Lista klasyfikacyjna

Broniszewski Filip

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WROCŁAW

Sobiecki Jan

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AGH Kraków

SWOROWSKI Wojciech

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: RMKS RYBNIK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski IV
2. Puchar Polski I


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2.
1. Broniszewski Filip 1990 AZS AWF WROCŁAW 100

2. Sobiecki Jan 1991 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 74

3. SWOROWSKI Wojciech 1991 RMKS RYBNIK 67

4. MERKEL Damian 1990 AZS AWF KATOWICE 63

5. Szczepanowski Tomasz 1992 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 63

6. BRZOZOWSKI Seweryn 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 62

7. SZWALBE Rafał 1991 STSZERM LEGIA WARSZAWA 57

8. WRONA Kamil 1991 Krakowski Klub Szermierzy 57

9. PACEK Andrzej 1991 Klub Szermierzy Warszawianka 53

10. ŻYGOWSKI Robert 1990 STSZERM LEGIA WARSZAWA 47

11. SMÓŁKA Mikołaj 1992 AZS AWF KATOWICE 39

12. GALIŃSKI Bartłomiej 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 39

13. BLANIK Paweł 1990 T.S. GÓRNIK RADLIN 35

14. SZCZECIŃSKI Piotr 1990 PIAST GLIWICE 28

15. KUSCH Andrzej 1990 Krakowski Klub Szermierzy 28

16. KUCZA Przemysław 1991 AZS AWF KRAKÓW 28

17. Majgier Sebastian 1995 PIAST GLIWICE 22

18. KRUK Tomasz 1993 AZS AWF KRAKÓW 22

19. ROKOSZ Krzysztof 1993 MUSZKIETER GLIWICE 19

20. GUENTHER Grzegorz 1992 Uczniowski Klub Sportowy START 18

21. Pordes Józef 1992 Klub Szermierzy Warszawianka 17

22. Antkiewicz Mateusz 1993 AZS AWF KATOWICE 16

23. BUDEK Szczepan 1992 Krakowski Klub Szermierzy 16

24. STASZULONEK Aleksander 1993 PIAST GLIWICE 16

25. RZESZUTEK Jacek 1990 MUSZKIETER GLIWICE 14

26. KOWALCZE Jakub 1992 Klub Szermierzy Warszawianka 14

27. HUEBNER Jan 1991 Krakowski Klub Szermierzy 14

28. BANDURSKI Przemysław 1990 PIAST GLIWICE 12

29. LESZCZYŃSKI Marek 1991 PIAST GLIWICE 10

30. FRAŚ Felix 1993 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 10

31. Khadzhynov Kostyantyn 1993 AZS AWF KRAKÓW 8

32. NOWAK Michał 1990 AZS AWF KRAKÓW 6

33. ĆWIK Jan 1993 Krakowski Klub Szermierzy 6

34. MOTYL Adam 1990 MUSZKIETER GLIWICE 6

35. PEŁKA Tomasz 1992 Krakowski Klub Szermierzy 4

36. JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz 1993 AZS AWF KATOWICE 4

37. SCHAB Michał 1993 Krakowski Klub Szermierzy 4

38. DROZD Michał 1991 Krakowski Klub Szermierzy 4

39. KŁOSEK Zachariasz 1992 RMKS RYBNIK 4

40. MĘŻYK Michał 1992 T.S. GÓRNIK RADLIN 4

41. WYDERKA Adam 1991 AZS AWF KATOWICE 4

42. ROK Mateusz 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 4

43. KUŹNIAR Maksymilian 1992 Krakowski Klub Szermierzy 4

44. KOSIBA Jacek 1992 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 4

45. PODOLAK Rafał 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 2

46. WOJTUŃ Hubert 1994 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 2

47. NASZKOWSKI Kamil 1994 RMKS RYBNIK 2

48. Wenglarczyk Jan 1993 AZS AWF KATOWICE 2

48. MOCHOL Łukasz 1993 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 2

50. ROSPOND Jan 1994 Krakowski Klub Szermierzy 2

50. MAŃCZYK Remigiusz 1991 T.S. GÓRNIK RADLIN 2

52. ŁUCZYŃSKI Artur 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 2

53. BARTOSZEK Artur 1990 UKS 46 ŁÓDŹ 2

54. ZASADA Maciej 1995 PKSZERM WARSZAWA 2

55. GOLIK Paweł 1992 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 2

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content