Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.06.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Sebastian SUCHOWIAK 149 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.1998
2. Michał DORYNEK 155 IKS WARSZAWA 05.08.1998
3. Tomasz STRÓŻYŃSKI 13 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
4. Sławomir Kasprzyk 298 WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
5. Michał KRAWCZYK 299 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.1999
6. Michał PORĘBA 148 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.03.1998
7. Jędrzej FIJAŁKOWSKI 292 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
8. Hubert OSTROWSKI 316 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.07.1999
9. Maksymilian PERA 164 AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998
10. Daniel OLSZOWSKI 15 BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
11. Wiktor STACHERA 290 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
12. Mikołaj RUDNICKI 22 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
13. Aleksander PERA 321 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
14. Tymoteusz BEGIERT 172 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.03.1998
15. Bartek KACZMARCZYK 142 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.07.1998
16. Aleksander KUŹMA 0 IKS LESZNO 18.05.1999
17. Dawid RUTKOWSKI 0 WROCŁAWIANIE. 29.03.1999
18. Mikołaj KOTOWSKI 141 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.10.1998
19. Rafał WOJNOWSKI 26 BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
20. Borys SADOWSKI 176 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.1998
21. Aleksander DUDKA 289 IKS LESZNO 28.08.1999
22. Piotr SHUKLA 137 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.04.1998
23. Filip KUBIAK 28 AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
24. Jan SOKOŁOWSKI 0 MKS KUSY SZCZECIN 06.05.1999
25. Szymon CZARTORYJSKI 208 AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
26. Kosma KOZIELEWSKI 327 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
27. Szymon SKRZYPCZAK 220 POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
28. Bartłomiej DAMS 0 WROCŁAWIANIE. 15.09.1998
29. Mikołaj Sowa 45 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998
30. Jarema KOZIELEWSKI 132 IKS WARSZAWA 16.09.1998
31. Wojciech MISIURA 0 MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998
32. Jakub MILLER 130 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
33. Bartosz WŁADYKA 66 MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
34. Michał CHTIOUI 282 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
35. Dominik ŻURAWSKI 225 IKS WARSZAWA 03.07.1999
36. Mathias DANCKWARDT 0
37. Stanisław TOMCZAK 67 MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998
38. Jan GRZEGORZEWSKI 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
39. Konrad KOSYCARZ 253 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
40. Jan Samulski 221 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
41. Krzysztof DWORAKOWSKI 0 WROCŁAWIANIE. 10.04.1998
42. Michał GRODZISKI 341 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.03.2000
43. Błażej KUZAKA 237 IKS WARSZAWA 01.01.1999
44. Jan BROŻEK 266 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.02.1999
45. Krzysztof ŁĄCZNY 79 MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1998
46. Robert KAMIŃSKI 0 AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998
47. Mateusz DOŁŻYCKI 232 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
48. Jędrzej SZPYGIEL 87 AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
49. Mieszko GAŁAT 119 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.10.1998
50. Adrian Wojtkowiak 102 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
51. Michał KOŚLICKI 112 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
52. Federico MIESEL 0
53. Kacper RUTKOWSKI 242 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
54. Jacob LANG 0
55. Łukasz JANUSZEWSKI 109 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998
56. Olivier SPLIT 0
57. Werner LENNART 0
58. Kacper JAKUBOWSKI 106 AZS UKW BYDGOSZCZ 24.02.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Rafał WOJNOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998 zakwalifikowano
2. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
3. Werner LENNART zakwalifikowano
4. Michał PORĘBA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.03.1998 zakwalifikowano
5. Mathias DANCKWARDT zakwalifikowano
6. Krzysztof ŁĄCZNY MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1998 zakwalifikowano
7. Jarema KOZIELEWSKI IKS WARSZAWA 16.09.1998 zakwalifikowano
8. Mikołaj RUDNICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998 zakwalifikowano
9. Kacper JAKUBOWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 24.02.1998 zakwalifikowano
10. Jędrzej SZPYGIEL AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998 zakwalifikowano
11. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998 zakwalifikowano
11. Filip KUBIAK AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998 zakwalifikowano
13. Bartek KACZMARCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.07.1998 zakwalifikowano
14. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 zakwalifikowano
15. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998 zakwalifikowano
16. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
17. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999 zakwalifikowano
18. Mieszko GAŁAT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.10.1998 zakwalifikowano
19. Krzysztof DWORAKOWSKI WROCŁAWIANIE. 10.04.1998 zakwalifikowano
20. Bartosz WŁADYKA MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998 zakwalifikowano
21. Jacob LANG zakwalifikowano
22. Bartłomiej DAMS WROCŁAWIANIE. 15.09.1998 zakwalifikowano
23. Mikołaj Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998 zakwalifikowano
24. Dominik ŻURAWSKI IKS WARSZAWA 03.07.1999 zakwalifikowano
25. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999 zakwalifikowano
26. Maksymilian PERA AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998 zakwalifikowano
26. Konrad KOSYCARZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999 zakwalifikowano
28. Piotr SHUKLA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.04.1998 zakwalifikowano
28. Borys SADOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.1998 zakwalifikowano
30. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998 zakwalifikowano
30. Federico MIESEL zakwalifikowano
32. Łukasz JANUSZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998 zakwalifikowano
33. Dawid RUTKOWSKI WROCŁAWIANIE. 29.03.1999 zakwalifikowano
34. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
35. Michał DORYNEK IKS WARSZAWA 05.08.1998 zakwalifikowano
36. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999 zakwalifikowano
37. Michał GRODZISKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.03.2000 zakwalifikowano
38. Stanisław TOMCZAK MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998 zakwalifikowano
39. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
40. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999 zakwalifikowano
41. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000 zakwalifikowano
41. Wojciech MISIURA MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998 zakwalifikowano
43. Jan BROŻEK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.02.1999 zakwalifikowano
43. Mikołaj KOTOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.10.1998 zakwalifikowano
45. Błażej KUZAKA IKS WARSZAWA 01.01.1999 zakwalifikowano
46. Olivier SPLIT zakwalifikowano
47. Robert KAMIŃSKI AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998 zakwalifikowano
48. Jan SOKOŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.05.1999 zakwalifikowano
49. Hubert OSTROWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.07.1999 zakwalifikowano
50. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000 zakwalifikowano
51. Sebastian SUCHOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.1998 zakwalifikowano
52. Michał KRAWCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.1999 zakwalifikowano
53. Kacper RUTKOWSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999 zakwalifikowano
54. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000 zakwalifikowano
55. Tymoteusz BEGIERT WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.03.1998 zakwalifikowano
56. Aleksander DUDKA IKS LESZNO 28.08.1999 zakwalifikowano
56. Aleksander KUŹMA IKS LESZNO 18.05.1999 zakwalifikowano
58. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Werner LENNART
2. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
3. Mikołaj RUDNICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
3. Kacper JAKUBOWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 24.02.1998
5. Rafał WOJNOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
6. Mathias DANCKWARDT
7. Filip KUBIAK AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
8. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
9. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
10. Bartosz WŁADYKA MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
11. Konrad KOSYCARZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
12. Stanisław TOMCZAK MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998
13. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
14. Krzysztof ŁĄCZNY MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1998
15. Jędrzej SZPYGIEL AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
16. Mikołaj Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998
17. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
18. Bartek KACZMARCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.07.1998
19. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
20. Jacob LANG
21. Piotr SHUKLA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.04.1998
22. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
23. Olivier SPLIT
24. Jan SOKOŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.05.1999
25. Michał PORĘBA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.03.1998
26. Bartłomiej DAMS WROCŁAWIANIE. 15.09.1998
27. Borys SADOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.1998
28. Federico MIESEL
29. Dawid RUTKOWSKI WROCŁAWIANIE. 29.03.1999
30. Jan GRZEGORZEWSKI ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.09.2000
31. Robert KAMIŃSKI AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998
32. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
33. Jarema KOZIELEWSKI IKS WARSZAWA 16.09.1998
34. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
35. Mieszko GAŁAT UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 14.10.1998
36. Krzysztof DWORAKOWSKI WROCŁAWIANIE. 10.04.1998
37. Dominik ŻURAWSKI IKS WARSZAWA 03.07.1999
38. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
39. Maksymilian PERA AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998
40. Łukasz JANUSZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998
41. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
42. Michał DORYNEK IKS WARSZAWA 05.08.1998
43. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
44. Michał GRODZISKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.03.2000
45. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
46. Wojciech MISIURA MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998
47. Mikołaj KOTOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.10.1998
47. Jan BROŻEK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.02.1999
49. Błażej KUZAKA IKS WARSZAWA 01.01.1999
50. Hubert OSTROWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.07.1999
51. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
52. Sebastian SUCHOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.1998
53. Michał KRAWCZYK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.1999
54. Kacper RUTKOWSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
55. Jędrzej FIJAŁKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 16.07.2000
56. Tymoteusz BEGIERT WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.03.1998
57. Aleksander DUDKA IKS LESZNO 28.08.1999
57. Aleksander KUŹMA IKS LESZNO 18.05.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy