Lista klasyfikacyjna

Maciej Frącek

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW.

Ryszard CHMIELEWSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Piotr KAŚKÓW

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Maciej Frącek 144
  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 24, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 3, P: 0
2. Ryszard CHMIELEWSKI 104
  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 11, P: 0
3. Piotr KAŚKÓW 96
  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 26, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 19, P: 0
4. Bartłomiej NIZIO 96
  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 20, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 21, P: 0
5. Jakub SURMA 88
  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 48, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 13, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 14, P: 0
6. Adam CHTIOUI 80
  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 39, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 10, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 27, P: 0
7. Adam JAKUBOWSKI 72
  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 28, P: 0
8. Iwo SZENK 70
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 11, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0
9. Kamil Tomeczek 66
  • Challenge Wratislavia, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 2, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 43, P: 0
10. Wiktor JÓZEFOWSKI 64
  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 40, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 28, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0
11. Alex KASZYCKI 60
  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 12, P: 0
12. Maksymilian WĄSOWICZ 60
  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 23, P: 0
13. Stanisław KORZENIEWSKI 54
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 110, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 13, P: 0
14. Adam ŚWIERZYŃSKI 52
  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0
15. Tomasz SREBNIAK 52
  • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 46, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 17, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0
16. Wojciech SUCHODOLSKI 44
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 10, P: 0
17. Mateusz KWIATKOWSKI 40
  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 16, P: 0
18. Jakub KOWALSKI 36
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 20, P: 0
19. Bartosz BOHDAN 32
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 17, P: 0
20. Mikołaj PŁASZCZEWSKI 32
  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 55, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 30, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 46, P: 0
21. Mikołaj OSSENTOWSKI 30
  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 7, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 29, P: 0
22. Mateusz PACZYŃSKI 28
  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 33, P: 0
23. Karol LESZYŃSKI 26
  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 34, P: 0
24. Wiktor DOWNAR 26
  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 15, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 40, P: 0
25. Oskar MACH 24
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 30, P: 0
26. Dominik KANIA 24
  • Challenge Wratislavia, M: 111, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 34, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 25, P: 0
27. Piotr Sowa 22
  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 6, P: 0
28. Krzysztof FIJAŁKOWSKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 42, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 111, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 24, P: 0
29. Jakub KOTEK 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0
30. Mikołaj Olszewski 20
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 19, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 30, P: 0
31. Tymoteusz PANDER 18
  • Challenge Wratislavia, M: 87, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0
32. Bartosz DIERING 18
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 44, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 105, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0
33. Kacper ŚWIĄTEK 16
  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0
34. Melchior Krawczyński 16
  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 16, P: 0
35. Błażej MAJEWSKI 15
  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 25, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 50, P: 0
36. Jan KONOPCZYŃSKI 13
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 52, P: 0
37. Jan GLINKA 12
  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0
38. Norbert BUCHOLC 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0
39. Nikodem KACZMARCZYK 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0
40. Krzysztof Łopatniuk 12
  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0
41. Oktawiusz JEZIOREK 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 42, P: 0
42. Michał BUDZANOWSKI 10
  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 22, P: 0
43. Paweł FIRCH 9
  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 53, P: 0
44. Oskar WILKE 9
  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 55, P: 0
45. Tomasz GORCZYCA 8
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 18, P: 0
46. Mateusz ŻEROMSKI 8
  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0
47. Maksymilian ULEWICZ 8
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 24, P: 0
48. Michał WIECZOREK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0
49. Adrian WODZIŃSKI 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 37, P: 0
50. Adam ZDONEK 8
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 27, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 47, P: 0
51. Karol BRABAŃSKI 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 97, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 38, P: 0
52. Jakub Smuda 7
  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 32, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 49, P: 0
53. Filip MAJEWSKI 6
  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0
54. Maksymilian KUL 6
  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0
55. Marcin Napieralski 6
  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 116, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0
56. Maksymilian SOBEJKO 6
  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0
57. Piotr ŚCIBIWOŁK 6
  • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 41, P: 0
58. Arkadiusz Gajda 5
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 31, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 51, P: 0
59. Wiktor PAZOŁA 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 26, P: 0
60. Jan LOTYCZ 4
  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0
61. Stanisław KRAŚNER 4
  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0
62. Kosma HEBISZ 4
  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0
62. Jakub RAJMAN 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
64. Marcin ŁABĘDA 4
  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 32, P: 0
65. Tomasz Jurczak 4
  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0
66. Bartosz MAĆKOWIAK 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 48, P: 0
67. Szymon PEŁSZYK 4
  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 42, P: 0
68. Igor WOJCIECHOWSKI 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0
68. Emil LANGA 2
  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0
70. Bartosz KRUSZONA 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 35, P: 0
70. Mateusz SKRZYPKOWSKI 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0
72. Kamil Matusewicz 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 36, P: 0
72. Jan CICHOWSKI 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0
72. Marcel GRUŻEWSKI 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
75. Piotr KRAWCZYK 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
75. Piotr Ginda 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0
77. Marcel ŁAGODZIŃSKI 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
78. Krzysztof MIKOŁAJCZAK 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 41, P: 0
79. Szymon WOŹNIAK 2
  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 45, P: 0
80. Igor LIS 2
  • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0
81. Wiktor LIJEWSKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0
82. Wiktor KIERZKOWSKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0
83. Antoni Socha 2
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0
84. Filip BEDNER 2
  • Challenge Wratislavia, M: 111, P: 0
84. Piotr JEZIERSKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 111, P: 0
86. Michał DURCZAK 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 117, P: 0
87. Miłosz TUSZKOWSKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 120, P: 0
87. Mateusz SOŁTYSIAK 2
  • Challenge Wratislavia, M: 120, P: 0
89. Jędrzej KOPACZEWSKI 1
  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 56, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy