Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina Bartol 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
2. Michalina Bartol 59 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
3. Oliwia BERUS 68 IKS LESZNO 24.05.2009
4. Aleksandra BINKO 10 IKS LESZNO 20.06.2006
5. Emilia BOGACKA 67 POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
6. Alicja BYZEWSKA 16 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
7. Nadia Choszcz 56 UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
8. Aleksandra Deneka 50 MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
9. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 22 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
10. Julia DUDZIUK 28 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
11. Karolina FUDALA 36 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
12. Zuzanna GATZ 30 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
13. Natalia GAWENDA 46 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
14. Julia GRACZYK 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
15. Marta JAKUBOWSKA 4 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
16. Nadia JASZCZOŁT 12 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
17. Emilia KAPAŁA 19 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
18. Lena Komarnicka 40 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
19. Zofia Konieczka 65 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
20. Jagoda Kowalewska 52 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
21. KINGA KOWALSKA 37 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
22. Maja KOZAK 49 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
23. Oliwia Kulpaczyńska 7 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
24. Natasza KUŚ 6 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
25. Hanna LESZCZYŃSKA 48 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
26. NATALIA LEWANDOWSKA 31 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
27. Oliwia Lidzbarska 70 UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
28. Lena ŁOKAJ 55 AZS AWF WARSZAWA 24.08.2008
29. TERESA MOŚ 41 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
30. Aleksandra Murawska 54 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
31. Dominika Nelza 33 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
32. Maja Neumann 62 POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
33. Aleksandra Nowakowska 13 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
34. Amelia Ozór 66 MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010
35. Alicja PARTYKA 44 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
36. Małgorzata Płaza 9 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
37. Zofia Płaza 11 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
38. Hanna Posadzy 42 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
39. Wiktoria Powąska 61 WROCŁAWIANIE. 19.06.2007
40. Emilia SKOCZEŃ 43 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 04.10.2007
41. Wiktoria Sorbian 14 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
42. Khrystyna STADNYSHYN 63 IKS LESZNO 12.03.2008
43. Laura SZCZECHOWSKA 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
44. Emilia SZEFERA 21 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
45. Amelia Szularz 58 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
46. Liliana Ścieszyńska 35 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
47. Bianka Telatyńska 57 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
48. Weronika TRACZ 25 WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
49. Evelina Trybel 60 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007
50. Natalia Trzcińska 26 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
51. Danuta Tym 51 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
52. Aurelia Wanaks 29 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
53. Dominika WESOŁOWSKA 69 AZS AWF POZNAŃ
54. Hanna Wierzbicka 39 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
55. Adrianna WIERZCHOWSKA 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
56. Hanna WOJTAS 3 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
57. Zofia WOJTAS 24 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
58. Maria Wróblewska 53 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
59. Dominika WYTYK 18 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
60. Emilia Ziemak 32 IKS WARSZAWA 21.08.2007
61. Alicja Ziółkowska 47 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
2. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
3. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007 zakwalifikowano
6. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
7. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
8. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
9. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
9. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
12. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
13. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
14. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
15. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
18. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
19. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 zakwalifikowano
20. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
21. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008 zakwalifikowano
22. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009 zakwalifikowano
23. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
24. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
25. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 zakwalifikowano
26. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
28. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 zakwalifikowano
29. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
30. Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007 zakwalifikowano
31. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 zakwalifikowano
32. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 zakwalifikowano
33. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008 zakwalifikowano
33. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
35. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
36. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005 zakwalifikowano
37. Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009 zakwalifikowano
38. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
39. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
40. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007 zakwalifikowano
42. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
43. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
44. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005 zakwalifikowano
44. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005 zakwalifikowano
46. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009 zakwalifikowano
47. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 zakwalifikowano
47. Evelina Trybel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007 zakwalifikowano
50. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 zakwalifikowano
51. Khrystyna STADNYSHYN IKS LESZNO 12.03.2008 zakwalifikowano
52. Lena ŁOKAJ AZS AWF WARSZAWA 24.08.2008 zakwalifikowano
54. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
55. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009 zakwalifikowano
56. Oliwia BERUS IKS LESZNO 24.05.2009 zakwalifikowano
57. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008 wyeliminowano
58. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 wyeliminowano
59. Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007 wyeliminowano
60. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008 wyeliminowano
61. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 wyeliminowano
62. Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010 wyeliminowano
63. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006 wyeliminowano
64. Emilia SKOCZEŃ UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 04.10.2007 wyeliminowano
65. Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007 wyeliminowano
65. Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008 wyeliminowano
67. Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010 wyeliminowano
68. Amelia Ozór MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010 wyeliminowano
68. Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009 wyeliminowano
70. Dominika WESOŁOWSKA AZS AWF POZNAŃ wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
2. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
3. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
3. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
5. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
7. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
8. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
10. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
10. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
14. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
15. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
16. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
17. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
18. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
19. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
20. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
22. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
23. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
24. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
25. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
26. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
27. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
28. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
29. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
30. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
31. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
32. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
34. Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
35. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
36. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
37. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
38. Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
39. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
40. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
42. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
43. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
44. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
44. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
46. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
47. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
47. Evelina Trybel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007
50. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
51. Khrystyna STADNYSHYN IKS LESZNO 12.03.2008
52. Lena ŁOKAJ AZS AWF WARSZAWA 24.08.2008
54. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
55. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
56. Oliwia BERUS IKS LESZNO 24.05.2009
57. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
58. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
59. Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
60. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
61. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
62. Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
63. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
64. Emilia SKOCZEŃ UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 04.10.2007
65. Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007
65. Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
67. Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
68. Amelia Ozór MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010
68. Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
70. Dominika WESOŁOWSKA AZS AWF POZNAŃ

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy