Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.01.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GAUKE Anthony Mark | 0 | ||
2. | KOLER Jakub | 16 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.12.1991 |
3. | FRANCESON Filip | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 |
4. | ULANOWSKI Mateusz | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 |
5. | ŻMIJEWSKI Filip | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
6. | WŁOSEK Maciej | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 |
7. | KOZŁOWSKI Szymon | 15 | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
8. | ZALEWSKI Bartłomiej | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 19.02.1994 |
9. | MLECZEK Konrad | 46 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 |
10. | KOLAK Patryk | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 |
11. | TRZNADEL Bartosz | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.1995 |
12. | Janda Piotr | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
13. | BRONIKOWSKI Maciej | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.08.1994 |
14. | PŁOCHARSKI Filip | 3 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 |
15. | WIŚNIEWSKI Rafał | 14 | AZS AWF POZNAŃ | 12.07.1993 |
16. | KOSICKI Michał | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 |
17. | KOZŁOWSKI Mateusz | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 |
18. | PERESADA Wojciech | 41 | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 |
19. | MATYSIAK Zbigniew | 26 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.09.1990 |
20. | ALBRECHT Marcin | 44 | BUDOWLANI TORUŃ | 25.09.1993 |
21. | KNITTER Mateusz | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
22. | KOPER Damian | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
23. | CZERWIŃSKI Krzysztof | 32 | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 |
24. | DOOLEY Stephen John | 0 | ||
25. | JUREWICZ Jakub | 36 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 |
26. | CHOIŃSKI Patryk | 48 | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
27. | BASIŃSKI Mikołaj | 12 | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
28. | JANDA Michał | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
29. | KOTLESZKA Michał | 62 | WROCŁAWIANIE | 03.09.1995 |
30. | ANDRZEJAK Piotr | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.1993 |
31. | KASPRZYK Dawid | 53 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 |
32. | Surwiłło Jakub | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
33. | GAJDA Robert | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1990 |
34. | PRZEDNOWEK Adrian | 33 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 |
35. | SMURA Mikołaj | 6 | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
36. | KRUK Mateusz | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 06.01.1993 |
37. | TYCZYŃSKI Michał | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 17.04.1993 |
38. | CZAJKOWSKI Maciej | 7 | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
39. | NIEDZIELSKI Łukasz | 55 | POLONIA 1912 LESZNO | 07.09.1992 |
40. | HEJNY Michał | 61 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.1994 |
41. | GRYGLEWSKI Krystian | 10 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
42. | ŻABICKI Ignacy | 58 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.1993 |
43. | METZA Oskar | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
44. | NOWOSIELSKI Ksawery | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
45. | NUCKOWSKI Miłosz | 8 | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 |
46. | Kozłowski Jakub | 30 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WŁOSEK Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 | zakwalifikowano |
1. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
3. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 | zakwalifikowano |
4. | WIŚNIEWSKI Rafał | AZS AWF POZNAŃ | 12.07.1993 | zakwalifikowano |
5. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 | zakwalifikowano |
6. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 | zakwalifikowano |
7. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 | zakwalifikowano |
8. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 | zakwalifikowano |
9. | PŁOCHARSKI Filip | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 | zakwalifikowano |
10. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
10. | ULANOWSKI Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 | zakwalifikowano |
12. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 | zakwalifikowano |
13. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 | zakwalifikowano |
14. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 | zakwalifikowano |
15. | ŻABICKI Ignacy | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.1993 | zakwalifikowano |
16. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 | zakwalifikowano |
17. | KOLAK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 | zakwalifikowano |
18. | PRZEDNOWEK Adrian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 | zakwalifikowano |
19. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
20. | FRANCESON Filip | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 | zakwalifikowano |
21. | GAJDA Robert | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1990 | zakwalifikowano |
22. | JUREWICZ Jakub | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 | zakwalifikowano |
23. | ANDRZEJAK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.1993 | zakwalifikowano |
24. | NUCKOWSKI Miłosz | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 | zakwalifikowano |
25. | DOOLEY Stephen John | zakwalifikowano | ||
26. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 | zakwalifikowano |
27. | KRUK Mateusz | BUDOWLANI TORUŃ | 06.01.1993 | zakwalifikowano |
28. | BRONIKOWSKI Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.08.1994 | zakwalifikowano |
29. | NIEDZIELSKI Łukasz | POLONIA 1912 LESZNO | 07.09.1992 | zakwalifikowano |
30. | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 | zakwalifikowano |
31. | MATYSIAK Zbigniew | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.09.1990 | zakwalifikowano |
32. | CZERWIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 | zakwalifikowano |
33. | PERESADA Wojciech | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 | zakwalifikowano |
34. | TYCZYŃSKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 17.04.1993 | zakwalifikowano |
35. | KOLER Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 15.12.1991 | zakwalifikowano |
36. | MLECZEK Konrad | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 | zakwalifikowano |
37. | GAUKE Anthony Mark | zakwalifikowano | ||
38. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 | zakwalifikowano |
39. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 | zakwalifikowano |
40. | TRZNADEL Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.1995 | zakwalifikowano |
41. | KASPRZYK Dawid | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 | zakwalifikowano |
42. | ALBRECHT Marcin | BUDOWLANI TORUŃ | 25.09.1993 | zakwalifikowano |
43. | KOTLESZKA Michał | WROCŁAWIANIE | 03.09.1995 | zakwalifikowano |
44. | KOSICKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 | zakwalifikowano |
44. | HEJNY Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.1994 | zakwalifikowano |
44. | ZALEWSKI Bartłomiej | AZS AWF WARSZAWA | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
2. | WŁOSEK Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 |
3. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
3. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
5. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
6. | WIŚNIEWSKI Rafał | AZS AWF POZNAŃ | 12.07.1993 |
7. | PŁOCHARSKI Filip | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 |
8. | ULANOWSKI Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 |
9. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
10. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
11. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
12. | ŻABICKI Ignacy | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.1993 |
13. | KOLAK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 02.02.1993 |
14. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
15. | KRUK Mateusz | BUDOWLANI TORUŃ | 06.01.1993 |
16. | KOSICKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 |
17. | BASIŃSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 10.03.1992 |
18. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
19. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
20. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
21. | PRZEDNOWEK Adrian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 |
22. | Surwiłło Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 21.12.1993 |
23. | GAJDA Robert | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1990 |
24. | JUREWICZ Jakub | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 08.01.1993 |
25. | ANDRZEJAK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.1993 |
26. | DOOLEY Stephen John | ||
27. | NIEDZIELSKI Łukasz | POLONIA 1912 LESZNO | 07.09.1992 |
28. | CZERWIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 |
29. | TYCZYŃSKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 17.04.1993 |
30. | KOLER Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 15.12.1991 |
31. | GAUKE Anthony Mark | ||
32. | KASPRZYK Dawid | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 |
33. | FRANCESON Filip | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 24.10.1993 |
34. | NUCKOWSKI Miłosz | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 |
35. | BRONIKOWSKI Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.08.1994 |
36. | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 |
37. | MATYSIAK Zbigniew | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.09.1990 |
38. | PERESADA Wojciech | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 |
39. | MLECZEK Konrad | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 |
40. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
41. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
42. | TRZNADEL Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.1995 |
43. | ALBRECHT Marcin | BUDOWLANI TORUŃ | 25.09.1993 |
44. | KOTLESZKA Michał | WROCŁAWIANIE | 03.09.1995 |
45. | HEJNY Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.1994 |
45. | ZALEWSKI Bartłomiej | AZS AWF WARSZAWA | 19.02.1994 |