Jelińska Martyna
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ
HAUSMAN Marta
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: BUDOWLANI TORUŃ
CIESIELSKA Marta
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Puchar Polski III |
2. | Puchar Polski II |
3. | Puchar Polski I |
4. | Puchar Polski II |
5. | Puchar Polski I |
6. | Puchar Polski III |
7. | Puchar Polski II |
8. | Puchar Polski II |
9. | Puchar Polski I |
10. | Puchar Polski III |
11. | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
12. | Puchar Polski IV |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelińska Martyna | 1992 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 252 | Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
|
2. | HAUSMAN Marta | 1992 | BUDOWLANI TORUŃ | 207 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 0 M: 3 |
|
3. | CIESIELSKA Marta | 1992 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 177 | Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 30 M: 1 |
||
4. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | 1994 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 123 | Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 8 M: 19 |
5. | SOBCZAK Zuzanna | 1993 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 122 | Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 25 M: 2 |
6. | KUROWSKA Dominika | 1992 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 87 | Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 12 M: 15 |
7. | BIERNAT Karolina | 1992 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 82 | Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 22 M: 3 |
|
8. | SARNOWSKA Patrycja | 1992 | BUDOWLANI TORUŃ | 80 | Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 22 M: 3 |
|
9. | THIEM Marta | 1993 | BUDOWLANI TORUŃ | 54 | Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 18 M: 8 |
|
10. | MASŁOWSKA Dagmara | 1992 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 52 | Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 12 M: 16 |
11. | MADAJCZYK Zuzanna | 1993 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 47 | Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 14 M: 10 |
|
12. | PLUCIŃSKA Matylda | 1993 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 45 | Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 8 |
||
13. | BOCHENEK Magdalena | 1993 | BUDOWLANI TORUŃ | 44 | Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 18 M: 5 |
||||
14. | SZYPUŁOWSKA Joanna | 1993 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 36 | Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 2 M: 39 |
||
15. | PTAK Halina | 1993 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 36 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 53 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 8 M: 23 |
||
16. | ŚWITALSKA Agata | 1993 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 35 | Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 14 M: 12 |
||
17. | LESZKOWICZ Monika | 1993 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 33 | Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 4 M: 25 |
||
18. | Bruździńska Natalia | 1993 | AZS AWF WARSZAWA | 32 | Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 18 M: 6 |
|||
19. | PACHUCKA Karolina | 1994 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 32 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 18 M: 7 |
||||
20. | OPOLSKA Aleksandra | 1993 | AZS AWF WARSZAWA | 32 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 8 M: 21 |
|
21. | HOPPE Sylwia | 1993 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 29 | Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 14 M: 9 |
||||
22. | KORNELUK Anna | 1993 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28 | Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 8 M: 20 |
||||
23. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | 1994 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 8 M: 17 |
||||||
24. | KELLER Sandra | 1993 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 26 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 12 M: 13 |
|||
25. | LEWAŃCZYK Laura | 1993 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 12 M: 14 |
|||
26. | WYGANOWSKA Agata | 1994 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24 | Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 0 M: 14 |
||||
27. | MAJEWSKA Zuzanna | 1993 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 23 | Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 2 M: 33 |
|||
28. | LASIC Aleksandra | 1994 | Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska | 22 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 61 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 4 M: 26 |
|||
29. | WASILEWSKA Barbara | 1994 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21 | Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 14 M: 11 |
|||||||
30. | STANIEK Katarzyna | 1992 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 21 | Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 0 M: 56 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 8 M: 18 |
|||
31. | PIETRUSZEWSKA Jagoda | 1993 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 4 M: 27 |
||||||
32. | BARON Karolina | 1993 | BUDOWLANI TORUŃ | 19 | Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 55 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 2 M: 37 |
||||||
33. | WASILCZYK Agata | 1993 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18 | Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 8 M: 22 |
||||||||
34. | MIĘTKA Barbara | 1994 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 18 | Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 2 M: 34 |
|||||||
35. | REDER Tatiana | 1992 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 18 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 0 M: 52 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 4 M: 28 |
||
36. | JEZIERSKA Katarzyna | 1993 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16 | Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 27 |
||||||||
37. | KACZOROWSKA Edyta | 1994 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 16 | Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 4 M: 31 |
|||||||
38. | GOC Karina | 1993 | UKS ATENA GDAŃSK | 14 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 8 M: 24 |
|||||||||
39. | RODAK Zuzanna | 1993 | AZS AWF WARSZAWA | 13 | Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 63 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 0 M: 21 |
||||||
40. | KOSYCARZ Kinga | 1994 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 4 M: 29 |
|||||
41. | Hofman Karolina | 1994 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 13 | Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 38 |
|||||||
42. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | 1993 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 9 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 1 M: 41 |
|||||||
43. | MAJSZCZYK Zuzanna | 1994 | IKS WARSZAWA | 8 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 4 M: 30 |
||||||||||
44. | REDER Olga | 1993 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 8 | Pkt: 0 M: 49 |
Pkt: 0 M: 54 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 0 M: 60 |
Pkt: 4 M: 32 |
|||||||
45. | KUCHARSKA Katarzyna | 1993 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 8 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 36 |
||||||||
46. | PTAK Roma | 1994 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 7 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 2 M: 39 |
|||||||||
47. | ŻMIJEWSKA Hanna | 1993 | UKS ATENA GDAŃSK | 7 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 1 M: 44 |
|||||||
48. | KUNICKA Aleksandra | 1994 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 7 | Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 1 M: 41 |
||||||||
49. | NIKONOROW Maria | 1993 | IKS WARSZAWA | 6 | ||||||||||||
50. | SZTEJER Martyna | 1993 | AZS AWF WARSZAWA | 4 | Pkt: 2 M: 35 |
|||||||||||
51. | LANGNER Katarzyna | 1992 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 4 | Pkt: 2 M: 40 |
|||||||||||
52. | MIELEWCZYK Karolina | 1994 | UKS ATENA GDAŃSK | 4 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 1 M: 42 |
||||||||||
53. | NIKONOROW Anna | 1993 | IKS WARSZAWA | 2 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 2 M: 34 |
|||||||||
54. | STRASZ Gabriela | 1993 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 0 M: 57 |
|||||||||
55. | SZUMILAS Nicola | 1994 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 2 | ||||||||||||
55. | GOŹDZIELEWSKA Ewelina | 1994 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | Pkt: 1 M: 41 |
|||||||||||
57. | GORAJSKA Małgorzata | 1994 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 2 |