Lista klasyfikacyjna

MROSZCZAK Anna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: RMKS RYBNIK

JAGIEŁKO Justyna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE

GRYSZKA Agnieszka

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS SZPADA WROCŁAW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
3. Puchar Ziem Północnych
4. Gwiazdka ze szpadą
5. Muszkieter Trophy
6. VIII Międzynarodowy Turniej Szpadowy \"O Trofeum Smoka Wawelskiego\"


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 128 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3


2. JAGIEŁKO Justyna 1997 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 112 Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1


3. GRYSZKA Agnieszka 1997 KS SZPADA WROCŁAW 92 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 10


4. PUŁA Klaudia 1997 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 88 Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 2


5. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 84 Pkt: 0
M: 10


Pkt: 0
M: 3


6. ROLEK Agnieszka 1997 AZS AWF KATOWICE 84 Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 7


7. JAROSZ Gabriela 1997 76 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 9


8. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 72 Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 6


9. PRZYBYŁA Olga 1997 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 64 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 20


10. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 64 Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 33
11. SKORUPA Weronika 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 60
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 11


12. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 60 Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 17


13. ZIMNOCH Aleksandra 1997 AZS AWF KATOWICE 56 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 23


14. DARDA Rozalia 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 52
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 22


15. BRAWAŃSKA Kinga 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 48 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 14


16. ELIAS Wioletta 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 42
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 8


17. LEMANOWICZ Hanna 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 41

Pkt: 0
M: 6



18. SIWOŃ Aleksandra 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 36 Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 21


19. OBOŃSKA Aleksandra 1997 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 32 Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 9



20. ROŻNIECKA Dorota 1997 32 Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 26


21. TARASIEWICZ Katarzyna 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 31 Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 12


22. DZIWULSKA Anita 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 30 Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 5



23. LIMAŃSKA Martyna 1997 29 Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 10



24. MALOWANIEC Oliwia 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29 Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 16


25. KACZMARSKA Urszula 1997 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 28 Pkt: 0
M: 17





26. SERWACKA Klaudia 1998 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 26 Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 19


27. PISAREK Aleksandra 1998 AZS AWF KATOWICE 25 Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 15


28. SPIECZYŃSKA Aleksandra 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 24

Pkt: 0
M: 3



29. OCHAŁ Agnieszka 1997 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24 Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 32




30. PIĄTEK Katarzyna 1997 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24 Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 36




31. WERYK Małgorzata 1997 T.S. WISŁA KRAKÓW 22
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 11



32. MUSZYŃSKA Karolina 1997 21 Pkt: 0
M: 78
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 14



33. SARNA Patrycja 1997 KS SZPADA WROCŁAW 21
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 13


34. TOMICKA Olimpia 1998 KS SZPADA WROCŁAW 20 Pkt: 0
M: 57




Pkt: 0
M: 12
35. POROWIEC Alicja 1997 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 19 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 10




36. OGLĘDZKA Wiktoria 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 19 Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 20



37. NIEGOWSKA Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 18 Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 30


38. DZIAMAN Julia 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 17 Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 12



39. KONWICKA Izabella 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17 Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 17
40. WADACH Patrycja 1997 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16 Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 31


41. BORYCZKA Laura 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 15 Pkt: 0
M: 91





42. MARKOWICZ Dominika 1997 PIAST GLIWICE 14


Pkt: 0
M: 28


43. ROK Kaja 1998 T.S. GÓRNIK RADLIN 14
Pkt: 0
M: 38




44. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 13
Pkt: 0
M: 13




45. IGNASZAK Daria 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 13 Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 17



46. Oględzka Karolina 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 13 Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 18



47. PIECYK Alicja 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12

Pkt: 0
M: 13



48. KOWALCZYK Kinga 1998 12

Pkt: 0
M: 16



49. NAWROCKA Olga 1997 Krakowski Klub Szermierzy 12


Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 41
50. URYGA Aleksandra 1998 MUSZKIETER GLIWICE 12





51. ZAJĄC Katarzyna 1997 UKS JEDYNKA LASZKI 11 Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 22




52. MACIONCZYK Malwina 1998 UKS TRÓJKA RADLIN 11


Pkt: 0
M: 24


53. CHMYŁKO Sara 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 11 Pkt: 0
M: 89
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 32


54. KACZMARSKA Agnieszka 1998 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 10 Pkt: 0
M: 19





55. PIETROWA Aleksandra 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 10 Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 19



56. BASAŁYGO Zuzanna 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10 Pkt: 0
M: 76


Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 26
57. KRZYSTOLIK Patrycja 1998 AKS MIKOŁÓW 10





58. PIOTROWSKA Aleksandra 1997 9
Pkt: 0
M: 24




59. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 9





60. KAPRAL Karolina 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8

Pkt: 0
M: 21



61. BARTOSIK Klaudia 1998 8

Pkt: 0
M: 22



62. SAWICKA Aleksandra 1998 8

Pkt: 0
M: 23



63. BARTKOWIAK Karolina 1997 8

Pkt: 0
M: 24



64. SZALONKA Adrianna 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8
Pkt: 0
M: 31



Pkt: 0
M: 31
65. ŻUROWSKA Olga 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8
Pkt: 0
M: 42




66. KRODKIEWSKA Joanna 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 7




Pkt: 0
M: 29
67. KUKIEŁKA Oliwia 1998 AKS MIKOŁÓW 7 Pkt: 0
M: 92





68. DZIEMBOWSKA Karolina 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 7
Pkt: 0
M: 35



Pkt: 0
M: 38
69. KARWACKA Agnieszka 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 7
Pkt: 0
M: 39




70. RAK Julia 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6 Pkt: 0
M: 30




Pkt: 0
M: 37
71. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 5
Pkt: 0
M: 25




72. ZACHARKIEWICZ Paulina 1998 UKS GRYFEK SZCZECIN 5 Pkt: 0
M: 87

Pkt: 0
M: 25



73. RZĄSA Patrycja 1997 UKS JEDYNKA LASZKI 5
Pkt: 0
M: 26




74. STĘŻALSKA Joanna 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 5 Pkt: 0
M: 80


Pkt: 0
M: 29


75. MATCZAK Patrycja 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4

Pkt: 0
M: 26



76. SZCZUDLIŃSKA Alicja 1998 4

Pkt: 0
M: 27



77. WRZOS Justyna 1997 KS ORZEŁ ELBLĄG 4

Pkt: 0
M: 28



78. BŁASZCZAK Wiktoria 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4

Pkt: 0
M: 29



78. KUCZA Emilia 1997 RMKS RYBNIK 4 Pkt: 0
M: 29





80. GIELNIK Katarzyna 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4

Pkt: 0
M: 30



81. KOZINA Sandra 1997 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4

Pkt: 0
M: 31



82. PSZONAK Oliwia 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4

Pkt: 0
M: 32



82. STELMASIAK Karolina 1997 UKS GRYFEK SZCZECIN 4 Pkt: 0
M: 32





84. KOLANKO Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 4 Pkt: 0
M: 33





85. SZYMAŃSKA Anna 1997 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 4 Pkt: 0
M: 37




Pkt: 0
M: 40
86. RADECKA Weronika 1997 Uczniowski Klub Sportowy START 4





87. DRYJA Alicja 1998 T.S. WISŁA KRAKÓW 4





88. LEŚNIEWSKA Anna 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4




Pkt: 0
M: 42
89. KRZYSZTOSZEK Natalia 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 4





90. LESIAK Anita 1997 UKS JEDYNKA LASZKI 3
Pkt: 0
M: 33




91. BŁYSZCZEK Nikol 1997 KS SZPADA WROCŁAW 3





92. KRAMARZYK Pola 1998 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 3




Pkt: 0
M: 44
93. KUBIN Patrycja 1998 T.S. GÓRNIK RADLIN 3





94. KRUPA Natalia 1998 UKS JEDYNKA LASZKI 3 Pkt: 0
M: 82





95. WASZAK Karolina 1998 T.S. GÓRNIK RADLIN 3





96. SIUDA Natalia 1998 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 3





97. GODEK Dominika 1998 3





98. PADOŁ Natalia 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 3





99. GANCARZ Justyna 1997 UKS JEDYNKA LASZKI 3 Pkt: 0
M: 63





100. ORLICKA Julia 1998 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2




Pkt: 0
M: 39
101. PYRA Klaudia 1997 2
Pkt: 0
M: 40




102. KOŁODZIEJCZYK Kinga 1997 UKS GRYFEK SZCZECIN 2 Pkt: 0
M: 44





103. KISIEL Sylwia 1998 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2 Pkt: 0
M: 46





104. LISTOWSKA Karolina 1998 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2 Pkt: 0
M: 48





104. ORAWSKA Justyna 1997 AKS MIKOŁÓW 2 Pkt: 0
M: 48





106. FUTYMA Barbara 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2





107. DURCZOK Sara 1998 T.S. GÓRNIK RADLIN 2





108. ZIENTEK Katarzyna 1998 UKS JEDYNKA LASZKI 2





109. PISARSKA Zofia 1998 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 2 Pkt: 0
M: 79





110. DUNIK Katarzyna 1998 UKS JEDYNKA LASZKI 2 Pkt: 0
M: 84





111. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 1





112. JURASZEK Natalia 1998 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 1





113. DOMINIK Hania 1998 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1





114. MACIONCZYK Natalia 1998 T.S. GÓRNIK RADLIN 1





115. MISZCZAK Maria 1998 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 1





116. FRANCKIEWICZ Iga 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1 Pkt: 0
M: 58





117. BIAŁOWOLSKA Patrycja 1998 UKS GRYFEK SZCZECIN 1 Pkt: 0
M: 60





118. MAKUŁA Dagmara 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1





118. URBANEK Milena 1997 WARTA ŚREM 1 Pkt: 0
M: 68





120. SICIŃSKA Aleksandra 1998 1





121. KALETA Karolina 1998 T.S. GÓRNIK RADLIN 1





122. GRAB Aleksandra 1998 1





123. KUCZERA Jagoda 1998 UKS TRÓJKA RADLIN 1 Pkt: 0
M: 83





124. MARZEC Marta 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1 Pkt: 0
M: 90





125. POKORSKA Magdalena 1997 1





126. ZIELIŃSKA Zuzanna 1998 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1





127. xxxx yyy 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1





128. ZUŻEWICZ Weronika 1997 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1





129. SEREDA Patrycja 1998 UKS JEDYNKA LASZKI 1





130. MIROSŁAW Roksana 1997 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1





131. PAWEŁOSZEK Joanna 1997 UKS TRÓJKA RADLIN 1





132. JASIŃSKA Patrycja 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1





133. CZAMPIEL Katarzyna 1997 RMKS RYBNIK 1





134. LELONKIEWICZ Zofia 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1





135. KOMORNICKA Julia 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1





136. SUCHOROWIEC Katarzyna 1998 UKS JEDYNKA LASZKI 1





137. SERWOTKA Magdalena 1998 RMKS RYBNIK 1





138. KRASOWSKA Maja 1998 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 1





139. MĄDRZAŃSKA Nastazja 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1





140. GŁOWACKA Paulina 1998 UKS JEDYNKA LASZKI 1





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content