Lista klasyfikacyjna

TOMCZAK Renata

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: IKS LESZNO

MECH Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Wisoky Weronika

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski II
6. Puchar Europy
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II
11. Puchar Polski III
12. Puchar Polski I
13. Puchar Polski II
14. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
15. Mistrzostwa Polski
16. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
17. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 292 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 1

2. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 199 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 8
M: 17
3. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 152 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
4. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 122 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 6
5. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 79

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 14
M: 9
6. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 79 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 25
M: 2
7. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 76 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 30
M: 1
8. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 67 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 19


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 7
9. WINIARSKA Katarzyna 2001 UKS ATENA GDAŃSK 60


Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 53



Pkt: 8
M: 22

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 18
M: 8
10. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 58


Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 13
11. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 50 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 18
M: 5
12. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 49
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 12
M: 14
13. SADOWSKA Maria 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 48
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 50


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 22
M: 3
14. Kaczmarek Marta 1999 IKS LESZNO 36 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 12
15. STAWIARSKA Katarzyna 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 34 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 14
M: 10
16. PALUCH Aleksandra 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 30



Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 46

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12



Pkt: 8
M: 24
17. Figler Andżelika 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 29


Pkt: 0
M: 61
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 20
18. HAŁABURDA Zofia 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 28



Pkt: 12
M: 16


Pkt: 4
M: 30



Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 4
M: 30
19. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27



Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 25
20. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 26




Pkt: 0
M: 72

Pkt: 2
M: 37



Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 10


Pkt: 0
M: 16
Pkt: 12
M: 15
21. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 24 Pkt: 8
M: 18


Pkt: 4
M: 28



Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 52
22. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 24


Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 49



Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 18
Pkt: 1
M: 44
23. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 24



Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 39

Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 12
M: 16
24. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 23
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 12
M: 15



Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 1
M: 45
25. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 20 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 2
M: 34
26. MUKLEWICZ Natalia 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 19
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 12
M: 13



Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 13

27. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 18



Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 51



Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 20
Pkt: 1
M: 42
28. MIŁOGRODZKA Martyna 1999 UKS ATENA GDAŃSK 16







Pkt: 1
M: 48


Pkt: 12
M: 15




Pkt: 14
M: 11
29. NECZYŃSKA Adrianna 2001 IKS LESZNO 16


Pkt: 0
M: 55



Pkt: 8
M: 20


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 17


Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 50
30. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 16


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 1
M: 42


Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 32

Pkt: 8
M: 21
31. MAJSZEWSKA Kinga 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 8
M: 19



Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 4
M: 31
32. MICHNIEWICZ Julia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 18
M: 8


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 16


Pkt: 2
M: 37
33. RÓŻYCKA Magda 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 15



Pkt: 0
M: 70





Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 53



Pkt: 4
M: 26
34. ARCISZEWSKA Oliwia 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 15






Pkt: 0
M: 50


Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 23
35. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 14



Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 58



Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 28
Pkt: 2
M: 33
36. BORKOWSKA Anna 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 58


Pkt: 0
M: 47
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 27
37. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13


Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 64


Pkt: 1
M: 48



Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 57


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 28
38. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13



Pkt: 2
M: 40


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 37

Pkt: 8
M: 18
39. Polewicz Zuzanna 2000 IKS LESZNO 12


Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 31


Pkt: 0
M: 55
40. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 11



Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 56



Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 40



Pkt: 4
M: 28
41. SUCHOMSKA Zuzanna 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 11


Pkt: 0
M: 59
Pkt: 14
M: 11


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 45

Pkt: 2
M: 36
42. TURKIEWICZ Katarzyna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 10


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 48




Pkt: 0
M: 52


Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 29

Pkt: 1
M: 47
43. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 8










Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 31



Pkt: 8
M: 22
44. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 29



Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 23


Pkt: 1
M: 41
45. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 7


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 63






Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 2
M: 35
46. DYBA Jagoda 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 7

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 0
M: 54
47. ŁUCZAK Sylwia 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6










Pkt: 0
M: 57
Pkt: 8
M: 20



Pkt: 2
M: 40
48. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6










Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 4
M: 32
49. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 6










Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 48



Pkt: 2
M: 38
50. MACHOWIAK Michalina 2000 IKS LESZNO 5
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 50




Pkt: 1
M: 47



Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 61
51. MAKARSKA Karolina 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 4


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 4
M: 27




Pkt: 0
M: 54



Pkt: 8
M: 19
52. POLEK Alicja 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 4


Pkt: 0
M: 65
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 47

Pkt: 1
M: 45



Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 51




53. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 3











Pkt: 0
M: 59



Pkt: 2
M: 39
54. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 3






Pkt: 0
M: 58



Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 42




55. JUSKOWIAK Jagoda 2001 IKS LESZNO 3










Pkt: 0
M: 61




Pkt: 1
M: 43
56. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 3



Pkt: 0
M: 65


Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 73
Pkt: 1
M: 44



Pkt: 0
M: 57
57. TULEWICZ Sandra 2001 KS POLONIA 1912 LESZNO 3


Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 52


Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 54





58. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 3



Pkt: 0
M: 69




Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 64




Pkt: 1
M: 46
59. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 3










Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 66



Pkt: 1
M: 48
60. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3










Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 60



Pkt: 0
M: 63
61. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 3










Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 62



Pkt: 0
M: 64
62. CZARKOWSKA Agata 2002 UKS ATENA GDAŃSK 2











Pkt: 2
M: 37




63. NAKLICKA Julia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2










Pkt: 1
M: 42





64. KIELAR Aleksandra 1999 ZJEDNOCZENI PABIANICE 2


Pkt: 0
M: 56








Pkt: 1
M: 43




65. KUBIAK Aurora 1999 ZJEDNOCZENI PABIANICE 2


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 41






Pkt: 1
M: 45





66. SZKLARSKA Kinga 2001 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2










Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 77




67. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2










Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 64



Pkt: 0
M: 49
68. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2



Pkt: 0
M: 62






Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 55




69. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 2











Pkt: 0
M: 56



Pkt: 0
M: 53
70. SZATARSKA Maja 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2










Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 67



Pkt: 0
M: 56
71. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2



Pkt: 0
M: 52







Pkt: 0
M: 63



Pkt: 0
M: 59
72. WYGANOWSKA Anna 2000 UKS ATENA GDAŃSK 1 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 57




Pkt: 0
M: 49




73. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1















Pkt: 0
M: 51
74. RYBAK Magdalena 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1










Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 69




75. HYŻYK Oliwia 2002 IKS LESZNO 1











Pkt: 0
M: 65



Pkt: 0
M: 58
75. LEWANDOWSKA Karolina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1











Pkt: 0
M: 58




77. TOMASZEWSKA Dominika 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 1



Pkt: 0
M: 68


Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 60





77. TROJANOWSKA Hanna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 1















Pkt: 0
M: 60
79. BUCZYŁO Oliwia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 1






Pkt: 0
M: 55



Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 61



Pkt: 0
M: 67
80. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1















Pkt: 0
M: 62
81. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 1










Pkt: 0
M: 63





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content