Lista klasyfikacyjna

TRZEBIŃSKA Ewa

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

JARECKA Aleksandra

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Knapik-Miazga Renata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski IV/Pucharu Europy U23
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II
8. Puchar Polski III
9. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1. TRZEBIŃSKA Ewa 1989 AZS AWF KATOWICE 700 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1


2. JARECKA Aleksandra 1995 AZS AWF KRAKÓW 458 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 2
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2


3. Knapik-Miazga Renata 1988 AZS AWF KRAKÓW 405 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 14


4. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 253 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5


5. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 205 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6


6. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 1994 AZS AWF KATOWICE 175 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 9


7. ZAGAŁA Jagoda 1994 PIAST GLIWICE 163 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 22
M: 3



8. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 160 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8


9. PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena 1986 AZS AWF WARSZAWA 150 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 30
M: 1







10. BŁACH Blanka 1991 AZS AWF WROCŁAW 136 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 22
M: 3


11. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 97 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 19


12. DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta 1982 AZS AWF KATOWICE 93 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3


13. POLIS Anna 1989 AZS AWF KRAKÓW 91 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 18


14. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 82 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 16


15. JAKUBOWICZ Anna 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 82 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 12


16. MROCHEM Karolina 1995 AZS AWF KATOWICE 82 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 7


17. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 80 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 13


18. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 70








19. MIZERA Olga 1991 AZS AWF WARSZAWA 70 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 17


20. GAJOWNICZEK Magdalena 1995 AZS AWF WARSZAWA 67 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 15




Pkt: 14
M: 11


21. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 61 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 2
M: 33



22. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 55 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 25


23. Pawłowska Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 55 Pkt: 8
M: 24

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 12
M: 14



24. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 51 Pkt: 2
M: 36

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 21


25. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 49 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 4
M: 32



26. Saritaş Józefina 1993 AZS AWF WARSZAWA 49 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 34


27. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 48

Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 12
M: 16



28. SZKLAR Aleksandra 1995 AZS AWF KATOWICE 43

Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 22



29. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 36








30. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 36 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 35


31. PYTKA Sara 1995 AZS AWF WARSZAWA 36
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 4
M: 25


32. BEŁZ Aleksandra 1988 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 36
Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 38

Pkt: 4
M: 27


33. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 34 Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 19



34. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 34
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 4
M: 28



35. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 34
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 22


36. KOLANKO Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 34 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 4
M: 25



37. Białek Marta 1996 AZS AWF WARSZAWA 34 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 4
M: 27


38. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 33

Pkt: 0
M: 64






39. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 31
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 73

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 10


40. Kobecka Marta 1995 AZS AWF WARSZAWA 31

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 12
M: 15

Pkt: 1
M: 46
41. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 30








42. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 29 Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 61


43. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 29
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 2
M: 39



44. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 27 Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 8
M: 23


45. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27



Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 49


46. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 27


Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 27


47. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 27
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 40


48. MARSZOŁEK Angelika 1990 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 27 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 1
M: 41


49. MARUCHA Weronika 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 26 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 4
M: 30
50. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 25 Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 2
M: 34
51. JAKUBOWSKA Martyna 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25 Pkt: 1
M: 47




Pkt: 1
M: 46


Pkt: 4
M: 25
52. MYKA Marta 1992 AZS AWF WARSZAWA 25





Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 42
53. Strzelczyk Olga 2000 UKS PIAST LEGNICA 21 Pkt: 0
M: 50

Pkt: 2
M: 38


Pkt: 4
M: 30



54. PARYSEK Zofia 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 20 Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 52



Pkt: 2
M: 36


55. Olchowik Zuzanna 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 20
Pkt: 0
M: 63



Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 42


56. MROCHEM Patrycja 1999 AZS AWF KATOWICE 20
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 50


57. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 20




Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 46


58. ŚLIWIŃSKA Paulina 2000 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 20

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 52


59. Maliszewska Anna 1993 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 19 Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 49



Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 49
60. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 18




Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 2
M: 35
61. LENCKOSZ Apolonia 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 18




Pkt: 0
M: 59
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 57
62. Dąbrowska-Mandrela Diana 1982 PIAST GLIWICE 14








63. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 14 Pkt: 1
M: 46





Pkt: 0
M: 54


64. Pamuła Zuzanna 2000 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 14




Pkt: 0
M: 62



65. JANKOVA Karolina 1994 AZS AWF WARSZAWA 13 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 8
M: 17



66. JURECKA Julia 1994 AZS AWF WROCŁAW 13 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 21



67. KONWICKA Izabella 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13





Pkt: 8
M: 24


68. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 13








69. OLCHOWIK Michalina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 13
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 72


Pkt: 4
M: 30


70. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 13


Pkt: 1
M: 47


Pkt: 4
M: 32


71. KISIEL Olga 1993 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12



Pkt: 0
M: 37

Pkt: 2
M: 38

Pkt: 1
M: 47
72. Guzik Dominika 1996 AZS AWF KRAKÓW 12
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 51


73. DYJEWSKA Anetta 1990 AZS AWF WARSZAWA 12 Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 59


74. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 8

Pkt: 0
M: 71






75. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 8








76. SOBIECH Aleksandra 1980 PIAST GLIWICE 8








77. Frydrych Małgorzata 2000 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 8



Pkt: 0
M: 47




78. GĘSIKOWSKA Emilia 1999 AZS AWF WARSZAWA 8
Pkt: 0
M: 54







79. PIEKARSKA Helena 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 8








80. Mielańczyk Martyna 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 8 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 14
M: 9


Pkt: 0
M: 51




81. HACHULSKA Natalia 1992 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 8








82. MALOWANIEC Oliwia 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 8








83. Remian Paulina 1989 Krakowski Klub Szermierzy 8

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 56




84. ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra 1991 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 77
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 2
M: 33


85. MICHALCZYK Marta 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 6




Pkt: 1
M: 41



86. PASTERNAK Anastazja 1998 Klub Szermierzy Warszawianka 6


Pkt: 0
M: 68

Pkt: 1
M: 42



86. WERYK Małgorzata 1997 T.S. WISŁA KRAKÓW 6 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 36

Pkt: 1
M: 42


88. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 6








89. GŁOWACKA Julita 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 6
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 71




Pkt: 1
M: 45
89. Olejnicka Dominika 2003 IKS WARSZAWA 6





Pkt: 1
M: 45


89. Żelichowska Sandra 1997 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 1
M: 45



92. PINES Anna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6





Pkt: 1
M: 47


93. ZACHOROWSKA Aleksandra 2002 PIAST GLIWICE 6








94. PIOTROWSKA Aleksandra 2003 AZS AWF KRAKÓW 6







Pkt: 0
M: 53
94. Kwiecień Julia 2001 PIAST GLIWICE 6
Pkt: 1
M: 46




Pkt: 0
M: 53


96. ŁAPKIEWICZ Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 6





Pkt: 0
M: 55


97. KWAŚNIEWSKA Marta 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 6





Pkt: 0
M: 56


97. Liczberska Aneta 2000 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 6
Pkt: 0
M: 57




Pkt: 0
M: 56


99. Majchrzak Julia 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 57



100. JAROSZEK Aleksandra 2001 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6





Pkt: 0
M: 58


101. PIĄTEK Magdalena 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6



Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 60


101. Kucharczyk Dominika 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 0
M: 54




Pkt: 0
M: 60



103. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6




Pkt: 0
M: 61



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content