Osadnik Maja
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.
KLASIK Alicja
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK
MICHALCZYK Marta
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KSz WARSZAWIANKA
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Challenge Wratislavia |
2. | Gwiazdka ze szpadą |
3. | Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej |
4. | Puchar Ziem Północnych |
5. | Muszkieter Trophy |
6. | Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki |
7. | Challenge Wratislavia |
8. | Gwiazdka ze szpadą |
9. | Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców |
10. | Muszkieter Trophy |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Osadnik Maja | 2004 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 104 | Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 3 |
2. | KLASIK Alicja | 2004 | RMKS RYBNIK | 96 | Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
||
3. | MICHALCZYK Marta | 2004 | Klub Szermierzy Warszawianka | 84 | Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 3 |
|
4. | Korkus Emilia | 2004 | PIAST GLIWICE | 80 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 2 |
||
5. | Pelon Patrycja | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy START | 80 | Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 9 |
|||||
6. | CIEŚLIK Cecylia | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 76 | Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 108 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 7 |
|||||
7. | JAROSZEK Emilia | 2004 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 68 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 102 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 15 |
||
8. | JAJKO Oliwia | 2004 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 60 | Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 6 |
|
9. | Tercjak Oliwia | 2005 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 60 | Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 8 |
|||||
10. | WIESNER Zuzanna | 2005 | MUSZKIETER GLIWICE | 57 | Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 1 |
||||||
11. | OPOŃ Oliwia | 2004 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 56 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 12 |
||||
12. | Adamska Martyna | 2004 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 52 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 23 |
13. | Tatoj Anna | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 48 | Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 14 |
||||
14. | Nowak Aleksandra | 2004 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 48 | Pkt: 0 M: 93 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 39 |
15. | RUP Sonia | 2005 | UKS PIAST LEGNICA | 44 | Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 24 |
|||||
16. | JAWORSKA Oliwia | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy START | 44 | Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 26 |
|
17. | RADWAN Patrycja | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 44 | Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 17 |
|||||
18. | IZDEBSKA Wiktoria | 2005 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 38 | Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 21 |
|||||
19. | Środa Zuzanna | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno | 36 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 5 |
|||||||
20. | BARNAŚ Anna | 2004 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 36 | Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 36 |
|||
21. | KOŁPA Joanna | 2005 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 36 | Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 71 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 19 |
|||||
22. | Zarek Zuzanna | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy START | 36 | Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 94 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 20 |
23. | KOBYLNICKA Michalina | 2004 | PIAST GLIWICE | 32 | Pkt: 0 M: 73 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 18 |
|||
24. | BOGACZ Pola | 2004 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 32 | Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 18 |
||||||||
25. | Ślęzak Katarzyna | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 30 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 13 |
|||||
26. | KRYNICKA Aleksandra | 2004 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 28 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 72 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 11 |
||||
27. | WERONIECKA Julia | 2004 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28 | Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 27 |
|||
28. | 28 | Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 16 |
|||||||||
29. | OCHAŁ Amelia | 2004 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26 | Pkt: 0 M: 76 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 13 |
|||||
30. | Makowska Agnieszka | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 21 | Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 80 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 25 |
||
31. | STEFANÓW Nicole | 2004 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 20 | Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 44 |
|||||||
32. | STASIUKIEWICZ Julia | 2005 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 18 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 45 |
||||||
33. | Danek Łucja | 2004 | Krakowski Klub Szermierzy | 14 | Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 15 |
|||||||
34. | NIEWADZI Zofia | 2005 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 14 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 29 |
|||||
35. | RYŚ Patrycja | 2004 | MUSZKIETER GLIWICE | 12 | Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 37 |
|||||||
36. | STRYJSKA Weronika | 2004 | KS SZPADA WROCŁAW | 12 | Pkt: 0 M: 66 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 48 |
|
37. | LACHOWICZ Zofia | 2004 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 11 | Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 49 |
||||
38. | PAZGAN Dominika | 2004 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 11 | Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 96 |
Pkt: 0 M: 24 |
||||||
39. | Korduła Antonina | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 11 | Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 90 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 42 |
||||||
40. | Adamczyk Anna | 2004 | KS SZPADA WROCŁAW | 10 | Pkt: 0 M: 89 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 33 |
||||||
41. | LANGE Aleksandra | 2005 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 9 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 93 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 45 |
||||||
42. | CZAJKA Emilia | 2005 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 8 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 30 |
|||||||
43. | Gęsińska Weronika | 2005 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 8 | Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 41 |
|||||||
44. | ZAZULAK Anastazja | 2005 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 8 | Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 50 |
||||||
45. | PIWOWARCZYK Amelia | 2005 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 7 | Pkt: 0 M: 68 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 0 M: 40 |
||||||
46. | WITA Patrycja | 2004 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 7 | Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 52 |
||||||
47. | LIPOV Marina | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 6 | Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 31 |
||||||
48. | MĄDEL Kalina | 2005 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 5 | Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 27 |
||||||||
49. | CIEŚLIK Natalia | 2005 | RMKS RYBNIK | 5 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 109 |
||||||||
50. | PRINA CERAI Veronica | 2004 | Klub Szermierzy Warszawianka | 4 | Pkt: 0 M: 28 |
|||||||||
51. | Chorosińska Matylda | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 4 | Pkt: 0 M: 30 |
|||||||||
52. | PAWLACZYK Zuzanna | 2004 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 4 | Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 33 |
|||||||
53. | KWAPISZ Amelia | 2005 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 4 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 34 |
||||||||
54. | SZWED Małgorzata | 2005 | UKS TRÓJKA RADLIN | 4 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 39 |
||||||||
55. | FABER Sandra | 2004 | PIAST GLIWICE | 4 | Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 0 M: 47 |
||||||||
56. | MICHALSKA Julia | 2005 | UKS PIAST LEGNICA | 4 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 38 |
|||||||
57. | KONOPKA Julia | 2005 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 3 | Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 56 |
||||||||
58. | PIECEWICZ Justyna | 2005 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 3 | Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 55 |
||||||||
59. | Przywara Julia | 2005 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 3 | Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 54 |
||||||||
60. | MICHAŁOWSKI Dominik | 2004 | UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo | 2 | Pkt: 0 M: 34 |
|||||||||
61. | KOJS Emilia | 2005 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 2 | Pkt: 0 M: 43 |
|||||||||
61. | Czajkowska Róża | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 0 M: 43 |
|||||||
63. | JAROSZ Łucja | 2005 | MUKS | 2 | Pkt: 0 M: 44 |
|||||||||
64. | Wolny Alicja | 2005 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 2 | Pkt: 0 M: 47 |
|||||||||
64. | Ożarowska Małgorzata | 2004 | IKS WARSZAWA | 2 | Pkt: 0 M: 47 |
|||||||||
66. | GAWROŃSKA Emilia | 2005 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 1 | Pkt: 0 M: 50 |
|||||||||
67. | POPIELA Marta | 2005 | BUDOWLANI TORUŃ | 1 | Pkt: 0 M: 51 |
|||||||||
67. | SZECÓWKA Wiktoria | 2005 | UKSz LEGNICA | 1 | Pkt: 0 M: 51 |
|||||||||
67. | SKALIK Eliza | 2004 | AKS MIKOŁÓW | 1 | Pkt: 0 M: 51 |
|||||||||
67. | BATÓG Dominika | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 1 | Pkt: 0 M: 51 |
|||||||||
71. | URBAN Urszula | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 1 | Pkt: 0 M: 53 |
|||||||||
72. | KALISZUK Lena | 2004 | BUDOWLANI TORUŃ | 1 | Pkt: 0 M: 55 |
|||||||||
73. | NIEDŹWIEDZKA Kornelia | 2004 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 1 | Pkt: 0 M: 56 |
|||||||||
74. | KWIECIŃSKA Alicja | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 1 | Pkt: 0 M: 65 |
|||||||||
75. | CEMPA Małgorzata | 2004 | AZS AWF WROCŁAW | 1 | Pkt: 0 M: 82 |
|||||||||
75. | Brzozowska Maja | 2004 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 1 | Pkt: 0 M: 82 |
|||||||||
77. | KUCZYŃSKA Zofia | 2004 | Klub Szermierzy Warszawianka | 1 | Pkt: 0 M: 95 |
Pkt: 0 M: 46 |
Pkt: 0 M: 85 |
|||||||
78. | OGRODNIK Wiktoria | 2004 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 1 | Pkt: 0 M: 94 |