Lista klasyfikacyjna

Łyczbińska Hanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Jelińska Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

KNOP Magdalena

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I/PE U 23
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski IV
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski IV
10. Mistrzostwa Polski
11. Puchar Świata


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 463 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 0
M: 1
2. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 453
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 22
M: 3



Pkt: 0
M: 9
3. KNOP Magdalena 1981 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 323 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 7
4. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 251 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 5
5. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 245 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 0
M: 6
6. GRUCHAŁA - BĄCZEK Sylwia 1981 KS AZS AWFIS GDAŃSK 215


Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5






7. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 215 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 3
8. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 200 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5


Pkt: 0
M: 2
9. CHLEWIŃSKA Karolina 1983 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 164 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 38




10. WOJTKOWIAK Małgorzata 1982 KS AZS-AWF POZNAŃ 145 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 3


Pkt: 18
M: 7


Pkt: 0
M: 3
11. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 133 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 0
M: 8
12. PALISZEWSKA Monika 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 115 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 12
13. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 115 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 13
14. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 100 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 14
15. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 100 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 10


16. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 95 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10


Pkt: 0
M: 23
17. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 85 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 10
18. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 75
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 8
M: 20

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 21
19. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 70 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 6


Pkt: 0
M: 25
20. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 70 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 19



21. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 66 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 16
22. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 65 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 17


Pkt: 0
M: 11
23. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 65 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 0
M: 19
24. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 61 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 18
M: 8



25. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 60 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 20
26. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 60 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 22
27. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 60 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 18
28. RYGIELSKA Emilia 1990 KS AZS AWFIS GDAŃSK 53 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 22
M: 3





29. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 50



Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 37
30. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 50 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 19




Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 30
31. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 45 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 17
32. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 40 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30




33. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 40 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19




34. SOBCZAK Zuzanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 40 Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 19

Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 24
35. ŻELECHOWSKA Sara 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 40 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22


36. WINIARSKA Katarzyna 2001 UKS ATENA GDAŃSK 36




Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 31
37. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 35





Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 29
38. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 33


Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 41
39. CZAJKA Justyna 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 33
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 33
40. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 31 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 27



Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 28
41. ANUSZEWSKA Justyna 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 17





Pkt: 0
M: 15
42. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30 Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 8
M: 24

Pkt: 4
M: 31

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 43
43. SADOWSKA Maria 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 29



Pkt: 0
M: 37


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 36
44. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 29





Pkt: 2
M: 35

Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 44
45. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 27 Pkt: 2
M: 40





Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 32
46. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26




Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 25


47. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24



Pkt: 0
M: 40


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 34
48. STAWIARSKA Katarzyna 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 24




Pkt: 2
M: 39

Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 40
49. STARZ Aleksandra 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 23
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 35



Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 38
50. OPOLSKA Maja 1995 AZS AWF WARSZAWA 23 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 44


Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 42
51. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 21





Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 20



52. KOLAK Ewelina 1998 IKS LESZNO 21


Pkt: 2
M: 39

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 8
M: 21



53. DOMBROWSKA Monika 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 21

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 8
M: 22



54. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 21






Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 26
55. ZAJĄC Katarzyna 1997 BUDOWLANI TORUŃ 21 Pkt: 0
M: 50



Pkt: 0
M: 39
Pkt: 2
M: 34




Pkt: 0
M: 27
56. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33




57. HAUSMAN Marta 1992 BUDOWLANI TORUŃ 15










58. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14 Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 38



Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 39
59. MEJZA Agnieszka 1996 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10
Pkt: 1
M: 46






Pkt: 4
M: 27


60. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 8 Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 31






Pkt: 0
M: 35
61. KOLIBABKA Karina 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 6




Pkt: 2
M: 36





62. Kaczmarek Marta 1999 IKS LESZNO 6 Pkt: 0
M: 51


Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 37





63. KAPRAL Karolina 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 2
M: 38





64. MICHNIEWICZ Julia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6 Pkt: 0
M: 54






Pkt: 2
M: 39



65. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6





Pkt: 1
M: 45




66. Polewicz Zuzanna 2000 IKS LESZNO 6





Pkt: 1
M: 46




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content