Lista klasyfikacyjna

Tercjak Oliwia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

CIEŚLIK Cecylia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Halemba Antonina

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach 2021/2022
2. III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach 2021/2022
3. I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. Tercjak Oliwia 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 77 Pkt: 35
M: 1
Pkt: 35
M: 1
Pkt: 7
M: 9
2. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 69 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 5
Pkt: 35
M: 1
3. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 69 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
4. MISIAK Laura 2007 RMKS RYBNIK 41 Pkt: 12
M: 6
Pkt: 7
M: 10
Pkt: 22
M: 3
5. JANECZEK Oliwia 2008 PIAST GLIWICE 40 Pkt: 3
M: 22
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 8
6. Ratyna Magda 2007 PIAST GLIWICE 40 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 3
M: 24
Pkt: 12
M: 5
7. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 32 Pkt: 7
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 3
M: 21
8. Porwoł Liliana 2006 RMKS RYBNIK 31 Pkt: 12
M: 8
Pkt: 12
M: 8
Pkt: 7
M: 10
9. JĘDRZEJEC Wiktoria 2007 PIAST GLIWICE 28 Pkt: 3
M: 28
Pkt: 3
M: 17
Pkt: 22
M: 3
10. Ciszczoń Maria 2009 Klub Szermierzy Warszawianka 26 Pkt: 7
M: 11
Pkt: 12
M: 6
Pkt: 7
M: 16
11. GARUS Oliwia 2006 AZS AWF KRAKÓW 26 Pkt: 12
M: 7
Pkt: 7
M: 12
Pkt: 7
M: 15
12. GOCZAŁ Alicja 2007 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 22 Pkt: 12
M: 5
Pkt: 7
M: 11
Pkt: 3
M: 18
13. Ślęzak Katarzyna 2005 AZS AWF KATOWICE 21 Pkt: 7
M: 9
Pkt: 7
M: 13
Pkt: 7
M: 14
14. Korduła Antonina 2005 AZS AWF KATOWICE 20 Pkt: 7
M: 12
Pkt: 12
M: 7
Pkt: 1
M: 59
15. OSTROWSKA Paulina 2006 PIAST GLIWICE 18 Pkt: 3
M: 30
Pkt: 3
M: 25
Pkt: 12
M: 6
16. Środa Zuzanna 2005 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 17 Pkt: 7
M: 16
Pkt: 7
M: 16
Pkt: 3
M: 17
17. IZDEBSKA Wiktoria 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16 Pkt: 3
M: 27
Pkt: 1
M: 50
Pkt: 12
M: 7
18. Mróz Martyna 2007 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11 Pkt: 3
M: 24
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 7
M: 11
19. SZYMAŃSKA Maja 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11 Pkt: 7
M: 13
Pkt: 1
M: 61
Pkt: 3
M: 27
20. CZAJKA Emilia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 11 Pkt: 7
M: 15
Pkt: 1
M: 40
Pkt: 3
M: 23
21. Charkiewicz Karolina 2006 AZS AWF WARSZAWA 10
Pkt: 7
M: 15
Pkt: 3
M: 22
22. KOZDĘBA Weronika 2006 PIAST GLIWICE 9 Pkt: 3
M: 20
Pkt: 3
M: 18
Pkt: 3
M: 31
23. Drobczyk Pola 2005 PIAST GLIWICE 9 Pkt: 3
M: 19
Pkt: 3
M: 28
Pkt: 3
M: 28
24. Łabuda Hanna 2008 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 8 Pkt: 0
M: 70
Pkt: 1
M: 60
Pkt: 7
M: 12
25. SZYMCZYK Michalina 2007 PIAST GLIWICE 8
Pkt: 1
M: 33
Pkt: 7
M: 13
26. Nowak Martyna 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 8 Pkt: 7
M: 14
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 64
27. Reil Kaja 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 7 Pkt: 3
M: 17
Pkt: 3
M: 19
Pkt: 1
M: 57
28. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 7 Pkt: 1
M: 35
Pkt: 3
M: 21
Pkt: 3
M: 23
29. Nieczkowska Karolina 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 7 Pkt: 3
M: 25
Pkt: 3
M: 30
Pkt: 1
M: 38
30. CIBOROWSKA Gabriela 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 6 Pkt: 3
M: 18

Pkt: 3
M: 26
31. Jarosz Zuzanna 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 6 Pkt: 3
M: 26

Pkt: 3
M: 19
32. RUP Sonia 2005 UKS PIAST LEGNICA 6 Pkt: 3
M: 23
Pkt: 0
M: 84
Pkt: 3
M: 20
33. Głowa Weronika 2007 AZS AWF KRAKÓW 5 Pkt: 1
M: 33
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 3
M: 23
34. KUBIK Natalia 2008 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 5 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 3
M: 26
Pkt: 1
M: 41
35. KWAPISZ Amelia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 5 Pkt: 1
M: 34
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 3
M: 30
36. Tercjak Jagoda 2009 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 5 Pkt: 3
M: 31
Pkt: 1
M: 39
Pkt: 1
M: 60
37. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 5 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 38
Pkt: 3
M: 32
38. Bilińska Natalia 2006 AZS AWF KRAKÓW 4
Pkt: 3
M: 29
Pkt: 1
M: 39
39. MICHALSKA Lena 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 4 Pkt: 3
M: 29

Pkt: 1
M: 63
40. DEPTA Hanna 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 4 Pkt: 3
M: 32

Pkt: 1
M: 45
41. Iwaszko Nina 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 3

Pkt: 3
M: 28
42. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3
Pkt: 3
M: 31

43. Niesyn Nikola 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 3 Pkt: 1
M: 36
Pkt: 1
M: 34
Pkt: 1
M: 49
44. Dawidowicz Anna 2006 Klub Sportowy Olimp Lubin 3 Pkt: 1
M: 55
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 34
45. PUKOWIEC Alicja 2007 RMKS RYBNIK 3 Pkt: 1
M: 49
Pkt: 1
M: 35
Pkt: 1
M: 56
46. Drozdowska Hanna 2008 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 3 Pkt: 1
M: 51
Pkt: 1
M: 59
Pkt: 1
M: 35
47. Vysotskaya Maryia 2007 AZS AWF KATOWICE 3 Pkt: 1
M: 60
Pkt: 1
M: 37
Pkt: 1
M: 61
48. MAJEREK Maja 2007 PIAST GLIWICE 3 Pkt: 1
M: 59
Pkt: 1
M: 56
Pkt: 1
M: 44
49. DYL Roksana 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 3 Pkt: 1
M: 63
Pkt: 1
M: 64
Pkt: 1
M: 51
50. Danek Kamila 2007 Krakowski Klub Szermierzy 2 Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 35
51. Moszonka Amelia 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 37
52. Żychowska Roksana 2006 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 2 Pkt: 1
M: 38
Pkt: 1
M: 46

53. ZAZULAK Anastazja 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 2 Pkt: 1
M: 40

Pkt: 1
M: 40
54. BARTOSZEK Otylia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 2 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 54
Pkt: 0
M: 70
55. Sadowska Amelia 2008 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 2 Pkt: 1
M: 57

Pkt: 1
M: 42
56. Wilanowska Maria 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 2 Pkt: 1
M: 58
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 1
M: 46
57. Malicka Hanna 2007 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 78
Pkt: 1
M: 48
58. Furman Lena 2009 AZS AWF KRAKÓW 2 Pkt: 0
M: 71
Pkt: 1
M: 57
Pkt: 1
M: 47
59. Kacała Hanna 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2 Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 49
Pkt: 1
M: 50
60. Konarska Lena 2009 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 2 Pkt: 1
M: 52

Pkt: 1
M: 52
61. Szalińska Wiktoria 2009 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 2 Pkt: 1
M: 53
Pkt: 1
M: 58

62. Socha Maria 2008 PKSZERM WARSZAWA 2 Pkt: 1
M: 61
Pkt: 1
M: 55

63. Szczurowska Maria 2009 PIAST GLIWICE 1
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 1
M: 33
64. KWIATKOWSKA Anna 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 1 Pkt: 1
M: 37

Pkt: 0
M: 74
65. Misiak Iwona 2006 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 1 Pkt: 1
M: 39
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 71
66. Peccoud Suzanne 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 1

Pkt: 1
M: 43
66. Siergiej Zofia 2008 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 1
Pkt: 1
M: 43

68. Hojda Małgorzata 2005 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 1 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 76
69. Gusta Kamila 2008 PIAST GLIWICE 1 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 79

70. Drożdż Łucja 2009 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 1 Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 66
71. Martyńska Anna 2006 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 1 Pkt: 1
M: 50


72. Sołtyk Zuzanna 2009 PKSZERM WARSZAWA 1
Pkt: 1
M: 52

73. SOKALSKA Klara 2008 Klub Szermierzy Warszawianka 1
Pkt: 0
M: 87
Pkt: 1
M: 53
74. Baranowska Julia 2006 AZS AWF WROCŁAW 1 Pkt: 1
M: 54


74. Górka Julia 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 1

Pkt: 1
M: 54
76. Winiarska JULIA 2009 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 1
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 1
M: 55
77. Łuszcz Oliwia 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1 Pkt: 1
M: 56


78. Kraczla Zuzanna 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 1

Pkt: 1
M: 58
79. MOŃKO Wiktoria 2009 RMKS RYBNIK 1 Pkt: 1
M: 62
Pkt: 0
M: 66

80. LECH Michalina 2007 Klub Szermierzy Warszawianka 1

Pkt: 1
M: 62
81. Szymczak Kinga 2007 AZS AWF KRAKÓW 1
Pkt: 1
M: 63

82. Budnik Magdalena 2010 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 1 Pkt: 1
M: 64

Pkt: 0
M: 72

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content