Lista klasyfikacyjna

WOJTAS Hanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI

BYZEWSKA Alicja

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI

Trzcińska Natalia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
3. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
4. Gdańska Kuźnia
5. Europejski Festiwal Szermierczy
6. Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
7. Toruńska Katarzyna
8. Gdańska Kuźnia
9. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
10. Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
11. Puchar Ziem Północnych
12. Europejski Festiwal Szermierczy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 160 Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1

Pkt: 0
M: 3
2. BYZEWSKA Alicja 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 152 Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 1
3. Trzcińska Natalia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 128
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 2
4. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 124 Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 7
5. Telatyńska Bianka 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 108 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 9
6. DUDZIUK Julia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 108
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 5
7. MIELCAREK Martyna 2007 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 108
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 8


8. DOROSZKIEWICZ Wiktoria 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 104 Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 5
9. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 104 Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 3
10. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 92 Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 8
11. KUŚ Natasza 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 76




Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 13
12. Komarnicka Lena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 64




Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 18


13. MAKOWSKA Karolina 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 56
Pkt: 0
M: 21



Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 3


14. Ścieszyńska Liliana 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 52



Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 19
15. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 52

Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 16



16. SACHARCZUK Agata 2007 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 50
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 15
17. Sołśnia Weronika 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 48
Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 33
18. KAPICA Tola 2007 AZS AWF WARSZAWA 44
Pkt: 0
M: 31



Pkt: 0
M: 98
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 11
19. KOWALEWSKA Ewa 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 40
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 22
20. DUSZYŃSKA Paulina 2007 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 38
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 90
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 18



21. FIJAŁKOWSKA Hanna 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 36 Pkt: 0
M: 82
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 32
22. LEMKE Karolina 2008 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 34





Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 32


23. MAJEWSKA Julia 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 30





Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 40
24. WOJTAS Zofia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28




Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 38


25. ROBASZEK Zuzanna 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 28
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 46



Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 17
26. Lidzbarska Oliwia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26





Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 20


27. WALCZYK Zuzanna 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 24 Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 33



Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 19





28. DYRKA Barbara 2007 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24 Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 23
29. Ziemak Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24




Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 41


30. SKOCZEŃ Emilia 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24




Pkt: 0
M: 93
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 26
31. ZAWADZKA Nina 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 22




Pkt: 0
M: 73


Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 18
32. Kowalewska Jagoda 2008 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 22




Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 24
33. Wierzbicka Hanna 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20
Pkt: 0
M: 43




Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 34
34. Bogacka Emilia 2008 KS POLONIA 1912 LESZNO 20
Pkt: 0
M: 47



Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 47


35. Posadzy Hanna 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 20



Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 29
36. KOWALCZYK Amelia 2007 UKS ATENA GDAŃSK 18




Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 12




37. MOŚ TERESA 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 18
Pkt: 0
M: 37



Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 15


38. LESZCZYŃSKA Hanna 2008 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 18





Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 35


39. WAKUŁA Klaudia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17




Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 51




Pkt: 0
M: 16
40. SZAFRAN Helena 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 86



Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 37
41. GAWENDA Natalia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16





Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 33


Pkt: 0
M: 27
42. PAWŁOWSKA Emilia 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 16





Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 34


43. STYBOR Zofia 2007 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14




Pkt: 0
M: 105





Pkt: 0
M: 14
44. BORODZIUK Helena 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14
Pkt: 0
M: 42




Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 31
45. AFTAŃSKA Martyna 2007 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14

Pkt: 0
M: 47


Pkt: 0
M: 100

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 26


Pkt: 0
M: 38
46. MOCHOROWSKA Michalina 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 12

Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 42
47. GORLIKOWSKA Nicole 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10
Pkt: 0
M: 48




Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 28
48. PIĄTEK Aleksandra 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 10
Pkt: 0
M: 58



Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 40


49. Jaskólska Nina 2008 KS AZS-AWF POZNAŃ 9





Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 21


50. KASZEWSKA Milena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 9





Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 60


51. Lelewska Julia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9





Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 45


52. PAJĘCKA Lena 2007 AZS AWF WROCŁAW 8




Pkt: 0
M: 26






53. KOWALSKA KINGA 2009 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8
Pkt: 0
M: 30



Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 28


Pkt: 0
M: 43


54. Bartol Michalina 2009 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 7




Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 48


55. DUDZIŃSKA Nikola 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 6
Pkt: 0
M: 45




Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 29


56. Sorbian Wiktoria 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6







Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 37


57. Choszcz Nadia 2009 UKS ATENA GDAŃSK 6




Pkt: 0
M: 106
Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 42


58. Powąska Wiktoria 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 6
Pkt: 0
M: 62




Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 44


Pkt: 0
M: 39
59. PARTYKA Alicja 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 6




Pkt: 0
M: 97
Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 48


60. BARTKOWIAK Barbara 2008 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5







Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 30
61. OPERSKALSKA Alicja 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 5




Pkt: 0
M: 95


Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 63


62. POLIAKOWA Wioletta 2007 UKS RONDO SZCZECIN 4





Pkt: 0
M: 28





63. BARTNICKA Natalia 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4





Pkt: 0
M: 33





64. Plutecka Zofia 2008 Klub Szermierczy Wrocławianie 4
Pkt: 0
M: 63



Pkt: 0
M: 102


Pkt: 0
M: 47



65. Rynkiewicz Anna 2008 Klub Szermierczy Wrocławianie 4




Pkt: 0
M: 109
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 53



66. LEWANDOWSKA Nina 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 3





Pkt: 0
M: 50




Pkt: 0
M: 35
67. BIEŃKO Zuzanna 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 3





Pkt: 0
M: 59





68. MALCHAREK Ewelina 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 3





Pkt: 0
M: 73


Pkt: 0
M: 44


69. WYSZYŃSKA Magdalena 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 3




Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 51





70. BUGAJ Agata 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 3




Pkt: 0
M: 89



Pkt: 0
M: 64


71. Pest Barbara 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 3




Pkt: 0
M: 87
Pkt: 0
M: 65





72. SZADROWSKA Agata 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2








Pkt: 0
M: 36


72. RADZIK Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2










Pkt: 0
M: 36
74. Neumann Maja 2008 KS POLONIA 1912 LESZNO 2
Pkt: 0
M: 54









Pkt: 0
M: 41
74. BOGUCKA Wiktoria 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 2











76. GROCHOCKA Magdalena 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2







Pkt: 0
M: 42



77. LACHMAN Barbara 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 2 Pkt: 0
M: 91
Pkt: 0
M: 23


Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 55






78. ZARZYCKA Maja 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2

Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 56






79. Węglarz Nina 2009 UKS ATENA GDAŃSK 2




Pkt: 0
M: 92






80. Włosińska Oliwia 2007 AZS AWF WARSZAWA 2




Pkt: 0
M: 94






81. OFCZARSKA Małgorzata 2009 AZS AWF WARSZAWA 2




Pkt: 0
M: 107






82. Tołyż Aniela 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2





Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 57


83. WILKOWSKA Marianna 2009 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2





Pkt: 0
M: 58


Pkt: 0
M: 51


84. SUSKO Julia 2008 UKS ATENA GDAŃSK 2





Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 52



85. Skrzeczyńska Wiktoria 2008 Klub Szermierczy Wrocławianie 2





Pkt: 0
M: 71


Pkt: 0
M: 53


86. Chrzanowska Hanna 2008 Klub Szermierczy Wrocławianie 2





Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 54


87. Wiśnik Florentyna 2009 KS AZS-AWF POZNAŃ 2





Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 59


88. SZCZECHOWSKA Malwina 2009 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2





Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 61


89. Woźniak Mira 2011 KS AZS-AWF POZNAŃ 1





Pkt: 0
M: 49





90. WYCIŚLIK Kamila 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 1
Pkt: 0
M: 60






Pkt: 0
M: 53



91. Trybel Evelina 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1








Pkt: 0
M: 58


92. PIERZCHAŁA Katarzyna 2010 Klub Szermierczy Wrocławianie 1





Pkt: 0
M: 64





93. Konieczka Zofia 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1





Pkt: 0
M: 67





94. Misiewicz Julia 2009 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1





Pkt: 0
M: 68





95. KARCZEWSKA Agata 2008 UKS ATENA GDAŃSK 1





Pkt: 0
M: 69





96. Murawska Aleksandra 2010 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1





Pkt: 0
M: 70





97. TOMKOWIAK Alicja 2007 1





Pkt: 0
M: 72





98. PAWLAK Weronika 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 1





Pkt: 0
M: 74





99. Skrzeczyńska Patrycja 2008 Klub Szermierczy Wrocławianie 1





Pkt: 0
M: 75





99. Ziółkowska Alicja 2010 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1





Pkt: 0
M: 75





101. Banaś Antonina 2010 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1





Pkt: 0
M: 77





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content