Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. William ALFEN 0
2. Filip KUBIAK 9 AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
3. Dario CONTRINO 0
4. Constantin RETZKI 0
5. Jakub GRYC 233 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.02.1999
6. Ondrej UNGER 0
7. Paul Martin SCHROTER 0
8. Bartłomiej WALCZYK 230 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999
9. Daniel OLSZOWSKI 10 BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
10. Gleb SALMAGAMBETOV 0
11. Tomasz STRÓŻYŃSKI 11 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
12. Benjamin BODO 0
13. Philipp SCHEIBEL 0
14. Peter SZABO 0
15. Aleksander SZAMAŁEK 240 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.02.1999
16. Mikołaj Sowa 24 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998
17. Sławomir Kasprzyk 226 WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
18. Maxim LOVYAGIN 0
19. Jakub MILLER 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
20. Andrey GAVRILOV 0
21. Henrik EGYENES PORSOK 0
22. Luis KLEIN 0
23. Mikołaj RUDNICKI 28 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
24. Matyas ZEMAN 0
25. Aleksander PERA 224 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
26. Filip SMEJDA 243 D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.1999
27. Vitaliy MOROZOV 0
28. Franek DŹWIERŻYŃSKI 244 IKS WARSZAWA 04.03.1999
29. Rafał WOJNOWSKI 29 BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
30. Olivier SPLIT 0
31. Radek SIBOR 0
32. Jan SOKOŁOWSKI 223 MKS KUSY SZCZECIN 06.05.1999
33. Zdenek BRYDL 0
34. Grzegorz WOJNAROWICZ 247 WROCŁAWIANIE. 08.04.1999
35. Paul JAEGER 0
36. Piotr Borowiec 219 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
37. Bogdan BARMAKOV 0
38. Yaroslav GAYDUK 0
39. Jan BROŻEK 217 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.02.1999
40. Ossip KRUSE 0
41. Michał KOŚLICKI 32 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
42. Sean GRANT 0
43. Federico MIESEL 0
44. Bartosz WŁADYKA 35 MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
45. 0
46. Kristof SIMON 0
47. Daniil PALTCEV 0
48. Kacper RUTKOWSKI 215 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
49. Szymon SKRZYPCZAK 214 POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
50. Maksim GARAVSKYY 0
51. Jesse BOERWINKEL 0
52. Bogdan KISS 0
53. Arne MACHETANZ 0
54. Ruben DE VRIES 0
55. Jarema KOZIELEWSKI 37 IKS WARSZAWA 16.09.1998
56. Gregory GADZHIMURATOVS 0
57. Matvey GARASTYUK 0
58. Adam WIŚNIEWSKI 213 UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
59. Dominik SOOKY 0 03.02.1998
60. Nikita KHOROLETS 0
61. Mateusz POZLEWICZ 39 UKS ATENA GDAŃSK 16.12.1998
62. Konrad KOSYCARZ 212 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
63. Balazs NAGY 0
64. Igor TYDA 41 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.10.1998
65. Albin WIDEN 0
66. Gergo NAGY 0
67. Roman YEVSTIGNEYEV 0
68. Jan Samulski 211 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
69. Christoffer EJEMYR 0
70. Alexis KORDT 0
71. Robert KAMIŃSKI 42 AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998
72. Iakov MENSHENIN 0
73. Michał SZYMAŃSKI 0 AZS AWF WARSZAWA 07.06.1999
74. Mateusz DOŁŻYCKI 210 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
75. Benedikt SCHUSSLER 0
76. Jędrzej SZPYGIEL 43 AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
77. Matej BODIS 0
78. David KUCSERAK 0
79. Łukasz PILSZAK 207 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999
80. Krystian JASIŃSKI 45 AZS AWF WARSZAWA 05.05.1998
81. Viacheslav LAZAREV 0
82. Tymur OLIYNYCHUK 0
83. Michał KAPICA 283 WROCŁAWIANIE. 10.03.1999
84. Caspar CONRAD 0
85. Jerzy WIELIŃSKI 205 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
86. Adrian Wojtkowiak 48 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
87. Marijn HEITBRINK 0
88. Olav SAUKANS 0
89. Krzysztof ŚWIERGOCKI 274 AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999
90. Mihaly MERO 0
91. Krzysztof JĘDRZEJEWSKI 287 UKS ATENA GDAŃSK 13.03.1999
92. Tim WINKLER 0
93. Szymon CZARTORYJSKI 202 AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
94. Michał PORĘBA 49 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.03.1998
95. Iulian ALDEA 0
96. Ireneusz Gościński 203 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
97. Marcel BIAŁAS 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.10.1999
98. Krzysztof DWORAKOWSKI 50 WROCŁAWIANIE. 10.04.1998
99. Wojciech LUBIENIECKI 293 KS AGH Kraków 08.12.1999
100. Maksymilian PERA 52 AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998
101. Matvey YAKUSHEV 0
102. Jakub RUCIŃSKI 0 AZS AWF WARSZAWA 14.08.1999
103. Wojciech GORALEWSKI 201 AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
104. Artur ŚCIEGLIŃSKI 84 UKS 46 ŁÓDŹ 06.11.1998
105. Merlin BOROWIAK 0
106. Kacper WOJTECKI 0 BUDOWLANI TORUŃ 22.12.1998
107. Olivier DE JONG 0
108. Oskar DIERING 294 UKS ATENA GDAŃSK 01.08.1999
109. Iurii SEMENOV 0
110. Job DE RUITER 0
111. Aleksander KWOCZAŁA 320 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.02.1999
112. Łukasz JANUSZEWSKI 77 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998
113. Michał DORYNEK 62 IKS WARSZAWA 05.08.1998
114. Krzysztof CIEŚLAK 299 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.05.1999
115. Piotr SHUKLA 73 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.04.1998
116. Edward SHNEPS 0
117. Artem IVCHENKOV 0
118. Wojciech SIDORUK 71 MKS KUSY SZCZECIN 10.01.1998
119. Mikołaj HOŁTYN 303 D' ARTAGNAN URSYNÓW 03.05.1999
120. Wojciech MISIURA 74 MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998
121. Daniela FABIAN 0
122. Tymoteusz BEGIERT 72 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.03.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Sean GRANT zakwalifikowano
2. Marijn HEITBRINK zakwalifikowano
3. Bogdan BARMAKOV zakwalifikowano
3. Balazs NAGY zakwalifikowano
5. Iulian ALDEA zakwalifikowano
6. Krystian JASIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 05.05.1998 zakwalifikowano
7. Benedikt SCHUSSLER zakwalifikowano
8. Filip KUBIAK AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998 zakwalifikowano
9. Henrik EGYENES PORSOK zakwalifikowano
10. Mikołaj RUDNICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998 zakwalifikowano
11. Benjamin BODO zakwalifikowano
12. Paul Martin SCHROTER zakwalifikowano
13. Wojciech SIDORUK MKS KUSY SZCZECIN 10.01.1998 zakwalifikowano
14. Olivier SPLIT zakwalifikowano
15. Mikołaj Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998 zakwalifikowano
16. Tim WINKLER zakwalifikowano
17. Krzysztof DWORAKOWSKI WROCŁAWIANIE. 10.04.1998 zakwalifikowano
18. Artem IVCHENKOV zakwalifikowano
18. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
20. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998 zakwalifikowano
21. Dominik SOOKY 03.02.1998 zakwalifikowano
22. zakwalifikowano
23. Job DE RUITER zakwalifikowano
24. Łukasz PILSZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999 zakwalifikowano
25. Olivier DE JONG zakwalifikowano
26. Maxim LOVYAGIN zakwalifikowano
27. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999 zakwalifikowano
27. Merlin BOROWIAK zakwalifikowano
29. Arne MACHETANZ zakwalifikowano
29. Rafał WOJNOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998 zakwalifikowano
31. Mihaly MERO zakwalifikowano
32. Kristof SIMON zakwalifikowano
33. Jesse BOERWINKEL zakwalifikowano
34. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999 zakwalifikowano
35. Iakov MENSHENIN zakwalifikowano
36. Maksim GARAVSKYY zakwalifikowano
37. Jarema KOZIELEWSKI IKS WARSZAWA 16.09.1998 zakwalifikowano
38. Christoffer EJEMYR zakwalifikowano
38. Viacheslav LAZAREV zakwalifikowano
40. Iurii SEMENOV zakwalifikowano
41. Caspar CONRAD zakwalifikowano
42. Igor TYDA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.10.1998 zakwalifikowano
43. Wojciech MISIURA MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998 zakwalifikowano
44. Daniela FABIAN zakwalifikowano
45. Tymoteusz BEGIERT WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.03.1998 zakwalifikowano
46. Tymur OLIYNYCHUK zakwalifikowano
47. Michał DORYNEK IKS WARSZAWA 05.08.1998 zakwalifikowano
48. Bogdan KISS zakwalifikowano
49. William ALFEN zakwalifikowano
50. Łukasz JANUSZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998 zakwalifikowano
51. Matvey YAKUSHEV zakwalifikowano
52. Matyas ZEMAN zakwalifikowano
53. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999 zakwalifikowano
54. Vitaliy MOROZOV zakwalifikowano
55. Jan SOKOŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.05.1999 zakwalifikowano
56. Albin WIDEN zakwalifikowano
56. Yaroslav GAYDUK zakwalifikowano
58. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998 zakwalifikowano
59. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999 zakwalifikowano
60. Konrad KOSYCARZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999 zakwalifikowano
61. Ondrej UNGER zakwalifikowano
62. Andrey GAVRILOV zakwalifikowano
63. Philipp SCHEIBEL zakwalifikowano
64. Kacper WOJTECKI BUDOWLANI TORUŃ 22.12.1998 zakwalifikowano
65. Aleksander SZAMAŁEK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.02.1999 zakwalifikowano
66. Constantin RETZKI zakwalifikowano
67. Dario CONTRINO zakwalifikowano
68. Matej BODIS zakwalifikowano
69. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 zakwalifikowano
70. Piotr SHUKLA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.04.1998 zakwalifikowano
71. Roman YEVSTIGNEYEV zakwalifikowano
72. Paul JAEGER zakwalifikowano
73. Gleb SALMAGAMBETOV zakwalifikowano
74. Mateusz POZLEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 16.12.1998 zakwalifikowano
75. Bartosz WŁADYKA MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998 zakwalifikowano
76. Marcel BIAŁAS ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.10.1999 zakwalifikowano
76. Jędrzej SZPYGIEL AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998 zakwalifikowano
78. Adam WIŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999 zakwalifikowano
79. Kacper RUTKOWSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999 zakwalifikowano
80. Jerzy WIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999 zakwalifikowano
81. Filip SMEJDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.1999 zakwalifikowano
82. Jan BROŻEK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.02.1999 zakwalifikowano
82. Krzysztof JĘDRZEJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 13.03.1999 zakwalifikowano
82. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
85. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999 zakwalifikowano
85. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999 zakwalifikowano
87. Michał KAPICA WROCŁAWIANIE. 10.03.1999 zakwalifikowano
87. Peter SZABO zakwalifikowano
89. Alexis KORDT zakwalifikowano
89. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999 zakwalifikowano
91. Jakub RUCIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 14.08.1999 zakwalifikowano
92. Gergo NAGY zakwalifikowano
93. Ossip KRUSE zakwalifikowano
94. Matvey GARASTYUK zakwalifikowano
95. Maksymilian PERA AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998 zakwalifikowano
95. Gregory GADZHIMURATOVS zakwalifikowano
97. Robert KAMIŃSKI AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998 zakwalifikowano
98. Edward SHNEPS zakwalifikowano
98. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
100. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998 zakwalifikowano
101. Daniil PALTCEV zakwalifikowano
102. Bartłomiej WALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999 zakwalifikowano
103. Michał PORĘBA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.03.1998 zakwalifikowano
104. Mikołaj HOŁTYN D' ARTAGNAN URSYNÓW 03.05.1999 zakwalifikowano
105. Grzegorz WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 08.04.1999 zakwalifikowano
106. David KUCSERAK zakwalifikowano
107. Zdenek BRYDL zakwalifikowano
108. Michał SZYMAŃSKI AZS AWF WARSZAWA 07.06.1999 zakwalifikowano
109. Krzysztof CIEŚLAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.05.1999 zakwalifikowano
110. Artur ŚCIEGLIŃSKI UKS 46 ŁÓDŹ 06.11.1998 zakwalifikowano
111. Ruben DE VRIES zakwalifikowano
112. Franek DŹWIERŻYŃSKI IKS WARSZAWA 04.03.1999 zakwalifikowano
113. Krzysztof ŚWIERGOCKI AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999 zakwalifikowano
113. Jakub GRYC D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.02.1999 zakwalifikowano
115. Luis KLEIN zakwalifikowano
116. Nikita KHOROLETS zakwalifikowano
117. Oskar DIERING UKS ATENA GDAŃSK 01.08.1999 zakwalifikowano
117. Olav SAUKANS zakwalifikowano
119. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
119. Aleksander KWOCZAŁA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.02.1999 zakwalifikowano
121. Federico MIESEL zakwalifikowano
122. Radek SIBOR zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sean GRANT
2. Benjamin BODO
3. Marijn HEITBRINK
3. Paul Martin SCHROTER
5. Balazs NAGY
6. Henrik EGYENES PORSOK
7. Job DE RUITER
8. Maksim GARAVSKYY
9. Iulian ALDEA
10. Krystian JASIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 05.05.1998
11. Mikołaj Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998
12. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
13. Olivier DE JONG
14. Bogdan KISS
15. Matvey YAKUSHEV
16. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
17. Bogdan BARMAKOV
18. Filip KUBIAK AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
19. Tim WINKLER
20. Artem IVCHENKOV
20. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
22. Dominik SOOKY 03.02.1998
23.
24. Łukasz PILSZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.03.1999
25. Merlin BOROWIAK
26. Arne MACHETANZ
27. Kristof SIMON
28. Christoffer EJEMYR
28. Viacheslav LAZAREV
30. Matyas ZEMAN
31. Jan SOKOŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.05.1999
32. Gregory GADZHIMURATOVS
33. Benedikt SCHUSSLER
34. Mikołaj RUDNICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
35. Wojciech SIDORUK MKS KUSY SZCZECIN 10.01.1998
36. Krzysztof DWORAKOWSKI WROCŁAWIANIE. 10.04.1998
37. Maxim LOVYAGIN
38. Wojciech GORALEWSKI AZS UKW BYDGOSZCZ 06.03.1999
39. Mihaly MERO
40. Jesse BOERWINKEL
41. Iakov MENSHENIN
42. Jarema KOZIELEWSKI IKS WARSZAWA 16.09.1998
43. Iurii SEMENOV
44. Caspar CONRAD
45. Wojciech MISIURA MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998
46. Daniela FABIAN
47. Tymur OLIYNYCHUK
48. Michał DORYNEK IKS WARSZAWA 05.08.1998
49. William ALFEN
50. Jan Samulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1999
51. Vitaliy MOROZOV
52. Ireneusz Gościński WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.1999
53. Ondrej UNGER
54. Philipp SCHEIBEL
55. Aleksander SZAMAŁEK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.02.1999
56. Dario CONTRINO
57. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
58. Paul JAEGER
59. Gleb SALMAGAMBETOV
60. Kacper RUTKOWSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.1999
61. Jan BROŻEK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.02.1999
62. Peter SZABO
63. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
64. Luis KLEIN
65. Olivier SPLIT
66. Rafał WOJNOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
67. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
68. Igor TYDA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19.10.1998
69. Tymoteusz BEGIERT WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.03.1998
70. Łukasz JANUSZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998
71. Yaroslav GAYDUK
71. Albin WIDEN
73. Konrad KOSYCARZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.06.1999
74. Andrey GAVRILOV
75. Kacper WOJTECKI BUDOWLANI TORUŃ 22.12.1998
76. Constantin RETZKI
77. Matej BODIS
78. Piotr SHUKLA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.04.1998
79. Roman YEVSTIGNEYEV
80. Mateusz POZLEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 16.12.1998
81. Bartosz WŁADYKA MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
82. Marcel BIAŁAS ZJEDNOCZENI PABIANICE 26.10.1999
82. Jędrzej SZPYGIEL AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
84. Adam WIŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.06.1999
85. Jerzy WIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.09.1999
86. Filip SMEJDA D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.1999
87. Krzysztof JĘDRZEJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 13.03.1999
87. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
89. Szymon SKRZYPCZAK POLONIA 1912 LESZNO 09.04.1999
89. Mateusz DOŁŻYCKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.1999
91. Michał KAPICA WROCŁAWIANIE. 10.03.1999
92. Alexis KORDT
92. Sławomir Kasprzyk WROCŁAWIANIE. 01.09.1999
94. Jakub RUCIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 14.08.1999
95. Gergo NAGY
96. Ossip KRUSE
97. Matvey GARASTYUK
98. Maksymilian PERA AZS AWF POZNAŃ 21.01.1998
99. Robert KAMIŃSKI AZS AWF POZNAŃ 19.05.1998
100. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
100. Edward SHNEPS
102. Daniil PALTCEV
103. Bartłomiej WALCZYK UKS ATENA GDAŃSK 14.10.1999
104. Michał PORĘBA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.03.1998
105. Mikołaj HOŁTYN D' ARTAGNAN URSYNÓW 03.05.1999
106. Grzegorz WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 08.04.1999
107. David KUCSERAK
108. Zdenek BRYDL
109. Michał SZYMAŃSKI AZS AWF WARSZAWA 07.06.1999
110. Krzysztof CIEŚLAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.05.1999
111. Artur ŚCIEGLIŃSKI UKS 46 ŁÓDŹ 06.11.1998
112. Ruben DE VRIES
113. Franek DŹWIERŻYŃSKI IKS WARSZAWA 04.03.1999
114. Jakub GRYC D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.02.1999
114. Krzysztof ŚWIERGOCKI AZS AWF WARSZAWA 09.03.1999
116. Nikita KHOROLETS
117. Oskar DIERING UKS ATENA GDAŃSK 01.08.1999
117. Olav SAUKANS
119. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
119. Aleksander KWOCZAŁA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.02.1999
121. Federico MIESEL
122. Radek SIBOR

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy