Lista klasyfikacyjna

Paweł Urban

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MKS GRYF MIELEC

Bartosz KITLIŃSKI

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS OLIMP LUBIN

Piotr Urban

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MKS GRYF MIELEC

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Paweł Urban 116
  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 2, P: 0
2. Bartosz KITLIŃSKI 100
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 1, P: 0
3. Piotr Urban 92
  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 9, P: 0
4. Maciej KAŹMIERSKI 92
  • Challenge Wratislavia, M: 101, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 6, P: 0
5. Wojciech Rzyczniak 76
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 3, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 5, P: 0
6. Wiktor Wałach 68
  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 16, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
7. Marcel ŁUSZCZEK 64
  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 8, P: 0
8. Ryszard CHMIELEWSKI 62
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 40, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
9. Szymon TARACHANOWICZ 60
  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 10, P: 0
10. Kacper Morek 56
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 18, P: 0
11. Wojciech ŚMIEJA 50
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 23, P: 0
12. Antoni SOCHA 44
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0
13. Mirosław GOŃDA 40
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 15, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 11, P: 0
14. Kacper ŁUCKI 40
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 11, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 25, P: 0
15. Stanisław KLAMUT 38
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
16. Marcin Żelazny 34
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 7, P: 0
17. Krzysztof Bezuch 34
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 47, P: 0
18. Jakub GAŁECKI 34
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 46, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 101, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 47, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 23, P: 0
19. Mikołaj WESOŁOWSKI 33
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 12, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 30, P: 0
20. Arkadiusz KOZŁOWSKI 33
  • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
21. Karol BRABAŃSKI 32
  • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 43, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0
22. Olaf Jakubowski 32
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 100, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 31, P: 0
23. Miłosz MIKOŁAJCZAK 30
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 42, P: 0
24. Artur BIAŁY 29
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 46, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 6, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 38, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 28, P: 0
25. Paweł PŁOTCZYK 27
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 33, P: 0
26. Michał DURCZAK 26
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 24, P: 0
27. Jakub KUREK 24
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 36, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 32, P: 0
28. Miłosz MAZURKIEWICZ 20
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 7, P: 0
29. Jan GLINKA 18
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 35, P: 0
30. Maciej MUCHA 18
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 33, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 26, P: 0
31. Mateusz PUCHAŁA 18
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 29, P: 0
32. Konrad SZYMAŃSKI 17
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
33. Gustaw FELIŃSKI 17
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 103, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
34. Michał ANIOŁKOWSKI 16
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 19, P: 0
35. Patryk SIKORA 16
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 64, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 109, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 33, P: 0
36. Krzysztof DOMOWICZ 15
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
37. Antoni WOŁKOW 15
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0
38. Jakub CHRZANOWSKI 14
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 34, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 36, P: 0
39. Marcin ŁABĘDA 14
  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
40. Cyprian BURDZY 14
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
41. Tymoteusz FERLAS-WOJCIECHOWSKI 13
  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
42. Karol ROŻEK 13
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 97, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
43. Jędrzej KRZEMIŃSKI 12
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0
44. Stanisław DURLIK 11
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 40, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0
45. Igor FORYŚ 11
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 113, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0
46. Igor KRZYWICKI 9
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 57, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 104, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 45, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
47. Albert MIZERSKI 8
  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0
48. Adam PATOLETA 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
49. Antoni Antoniak 8
  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 35, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 44, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 44, P: 0
50. Kamil OLEJNICZAK 7
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 45, P: 0
51. Jeremiasz WÓJCICKI 6
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 25, P: 0
52. Dawid MADURA 6
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0
53. Filip BYTOMSKI 6
  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0
54. Rafał PRZELICKI 5
  • Challenge Wratislavia, M: 110, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
55. Jakub CEPIŃSKI 5
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 40, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 34, P: 0
56. Bartłomiej NIZIO 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
57. Tymoteusz GORCZAŃSKI 4
    58. Stanisław Politowicz 4
    • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 37, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
    59. Dariusz KONIECZNY 3
    • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

    • Gwiazdka ze szpadą, M: 34, P: 0
    60. Michał Mróz 3
    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 5, P: 0

    • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 35, P: 0
    61. Adrian GENDERKA 3
    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 37, P: 0

    • Challenge Wratislavia, M: 111, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
    62. Kacper SOŁTYS 3
    • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 43, P: 0
    63. Jędrzej KRZEMIŃSKI 2
    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

    • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

    • Gwiazdka ze szpadą, M: 22, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0

    • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0
    63. Kacper KLOCEK 2
    • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
    65. Mateusz PRZYCHOCKI 2
    • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
    65. Kacper ŚLIWA 2
    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 15, P: 0

    • Gwiazdka ze szpadą, M: 35, P: 0
    67. Patryk PABIJAŃCZYK 2
    • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
    68. Stanisław Dziura 2
    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 6, P: 0

    • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0
    69. Sambor BOHAREWICZ 2
    • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
    69. Szymon PASIONEK 2
    • Muszkieter Trophy, M: 38, P: 0
    71. Bartosz CHODAŃ 2
      72. Łukasz Parafiniuk 2
        73. Michał CEMPA 2
        • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0

        • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 47, P: 0

        • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0

        • Gwiazdka ze szpadą, M: 50, P: 0
        74. Jan GASZTOLD 1
        • Gwiazdka ze szpadą, M: 49, P: 0
        75. Julian GLOS 1
        • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0
        76. Kacper LIWA 1
        • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0
        77. Mateusz ŚLĄZAK 1
        • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0
        78. Hugo SADŁOWSKI 1
        • "Gwiazdka ze szpadą", M: 60, P: 0

        • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0
        79. Wiktor RURA 1
        • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 37, P: 0

        • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

        • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0
        80. Antoni MARCZAK 1
        • "Gwiazdka ze szpadą", M: 21, P: 0

        • Challenge Wratislavia, M: 96, P: 0
        81. Jakub FIGAS 1
        • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0
        82. Jakub KIEŁCZEWSKI 1
        • Challenge Wratislavia, M: 108, P: 0
        83. Mikołaj GILOWSKI 1
        • Challenge Wratislavia, M: 112, P: 0

        Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy