Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet - Kraków 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.02.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
2. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
3. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
4. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
5. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
6. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
7. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
8. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
9. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
10. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
11. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
12. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
13. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
14. Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008
15. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
16. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
17. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
18. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
19. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
20. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
21. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
22. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
23. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
24. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
25. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
26. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
27. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
28. Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
29. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
30. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
31. Śmigielska Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2009
32. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
33. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
34. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
35. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
36. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
37. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
38. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
39. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
40. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
41. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
42. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
43. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
44. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
45. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
46. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
47. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007
48. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010
49. Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008
50. Borowiec Julianna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
51. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
52. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
53. Charkiewicz Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009
54. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
55. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
56. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
57. Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
58. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
59. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
- Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 zakwalifikowano
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
- Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
- Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
- Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
- Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 zakwalifikowano
- Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 zakwalifikowano
- Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
- MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
- Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
- Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007 zakwalifikowano
- Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 zakwalifikowano
- Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 zakwalifikowano
- Śmigielska Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2009 zakwalifikowano
- PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007 zakwalifikowano
- Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010 zakwalifikowano
- Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008 zakwalifikowano
- Borowiec Julianna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009 zakwalifikowano
- MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007 zakwalifikowano
- Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 zakwalifikowano
- Charkiewicz Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009 zakwalifikowano
- MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009 zakwalifikowano
- Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 zakwalifikowano
- Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 zakwalifikowano
- Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009 zakwalifikowano
- Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008 zakwalifikowano
- Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
- Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
- Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
- JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
- Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 zakwalifikowano
- SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
- KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
- Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 zakwalifikowano
- Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009 zakwalifikowano
- Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
- Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
- Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 zakwalifikowano
- Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008 zakwalifikowano
- DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
- DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
- JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
- Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
- SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 zakwalifikowano
- Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
- Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
- Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
- SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
- Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 zakwalifikowano
- Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
- Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
- Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 zakwalifikowano
- Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009 zakwalifikowano
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
5. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
9. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
12. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
18. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
22. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
23. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
27. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
30. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
31. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
39. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
41. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
42. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
49. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
50. Kiełbasiewicz Anna AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.12.2008
61. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
64. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
66. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
68. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
69. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
74. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
75. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
78. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
80. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
86. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
89. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
91. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
92. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
99. Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
104. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
109. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
110. Śmigielska Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2009
111. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
114. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
121. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
128. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
132. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
134. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
138. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
138. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
140. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
142. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
145. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
147. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
149. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
152. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
156. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
157. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007
159. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010
161. Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008
170. Borowiec Julianna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
171. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
172. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
175. Charkiewicz Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009
176. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
179. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
180. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
184. Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
188. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
189. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content