Lista klasyfikacyjna

Lena PIĄTKOWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Aleksandra Nowakowska

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Zuzanna KĘDZIORA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Lena PIĄTKOWSKA 152
  • Challenge Wratislavia, M: 40, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 41, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
2. Aleksandra Nowakowska 128
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 95, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0
3. Zuzanna KĘDZIORA 112
  • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 53, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 11, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
4. Róża WYKLAND 108
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 5, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
5. Matylda WINIECKA 100
  • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 38, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
6. Oliwia Kulpaczyńska 88
  • Challenge Wratislavia, M: 126, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 25, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
7. Aleksandra BINKO 84
  • Toruńska Katarzyna, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
8. Laura SZCZECHOWSKA 84
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 34, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
9. Julia GRACZYK 80
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 45, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 35, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
10. Adrianna WIERZCHOWSKA 72
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 61, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 59, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 26, P: 0
11. Lena LANGA 68
  • Challenge Wratislavia, M: 116, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 64, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
12. Alina LAURENTOWICZ 68
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 43, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0
13. NATALIA LEWANDOWSKA 66
  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 18, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0
14. Weronika TRACZ 66
  • Challenge Wratislavia, M: 113, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 55, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 12, P: 0
15. Weronika SKOCZYLAS 60
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 39, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
16. Natalia JAROSIEWICZ 52
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0
17. Gabriela BESSMAN 52
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 20, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0
18. Antonina Bartol 52
  • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 26, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 26, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
19. Dominika WYTYK 52
  • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 48, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 31, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
20. Magdalena DĄBECKA 48
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 47, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
21. Marta JAKUBOWSKA 46
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 52, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
22. Emilia KAPAŁA 38
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 88, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
23. Laura WILKE 30
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 97, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0
24. Barbara MICHALSKA 26
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 53, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
25. Daria FILIPOWICZ 26
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 50, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 85, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
26. Karolina FUDALA 22
  • Challenge Wratislavia, M: 129, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
27. Zofia Płaza 22
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 39, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0
28. Anna ŚWIĄTKOWSKA 20
  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 68, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0
29. Maria Fedorów 20
  • Challenge Wratislavia, M: 125, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 90, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0
30. Malwina DUDEK 20
  • Toruńska Katarzyna, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0
31. Julia Wiśniewska 18
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 62, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
32. Olga JAKUBOWSKA 16
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 112, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0
33. Nadia JASZCZOŁT 16
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 117, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
34. Zofia MAJOREK 14
  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
35. Nina GEMBAL 12
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0
36. Julia KWAŚNIEWSKA 12
  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0
37. Monika BEKALARCZYK 12
  • Toruńska Katarzyna, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
38. Zuzanna Góralczyk 12
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 42, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
39. Małgorzata Płaza 11
  • Toruńska Katarzyna, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0
40. Julia URMAŃSKA 10
  • Toruńska Katarzyna, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0
41. Luiza KOWALSKA 9
  • Toruńska Katarzyna, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
42. Karolina ROMPCZYK 7
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0
43. Pola KOLASA 6
  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 34, P: 0
44. Amelia Szularz 6
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 100, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0
45. Gabrysia MARTYNIAK 6
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 50, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 57, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0
46. Oliwia DĄBROWSKA 6
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 107, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0
47. Wiktoria WILCZYŃSKA 6
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
48. Antonina KWIATKOWSKA 4
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0

  • Toruńska Katarzyna, M: 27, P: 0
49. Kalina KRYSZK 4
  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0
50. Laura NAKLICKA 4
  • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
51. Hanna KOWALSKA 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 32, P: 0
52. Karolina MICHALAK 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0
53. Zuzanna GATZ 4
  • Toruńska Katarzyna, M: 37, P: 0
54. Aurelia Wanaks 4
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 86, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0
55. Aleksandra ROLNIK 2
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0
56. Nina ROLL 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 38, P: 0
57. Karolina PALUCH 2
  • Toruńska Katarzyna, M: 39, P: 0
58. Zuzanna KARPIŃSKA 2
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 41, P: 0
59. Agata KOLENDA 2
  • Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0
60. Anna WIĄTKOWSKA 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
61. Victoria SKORA 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 65, P: 0
62. Katarzyna KUBACZYK 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 74, P: 0
63. Karolina WŁODARCZYK 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 101, P: 0
64. Martyna TOMASZEWSKA 2
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 58, P: 0

  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 106, P: 0
65. Emilia WRÓBEL 2
  • Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci, M: 126, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy