Turniej

Nazwa: III Puchar Polski juniorów młodszych w szpadzie kobiet - Radlin 2023/204
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.12.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksander Jagoda 73 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2010
2. Białecka Zofia 61 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
3. BIAŁEK AMELIA 78 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007
4. Borowiec Julianna 62 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
5. Boruszewska Zuzanna 77 SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.03.2008
6. Budnik Magdalena 50 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
7. Ciszczoń Maria 10 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
8. Danek Kamila 6 KKS KRAKÓW 04.10.2007
9. DE VREESE ERYKA 87 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
10. DOBRYŁKO Natalia 22 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
11. Dolecka Kamila 63 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
12. Drozdowska Hanna 33 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
13. Drożdż Łucja 39 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
14. DYL Roksana 23 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
15. Furman Lena 19 AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
16. Głowa Weronika 35 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
17. GOCZAŁ Alicja 9 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
18. Gramcow Zofia 47 RMKS RYBNIK 17.06.2009
19. Gusta Kamila 29 PIAST GLIWICE 02.09.2008
20. Gwóźdź Kinga 71 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010
21. HEBDOWSKA Agata 45 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
22. Hołobotowska Aleksandra 55 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
23. JANECZEK Oliwia 1 PIAST GLIWICE 28.01.2008
24. Jarosz Małgorzata 85 AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
25. JĘDRZEJEC Wiktoria 5 PIAST GLIWICE 04.01.2007
26. Kanabaj Janina 79 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
27. Karyuchenko Vira 101 AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
28. Kauch Zuzanna 34 RMKS RYBNIK 11.09.2008
29. Kiełbasiewicz Anna 43 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008
30. Konarska Lena 41 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
31. Kowalik Amelia 52 PIAST GLIWICE 04.10.2010
32. Krzyżek Hanna 74 MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
33. KUBIK Natalia 4 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
34. Kuczera Katarzyna 86 MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
35. Lisińska Apolonia 88 MKS KUSY SZCZECIN 14.04.2011
36. Łabuda Hanna 16 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
37. Ławnik Milena 99 KS OLIMP LUBIN 17.05.2009
38. Łuszcz Oliwia 42 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
39. MAJEREK Maja 24 PIAST GLIWICE 13.06.2007
40. Malinowska Hanna 26 KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
41. Marcinkiewicz Daria 58 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
42. MICHEL DAGMARA 97 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
43. Mikoda Zuzanna 60 SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
44. MILLER Antonina 36 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
45. MISIAK Laura 3 RMKS RYBNIK 11.09.2007
46. Misiak Paulina 48 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
47. Misiewicz Julia 44 MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
48. Molendys Amelia 72 AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008
49. MOŃKO Wiktoria 53 RMKS RYBNIK 10.09.2009
50. Moszonka Amelia 14 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
51. Mrozińska Julia 57 UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
52. Mróz Martyna 21 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
53. Murdzek Kinga 93 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
54. Nelza Dominika 13 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
55. Niebrzydowska Dorota 82 KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
56. Nieczkowska Karolina 8 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
57. Niedobecka Liliana 75 RMKS RYBNIK 30.06.2011
58. Niewiatowska Maja 81 KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
59. NIKODEM MARTYNA 59 MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
60. Nogaj ZUZANNA 51 PIAST GLIWICE 22.01.2011
61. Ochman Hanna 92 MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
62. Odrzywolska Agnieszka 98 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
63. Overchenko Yeseniia 95 MKS KUSY SZCZECIN 01.07.2012
64. Pęcikiewicz Kinga 65 MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
65. PUKOWIEC Alicja 30 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
66. Radwańska Zofia 64 AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
67. Radwańska Nina 66 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
68. Ratyna Magda 2 PIAST GLIWICE 01.03.2007
69. Romek Mariola 68 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2009
70. Romek Matylda 89 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2012
71. Rybska Nina 84 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009
72. Sadowska Amelia 49 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
73. Sądel Nicole 94 SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.02.2007
74. Siergiej Zofia 12 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
75. Skibińska Hanna 90 MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2011
76. Smolarczyk Kinga 38 PIAST GLIWICE 10.03.2009
77. Socha Maria 37 PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
78. SOKALSKA Klara 25 KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
79. Sołtyk Zuzanna 40 PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
80. Sowińska Dominika 54 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
81. Stadnicka Lena 76 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
82. Stec Kinga 80 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.11.2009
83. Strzebinczyk Laura 91 RMKS RYBNIK 10.05.2011
84. Szalińska Wiktoria 27 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
85. Szałecka Alicja 100 KSz WARSZAWIANKA 07.01.2009
86. Szczurowska Maria 7 PIAST GLIWICE 26.03.2009
87. Szczurowska Hanna 56 PIAST GLIWICE 02.11.2011
88. Szczygieł Emilia 31 KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
89. Szych-Karwat Ronja 70 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
90. SZYMAŃSKA Maja 17 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
91. SZYMCZYK Michalina 15 PIAST GLIWICE 10.09.2007
92. Tercjak Jagoda 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
93. Tołyż Aniela 28 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
94. Vysotskaya Maryia 20 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
95. Węgrzyk Antonina 83 RMKS RYBNIK 02.09.2009
96. Winiarska JULIA 18 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
97. Wittenbeck Wiktoria 67 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.07.2009
98. Zalewska Helena 96 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
99. Zalizna Alisa 32 KSz WARSZAWIANKA 25.04.2008
100. Zielińska Maja 69 MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
101. Żabka Paulina 46 RMKS RYBNIK 17.07.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
2. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
3. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
4. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
5. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
6. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
7. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
8. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
9. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
10. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
11. Zalizna Alisa KSz WARSZAWIANKA 25.04.2008 zakwalifikowano
12. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
13. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
14. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
15. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
16. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
17. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
18. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
19. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
20. Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009 zakwalifikowano
21. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 zakwalifikowano
22. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
23. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 zakwalifikowano
24. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 zakwalifikowano
25. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
26. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 zakwalifikowano
27. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
28. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 zakwalifikowano
28. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 zakwalifikowano
30. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009 zakwalifikowano
31. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008 zakwalifikowano
32. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
32. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
34. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
35. Kanabaj Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 zakwalifikowano
36. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 zakwalifikowano
37. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 zakwalifikowano
38. Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010 zakwalifikowano
39. PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 zakwalifikowano
40. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009 zakwalifikowano
41. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
42. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
43. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007 zakwalifikowano
44. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008 zakwalifikowano
45. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011 zakwalifikowano
46. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 zakwalifikowano
47. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 zakwalifikowano
48. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 zakwalifikowano
49. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011 zakwalifikowano
50. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
50. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 zakwalifikowano
50. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
53. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 zakwalifikowano
54. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009 zakwalifikowano
55. Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010 zakwalifikowano
56. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 zakwalifikowano
57. DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 zakwalifikowano
58. Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008 zakwalifikowano
58. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
60. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 zakwalifikowano
61. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
62. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009 zakwalifikowano
63. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 zakwalifikowano
64. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
65. Wittenbeck Wiktoria WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.07.2009 zakwalifikowano
66. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
67. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 zakwalifikowano
68. Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009 zakwalifikowano
69. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 zakwalifikowano
70. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010 zakwalifikowano
71. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010 zakwalifikowano
72. Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010 zakwalifikowano
73. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007 zakwalifikowano
74. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
75. Szałecka Alicja KSz WARSZAWIANKA 07.01.2009 zakwalifikowano
76. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008 zakwalifikowano
77. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010 zakwalifikowano
78. Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009 zakwalifikowano
79. Stadnicka Lena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010 zakwalifikowano
80. Stec Kinga TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.11.2009 zakwalifikowano
81. Borowiec Julianna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009 wyeliminowano
82. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 wyeliminowano
83. Rybska Nina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009 wyeliminowano
84. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 wyeliminowano
85. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 wyeliminowano
86. Szych-Karwat Ronja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007 wyeliminowano
87. Sądel Nicole SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.02.2007 wyeliminowano
88. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 wyeliminowano
89. Ławnik Milena KS OLIMP LUBIN 17.05.2009 wyeliminowano
90. Aleksander Jagoda MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2010 wyeliminowano
91. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010 wyeliminowano
91. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007 wyeliminowano
93. Gwóźdź Kinga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010 wyeliminowano
94. Boruszewska Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.03.2008 wyeliminowano
95. BIAŁEK AMELIA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007 wyeliminowano
96. Molendys Amelia AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008 wyeliminowano
97. Lisińska Apolonia MKS KUSY SZCZECIN 14.04.2011 wyeliminowano
98. Overchenko Yeseniia MKS KUSY SZCZECIN 01.07.2012 wyeliminowano
99. Romek Mariola MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2009 wyeliminowano
100. Skibińska Hanna MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2011 wyeliminowano
101. Romek Matylda MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2012 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
2. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
3. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
3. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
5. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
6. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
7. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
8. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
9. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
10. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
11. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
12. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
13. Zalizna Alisa KSz WARSZAWIANKA 25.04.2008
14. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
15. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
16. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
17. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
18. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
19. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
20. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
21. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
22. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
23. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
24. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
25. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
26. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
27. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
28. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
29. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
30. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
31. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
32. Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008
33. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
34. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
35. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
36. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
37. Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
38. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
39. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
40. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
40. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
42. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
43. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
44. Kanabaj Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
45. Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
46. PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
47. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
48. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
49. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
50. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
51. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
52. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
53. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
54. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
55. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
56. DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
57. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
58. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
59. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
60. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009
61. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
62. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
63. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
64. Szałecka Alicja KSz WARSZAWIANKA 07.01.2009
65. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
66. Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
67. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
68. Wittenbeck Wiktoria WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.07.2009
69. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
70. Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009
71. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
72. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
73. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
74. Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
75. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
76. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
77. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
78. Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
79. Stadnicka Lena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
80. Stec Kinga TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.11.2009
81. Borowiec Julianna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
82. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
83. Rybska Nina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009
84. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
85. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
86. Szych-Karwat Ronja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
87. Sądel Nicole SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.02.2007
88. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
89. Ławnik Milena KS OLIMP LUBIN 17.05.2009
90. Aleksander Jagoda MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2010
91. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
91. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
93. Gwóźdź Kinga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010
94. Boruszewska Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 01.03.2008
95. BIAŁEK AMELIA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007
96. Molendys Amelia AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008
97. Lisińska Apolonia MKS KUSY SZCZECIN 14.04.2011
98. Overchenko Yeseniia MKS KUSY SZCZECIN 01.07.2012
99. Romek Mariola MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2009
100. Skibińska Hanna MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2011
101. Romek Matylda MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2012

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content