina 01.01.2000 zakwalifikowano
27. WILASZEK Paulina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
28. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
29. PYTKA Sara AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
30. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
31. Dąbrowska-Mandrela Diana PIAST GLIWICE 02.05.1982 zakwalifikowano
31. LAZARENKO Oleksandra Ukraina 01.01.2004 zakwalifikowano
33. Ziętek Patrycja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
34. VINCENCOVA Ester CZECHY 01.01.2000 zakwalifikowano
35. OHON Ustina Ukraina 01.01.2000 zakwalifikowano
35. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
37. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
38. POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
39. Zalizna Alisa KSz WARSZAWIANKA 25.04.2008 zakwalifikowano
40. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
41. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
42. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
43. ANDRZEJCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005 zakwalifikowano
44. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
45. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
46. Makowska Agnieszka AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
47. SEREDA MARIIA Ukraina 11.04.2007 zakwalifikowano
47. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
49. KORNICHUK Liza Ukraina zakwalifikowano
49. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna PIAST GLIWICE 10.11.1992 zakwalifikowano
51. YOUSEF Mira Ukraina 01.01.2000 zakwalifikowano
52. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
53. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
54. Saritaş Józefina AZS AWF WARSZAWA 27.03.1993 zakwalifikowano
55. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
56. Svystun Valeriia KSz WARSZAWIANKA 01.04.2008 zakwalifikowano
57. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005 zakwalifikowano
58. GAJOWNICZEK Magdalena AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995 zakwalifikowano
59. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
60. KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
60. KUSHTAN Kseniya Ukraina 01.01.2006 zakwalifikowano
62. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
63. MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
63. MACARENA CENTENERA HISZPANIA 10.12.2000 zakwalifikowano
65. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
66. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
67. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
68. LAMZA Kateryna Ukraina 02.07.2005 zakwalifikowano
69. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 zakwalifikowano
70. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
71. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
72. NIKITIUK Mariia Ukraina 01.01.2000 zakwalifikowano
73. JASIONEK Karolina KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991 zakwalifikowano
74. Modrzyk Maria BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12.09.2001 zakwalifikowano
75. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
76. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
77. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
78. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 wyeliminowano
79. PETRENKO Hanna Ukraina 01.01.2000 wyeliminowano
80. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 wyeliminowano
81. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 wyeliminowano
81. Spirina Ekaterina KKS KRAKÓW 09.04.1993 wyeliminowano
83. Kobecka Marta AZS AWF WARSZAWA 19.04.1995 wyeliminowano
84. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 wyeliminowano
85. LEŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 wyeliminowano
86. CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 wyeliminowano
87. RUBICKOVA ANNA CZECHY 01.01.2000 wyeliminowano
88. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 wyeliminowano
89. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005 wyeliminowano
90. KAMIŃSKA Gabriela AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979 wyeliminowano
91. Sadowska Małgorzata KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982 wyeliminowano
92. Szmytke Karolina AZS AWF WARSZAWA 25.07.2004 wyeliminowano
93. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 wyeliminowano
94. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 wyeliminowano
95. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 wyeliminowano
95. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007 wyeliminowano
97. GODEK Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 26.11.2003 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Knapik-Miazga Renata AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
2. KLASIK Alicja RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. TRZEBIŃSKA Ewa AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
3. Dmytruk Alina AZS AWF KRAKÓW 09.04.2009
5. JANICKA Weronika AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
6. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003
7. MROSZCZAK Anna RMKS RYBNIK 02.10.1997
8. Pawłowska Magdalena AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
9. BRYCH Barbara AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
10. Swatowska-Wenglarczyk Martyna AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
11. PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
12. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
13. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
14. MIZERA Olga AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
15. ROMANOVA Oleksandra Ukraina 01.01.2000
16. PYTKA Sara AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
17. RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
18. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
19. ZAGAŁA Jagoda PIAST GLIWICE 27.06.1994
20. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
21. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004
22. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
23. JAKUBOWICZ Anna KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
24. WILASZEK Paulina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
25. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
26. Zgryźniak Kinga RMKS RYBNIK 22.06.2003
27. LAZARENKO Oleksandra Ukraina 01.01.2004
27. Dąbrowska-Mandrela Diana PIAST GLIWICE 02.05.1982
29. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
30. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
31. Saritaş Józefina AZS AWF WARSZAWA 27.03.1993
32. LAMZA Kateryna Ukraina 02.07.2005
33. SIDENKO Sofiia Ukraina 01.01.2000
34. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
35. Liczberska Aneta WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
36. JARECKA Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
37. Ziętek Patrycja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
38. VINCENCOVA Ester CZECHY 01.01.2000
39. OHON Ustina Ukraina 01.01.2000
39. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
41. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
42. POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
43. Zalizna Alisa KSz WARSZAWIANKA 25.04.2008
44. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003
45. ANDRZEJCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
46. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
47. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
48. Makowska Agnieszka AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
49. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
49. SEREDA MARIIA Ukraina 11.04.2007
51. KORNICHUK Liza Ukraina
51. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna PIAST GLIWICE 10.11.1992
53. YOUSEF Mira Ukraina 01.01.2000
54. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
55. Svystun Valeriia KSz WARSZAWIANKA 01.04.2008
56. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
57. GAJOWNICZEK Magdalena AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
58. Frystacka Patrycja RMKS RYBNIK 01.11.2003
59. KUSHTAN Kseniya Ukraina 01.01.2006
60. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
61. MACARENA CENTENERA HISZPANIA 10.12.2000
61. MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
63. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
64. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
65. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
66. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
67. KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
68. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004
69. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005
70. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
71. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
72. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
73. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
74. NIKITIUK Mariia Ukraina 01.01.2000
75. JASIONEK Karolina KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
76. Modrzyk Maria BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12.09.2001
77. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
78. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
79. PETRENKO Hanna Ukraina 01.01.2000
80. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
81. Spirina Ekaterina KKS KRAKÓW 09.04.1993
81. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
83. Kobecka Marta AZS AWF WARSZAWA 19.04.1995
84. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
85. LEŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
86. CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
87. RUBICKOVA ANNA CZECHY 01.01.2000
88. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
89. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005
90. KAMIŃSKA Gabriela AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
91. Sadowska Małgorzata KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
92. Szmytke Karolina AZS AWF WARSZAWA 25.07.2004
93. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
94. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
95. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
95. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
97. GODEK Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 26.11.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content