Lista klasyfikacyjna

Urban Paweł

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

KITLIŃSKI Bartosz

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS OLIMP LUBIN

Urban Piotr

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej
3. Puchar Ziem Północnych
4. Challenge Wratislavia
5. Gwiazdka ze szpadą
6. Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
7. Muszkieter Trophy
8. Puchar Ziem Północnych
9. Muszkieter Trophy
10. "Gwiazdka ze szpadą"


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 116 Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 1

Pkt: 0
M: 2
2. KITLIŃSKI Bartosz 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 100
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 1
3. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 92 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 1



Pkt: 0
M: 9
4. KAŹMIERSKI MACIEJ 2003 MKS GRYF MIELEC 92 Pkt: 0
M: 101
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 6
5. Rzyczniak Wojciech 2004 PIAST GLIWICE 76



Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 5
6. Wałach Wiktor 2003 AZS AWF KATOWICE 68 Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 16


Pkt: 0
M: 3
7. ŁUSZCZEK Marcel 2003 64 Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 91
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 8
8. CHMIELEWSKI Ryszard 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 62 Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 3
9. Tarachanowicz Szymon 2003 AZS AWF KRAKÓW 60 Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 10
10. Morek Kacper 2003 KS SZPADA WADOWICE 56 Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 18
11. ŚMIEJA Wojciech 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 50
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 23



12. Socha Antoni 2004 PKSZERM WARSZAWA 44




Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 12
13. GOŃDA Mirosław 2003 MDK NR 1 BYTOM 40
Pkt: 0
M: 27


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 15



Pkt: 0
M: 11
14. Łucki Kacper 2003 AZS AWF KRAKÓW 40 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 25
15. KLAMUT Stanisław 2004 MKS GRYF MIELEC 38


Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 10


16. Żelazny Marcin 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 34


Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 7





17. Bezuch Krzysztof 2004 RMKS RYBNIK 34


Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 47
18. GAŁECKI Jakub 2004 UKS PIAST LEGNICA 34


Pkt: 0
M: 101
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 23
19. WESOŁOWSKI Mikołaj 2004 PIAST GLIWICE 33


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12



Pkt: 0
M: 30
20. KOZŁOWSKI Arkadiusz 2003 STOWARZYSZENIE GTS ZIELONA GÓRA 33 Pkt: 0
M: 93


Pkt: 0
M: 93
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 0
M: 13


21. BRABAŃSKI Karol 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 32 Pkt: 0
M: 91
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 27


Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 27
22. Jakubowski Olaf 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 32
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 100
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 31
23. MIKOŁAJCZAK Miłosz 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30



Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 42




24. BIAŁY Artur 2003 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 29 Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 28
25. PŁOTCZYK Paweł 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 27
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 33



26. DURCZAK Michał 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 26 Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 24
27. KUREK Jakub 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 24



Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 32




28. MAZURKIEWICZ Miłosz 2003 AZS AWF KATOWICE 20
Pkt: 0
M: 23







Pkt: 0
M: 7
29. GLINKA Jan 2004 PKSZERM WARSZAWA 18




Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 35
30. MUCHA Maciej 2004 PIAST GLIWICE 18



Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 26
31. PUCHAŁA Mateusz 2003 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 18 Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 29



32. Szymański Konrad 2004 PKSZERM WARSZAWA 17


Pkt: 0
M: 70



Pkt: 0
M: 22


33. FELIŃSKI Gustaw 2004 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 17


Pkt: 0
M: 103

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 25


34. ANIOŁKOWSKI Michał 2003 PKSZERM WARSZAWA 16




Pkt: 0
M: 23



Pkt: 0
M: 19
35. SIKORA Patryk 2004 KS SZPADA WADOWICE 16


Pkt: 0
M: 109
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 33
36. Domowicz Krzysztof 2004 AZS AWF KRAKÓW 15


Pkt: 0
M: 90

Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 28


37. WOŁKOW Antoni 2004 Krakowski Klub Szermierzy 15


Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 27




38. CHRZANOWSKI Jakub 2004 UKS TRÓJKA RADLIN 14



Pkt: 0
M: 36





39. ŁABĘDA Marcin 2003 WARTA ŚREM 14

Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 46


Pkt: 0
M: 15


40. BURDZY Cyprian 2004 14



Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 18


41. FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 13


Pkt: 0
M: 76



Pkt: 0
M: 16


42. ROŻEK Karol 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 97

Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 19


43. KRZEMIŃSKI Jędrzej 2003 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 27



44. DURLIK Stanisław 2004 Krakowski Klub Szermierzy 11


Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 21




45. FORYŚ Igor 2004 MDK NR 1 BYTOM 11


Pkt: 0
M: 113
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 36




46. KRZYWICKI Igor 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 9


Pkt: 0
M: 104
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 31


47. MIZERSKI Albert 2003 STSZERM LEGIA WARSZAWA 8


Pkt: 0
M: 17






48. PATOLETA Adam 2003 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 8






Pkt: 0
M: 24


49. Antoniak Antoni 2003 MUSZKIETER GLIWICE 8 Pkt: 0
M: 89
Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 44
50. Olejniczak Kamil 2004 PIAST GLIWICE 7


Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 45
51. WÓJCICKI Jeremiasz 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6




Pkt: 0
M: 25




52. MADURA Dawid 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 6




Pkt: 0
M: 29




53. BYTOMSKI Filip 2003 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 6 Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 31






54. PRZELICKI Rafał 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 5


Pkt: 0
M: 110



Pkt: 0
M: 32


55. CEPIŃSKI Jakub 2004 Klub Sportowy Olimp Lubin 5


Pkt: 0
M: 80

Pkt: 0
M: 40



Pkt: 0
M: 34
56. NIZIO Bartłomiej 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4

Pkt: 0
M: 11




Pkt: 0
M: 26


57. GORCZAŃSKI Tymoteusz 2003 AZS AWF KRAKÓW 4









58. Politowicz Stanisław 2004 Klub Szermierczy Milenium Skawina 4




Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 34


59. KONIECZNY Dariusz 2003 Uczniowski Klub Sportowy START 3


Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 34





60. Mróz Michał 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 3


Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 35




61. GENDERKA Adrian 2004 WARTA ŚREM 3


Pkt: 0
M: 111



Pkt: 0
M: 37


62. SOŁTYS Kacper 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 3


Pkt: 0
M: 85

Pkt: 0
M: 43




63. KRZEMIŃSKI Jędrzej 2003 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 2
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 27



63. Klocek Kacper 2004 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 2






Pkt: 0
M: 33


65. PRZYCHOCKI Mateusz 2004 UKS RONDO SZCZECIN 2






Pkt: 0
M: 35


65. ŚLIWA Kacper 2004 PIAST GLIWICE 2



Pkt: 0
M: 35





67. PABIJAŃCZYK Patryk 2004 AZS AWF WROCŁAW 2






Pkt: 0
M: 36


68. Dziura Stanisław 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2


Pkt: 0
M: 37






69. BOHAREWICZ Sambor 2004 UKS RONDO SZCZECIN 2






Pkt: 0
M: 38


69. PASIONEK Szymon 2004 RMKS RYBNIK 2








Pkt: 0
M: 38
71. CHODAŃ Bartosz 2004 AZS AWF KRAKÓW 2









72. Parafiniuk Łukasz 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 2









73. CEMPA Michał 2003 AZS AWF WROCŁAW 2 Pkt: 0
M: 106
Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 78
Pkt: 0
M: 50





74. GASZTOLD Jan 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 1



Pkt: 0
M: 49





75. GLOS Julian 2004 Krakowski Klub Szermierzy 1


Pkt: 0
M: 69






76. LIWA Kacper 2004 PIAST GLIWICE 1


Pkt: 0
M: 73






77. ŚLĄZAK Mateusz 2004 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 1


Pkt: 0
M: 77






78. SADŁOWSKI Hugo 2004 AZS AWF WROCŁAW 1


Pkt: 0
M: 89






79. RURA Wiktor 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 92






80. MARCZAK Antoni 2004 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1


Pkt: 0
M: 96






81. FIGAS Jakub 2004 KS SZPADA WADOWICE 1


Pkt: 0
M: 98






82. KIEŁCZEWSKI Jakub 2004 IKS WARSZAWA 1


Pkt: 0
M: 108






83. GILOWSKI Mikołaj 2004 AZS AWF WROCŁAW 1


Pkt: 0
M: 112






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content