Nazwa: Olimpiada Młodzieży w szpadzie kobiet - Oborniki Śląskie 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.05.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 | |
2. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | |
3. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 | |
4. | Danek Kamila | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 | |
5. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 | |
6. | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 | |
7. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 | |
8. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 | |
9. | Moszonka Amelia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 13.06.2007 | |
10. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 | |
11. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 | |
12. | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 | |
13. | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 | |
14. | Sadowska Amelia | BTS BYTOM | 16.06.2008 | |
15. | Siergiej Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 | |
16. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 | |
17. | Socha Maria | PKSZERM WARSZAWA | 05.02.2008 | |
18. | Radwańska Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 02.01.2008 | |
19. | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 | |
20. | KUBIK Natalia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 | |
21. | Szczygieł Emilia | KS OLIMP LUBIN | 16.01.2009 | |
22. | Nieczkowska Karolina | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 | |
23. | Głowa Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 13.10.2007 | |
24. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 | |
25. | DOBRYŁKO Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.08.2008 | |
26. | Tołyż Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 26.10.2009 | |
27. | MAJEREK Maja | PIAST GLIWICE | 13.06.2007 | |
28. | PUKOWIEC Alicja | RMKS RYBNIK | 19.03.2007 | |
29. | HEBDOWSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 | |
30. | Misiewicz Julia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.04.2009 | |
31. | Gusta Kamila | PIAST GLIWICE | 02.09.2008 | |
32. | Furman Lena | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 | |
33. | Sołtyk Zuzanna | PKSZERM WARSZAWA | 08.06.2009 | |
34. | Konarska Lena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 20.04.2009 | |
35. | Tercjak Jagoda | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.05.2009 | |
36. | Drożdż Łucja | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.01.2009 | |
37. | Szalińska Wiktoria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.10.2009 | |
38. | SOKALSKA Klara | KSz WARSZAWIANKA | 20.12.2008 | |
39. | MILLER Antonina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.01.2007 | |
40. | Borowiec Julianna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 01.06.2009 | |
41. | Malinowska Hanna | KS OLIMP LUBIN | 08.01.2008 | |
42. | Charkiewicz Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 19.11.2009 | |
43. | Kauch Zuzanna | RMKS RYBNIK | 11.09.2008 | |
44. | Kiełbasiewicz Anna | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.12.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 | wyeliminowano |
- | Konarska Lena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 20.04.2009 | wyeliminowano |
- | Tołyż Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 26.10.2009 | wyeliminowano |
- | MAJEREK Maja | PIAST GLIWICE | 13.06.2007 | wyeliminowano |
- | PUKOWIEC Alicja | RMKS RYBNIK | 19.03.2007 | wyeliminowano |
- | HEBDOWSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 | wyeliminowano |
- | Misiewicz Julia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.04.2009 | wyeliminowano |
- | Gusta Kamila | PIAST GLIWICE | 02.09.2008 | wyeliminowano |
- | Furman Lena | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 | wyeliminowano |
- | Sołtyk Zuzanna | PKSZERM WARSZAWA | 08.06.2009 | wyeliminowano |
- | Tercjak Jagoda | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.05.2009 | wyeliminowano |
- | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 | wyeliminowano |
- | Drożdż Łucja | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.01.2009 | wyeliminowano |
- | Szalińska Wiktoria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.10.2009 | wyeliminowano |
- | SOKALSKA Klara | KSz WARSZAWIANKA | 20.12.2008 | wyeliminowano |
- | MILLER Antonina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.01.2007 | wyeliminowano |
- | Borowiec Julianna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 01.06.2009 | wyeliminowano |
- | Malinowska Hanna | KS OLIMP LUBIN | 08.01.2008 | wyeliminowano |
- | Charkiewicz Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 19.11.2009 | wyeliminowano |
- | Kauch Zuzanna | RMKS RYBNIK | 11.09.2008 | wyeliminowano |
- | DOBRYŁKO Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.08.2008 | wyeliminowano |
- | Głowa Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 13.10.2007 | wyeliminowano |
- | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | wyeliminowano |
- | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 | wyeliminowano |
- | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 | wyeliminowano |
- | Danek Kamila | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 | wyeliminowano |
- | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 | wyeliminowano |
- | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 | wyeliminowano |
- | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 | wyeliminowano |
- | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 | wyeliminowano |
- | Moszonka Amelia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 13.06.2007 | wyeliminowano |
- | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 | wyeliminowano |
- | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 | wyeliminowano |
- | Nieczkowska Karolina | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 | wyeliminowano |
- | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 | wyeliminowano |
- | Sadowska Amelia | BTS BYTOM | 16.06.2008 | wyeliminowano |
- | Siergiej Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 | wyeliminowano |
- | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 | wyeliminowano |
- | Socha Maria | PKSZERM WARSZAWA | 05.02.2008 | wyeliminowano |
- | Radwańska Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 02.01.2008 | wyeliminowano |
- | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 | wyeliminowano |
- | KUBIK Natalia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 | wyeliminowano |
- | Szczygieł Emilia | KS OLIMP LUBIN | 16.01.2009 | wyeliminowano |
- | Kiełbasiewicz Anna | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.12.2008 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 |
- | Konarska Lena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 20.04.2009 |
- | Tołyż Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 26.10.2009 |
- | MAJEREK Maja | PIAST GLIWICE | 13.06.2007 |
- | PUKOWIEC Alicja | RMKS RYBNIK | 19.03.2007 |
- | HEBDOWSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 |
- | Misiewicz Julia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.04.2009 |
- | Gusta Kamila | PIAST GLIWICE | 02.09.2008 |
- | Furman Lena | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 |
- | Sołtyk Zuzanna | PKSZERM WARSZAWA | 08.06.2009 |
- | Tercjak Jagoda | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.05.2009 |
- | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
- | Drożdż Łucja | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.01.2009 |
- | Szalińska Wiktoria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.10.2009 |
- | SOKALSKA Klara | KSz WARSZAWIANKA | 20.12.2008 |
- | MILLER Antonina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.01.2007 |
- | Borowiec Julianna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 01.06.2009 |
- | Malinowska Hanna | KS OLIMP LUBIN | 08.01.2008 |
- | Charkiewicz Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 19.11.2009 |
- | Kauch Zuzanna | RMKS RYBNIK | 11.09.2008 |
- | DOBRYŁKO Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.08.2008 |
- | Głowa Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 13.10.2007 |
- | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
- | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
- | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
- | Danek Kamila | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 |
- | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
- | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 |
- | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
- | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
- | Moszonka Amelia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 13.06.2007 |
- | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
- | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 |
- | Nieczkowska Karolina | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 |
- | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 |
- | Sadowska Amelia | BTS BYTOM | 16.06.2008 |
- | Siergiej Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 |
- | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
- | Socha Maria | PKSZERM WARSZAWA | 05.02.2008 |
- | Radwańska Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 02.01.2008 |
- | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 |
- | KUBIK Natalia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 |
- | Szczygieł Emilia | KS OLIMP LUBIN | 16.01.2009 |
- | Kiełbasiewicz Anna | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.12.2008 |