Lista klasyfikacyjna

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Chrzanowska Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

TOMCZAK Renata

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: IKS LESZNO

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski IV
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
10. Mistrzostwa Polski
11. Puchar Polski I
12. Mistrzostwa Polski
13. Puchar Polski III
14. Puchar Polski II
15. Puchar Polski II
16. Puchar Polski III
17. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 625 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1





2. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 320 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1




3. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 307 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 30
M: 1


4. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 215 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 22
M: 3


5. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 172 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 18
M: 6


6. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 170 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 19


Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 14
M: 10


7. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 161 Pkt: 8
M: 20

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 7


8. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 155 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 25
M: 2


9. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 121 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8



Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 22
M: 3


10. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 115 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 8


11. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 92 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 8
M: 21



12. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 91
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 7


Pkt: 14
M: 12


13. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 87 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 4
M: 27

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 28


14. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 77 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 12
M: 13



Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 35


15. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 75

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 15


Pkt: 14
M: 9


16. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 72

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 8
M: 17


17. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 65







Pkt: 1
M: 41

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 8


Pkt: 4
M: 32


18. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 63 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 19


19. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 56
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20




Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 46



20. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 51


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 34


21. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 50

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 25






Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 23


Pkt: 12
M: 13


22. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 48









Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 12
M: 15


23. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 48 Pkt: 1
M: 41



Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 12
M: 14


24. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 48 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 4
M: 25



Pkt: 0
M: 46
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 8
M: 22


25. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 47 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6



Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 22
M: 3






26. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 46
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 32

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 45


Pkt: 14
M: 11


27. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 39
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 37


28. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 39









Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 39


Pkt: 8
M: 24


29. WINIARSKA Katarzyna 2001 UKS ATENA GDAŃSK 35 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 31


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 34


Pkt: 18
M: 5


30. NECZYŃSKA Adrianna 2001 IKS LESZNO 34


Pkt: 1
M: 45






Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 30


Pkt: 4
M: 27


31. ŻELECHOWSKA Sara 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 33 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 41
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 36


Pkt: 2
M: 33


32. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 29










Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 4
M: 31


33. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 29

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 44





Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 8
M: 20


34. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 28










Pkt: 0
M: 41


Pkt: 8
M: 21


35. ARCISZEWSKA Oliwia 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 26


Pkt: 1
M: 43





Pkt: 0
M: 44
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 9


Pkt: 4
M: 29


36. TURKIEWICZ Katarzyna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 24








Pkt: 0
M: 29
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 24


37. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 22 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 28


Pkt: 0
M: 13
Pkt: 4
M: 30



Pkt: 8
M: 18


38. SUCHOMSKA Zuzanna 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 20

Pkt: 1
M: 44






Pkt: 0
M: 45
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 29


Pkt: 2
M: 38


39. SADOWSKA Maria 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 16


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 16


40. BORKOWSKA Anna 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 16

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 48












Pkt: 8
M: 18
41. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 38
Pkt: 8
M: 20





Pkt: 2
M: 37
42. MICHNIEWICZ Julia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 39







Pkt: 2
M: 36

Pkt: 8
M: 23


43. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 16









Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 28





44. Figler Andżelika 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 15

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 33





Pkt: 0
M: 48


Pkt: 8
M: 19




45. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 15





Pkt: 0
M: 35




Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 1
M: 47


46. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 12










Pkt: 0
M: 31


Pkt: 1
M: 44


47. DRÓŻDŻ Zuzanna 1999 AZS AWF WARSZAWA 11









Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 42


Pkt: 4
M: 30


48. STAWIARSKA Katarzyna 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10 Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 17





49. NIECIECKA Aleksandra 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 9










Pkt: 0
M: 46
Pkt: 2
M: 35




50. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 9








Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 33


Pkt: 1
M: 45


51. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 9










Pkt: 0
M: 40


Pkt: 1
M: 41


52. GRZELCZYK Marta 2002 UKS-I BOHUN TORUŃ. 8
















53. PALUCH Aleksandra 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 38













54. Polewicz Zuzanna 2000 IKS LESZNO 6
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 39






Pkt: 4
M: 28



Pkt: 1
M: 42


55. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6









Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 2
M: 40
56. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5










Pkt: 0
M: 37





57. WITKIEWICZ Joanna 2002 UKS ATENA GDAŃSK 5










Pkt: 0
M: 43





58. BARAN Weronika 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 4













Pkt: 4
M: 26


59. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4









Pkt: 1
M: 43



Pkt: 2
M: 36


60. KOLAK Ewelina 1998 IKS LESZNO 4 Pkt: 2
M: 35


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21




Pkt: 0
M: 47
Pkt: 2
M: 37



Pkt: 2
M: 40


61. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 4









Pkt: 1
M: 43





Pkt: 2
M: 38
62. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 34






Pkt: 0
M: 18
Pkt: 1
M: 45



Pkt: 1
M: 43


63. DZIWOSZ Hanna 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2













Pkt: 2
M: 39


64. MAKARSKA Karolina 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 2









Pkt: 1
M: 41






65. POLEK Alicja 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 2













Pkt: 1
M: 46


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content