Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.05.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zofia BRONIKOWSKA 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
2. Aleksandra HODURA 36 IKS LESZNO 24.02.1999
3. Paulina DARDA 103 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
4. Kamila BOBKOWSKA 31 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
5. Małgorzata STRACHOWSKA 2 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
6. Klaudia TRZCIŃSKA 0 IKS LESZNO 30.11.2000
7. Monika DOMBROWSKA 30 AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
8. Julia CHMIEL 33 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999
9. Angelika LEWICKA 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.09.1998
10. Maria SADOWSKA 110 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
11. Sylwia ŁUCZAK 39 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
12. Sesil SALI 72 AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
13. Patrycja SCHMIDT 3 MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
14. Zuzanna GŁOWIŃSKA 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999
15. Martyna MOLENDOWSKA 69 WARTA ŚREM 22.08.1999
16. Weronika KRÓL 40 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
17. Julia STRACHOWSKA 4 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
18. Anna BORKOWSKA 112 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
19. Karolina MAKARSKA 53 WROCŁAWIANIE. 21.10.1999
20. Katarzyna Matysiak 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
21. Alicja WĘGRZYN 28 AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998
22. Kinga Pijaczyńska 115 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
23. Agnieszka PIJACZYŃSKA 42 POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
24. Martyna KRAŚNICKA 113 BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
25. Aleksandra SPIECZYŃSKA 20 MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
26. Dominika PAŁKA 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
27. Natasza SAMSEL 51 WROCŁAWIANIE. 29.08.1999
28. Joanna Toporska 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
29. Kinga MAJSZEWSKA 118 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
30. Julia Wojtaluk 8 KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998
31. Alicja KOLĘDA 43 WROCŁAWIANIE. 21.05.1998
32. Jagoda DYBA 57 POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
33. Laura SZOSTAK 49 WROCŁAWIANIE. 05.09.1999
34. Zuzanna ROMPCZYK 126 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
35. Renata TOMCZAK 16 IKS LESZNO 29.05.1999
36. Malwina JURGA 9 POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
37. Ewelina KOLAK 45 IKS LESZNO 24.01.1998
38. Joanna RÓŻYCKA 127 UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000
39. Aleksandra Jeglińska 12 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
40. Karolina KAPRAL 15 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
41. Julia Pander 48 WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
42. Marta Kaczmarek 55 IKS LESZNO 13.03.1999
43. Weronika GODLEWSKA 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.04.1998
44. Karolina MURAWSKA 124 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
45. Luiza STANISŁAWSKA 13 AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
46. Natalia MARYNIAK 47 WROCŁAWIANIE. 16.10.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
2. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998 zakwalifikowano
3. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
4. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998 zakwalifikowano
5. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
6. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
6. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
8. Julia Wojtaluk KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998 zakwalifikowano
8. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999 zakwalifikowano
10. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999 zakwalifikowano
11. Alicja KOLĘDA WROCŁAWIANIE. 21.05.1998 zakwalifikowano
12. Aleksandra SPIECZYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998 zakwalifikowano
13. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
14. Angelika LEWICKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.09.1998 zakwalifikowano
15. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
16. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998 zakwalifikowano
17. Weronika GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.04.1998 zakwalifikowano
18. Malwina JURGA POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998 zakwalifikowano
19. Alicja WĘGRZYN AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998 zakwalifikowano
20. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998 zakwalifikowano
21. Aleksandra HODURA IKS LESZNO 24.02.1999 zakwalifikowano
22. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
23. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999 zakwalifikowano
24. Kamila BOBKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999 zakwalifikowano
25. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 zakwalifikowano
26. Julia CHMIEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999 zakwalifikowano
27. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998 zakwalifikowano
28. Natalia MARYNIAK WROCŁAWIANIE. 16.10.1998 zakwalifikowano
29. Klaudia TRZCIŃSKA IKS LESZNO 30.11.2000 zakwalifikowano
30. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999 zakwalifikowano
31. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
31. Zuzanna GŁOWIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999 zakwalifikowano
33. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000 zakwalifikowano
34. Martyna KRAŚNICKA BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000 zakwalifikowano
35. Kinga MAJSZEWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000 zakwalifikowano
36. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
37. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano
38. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999 zakwalifikowano
39. Joanna RÓŻYCKA UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000 zakwalifikowano
40. Laura SZOSTAK WROCŁAWIANIE. 05.09.1999 zakwalifikowano
41. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998 zakwalifikowano
41. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
43. Karolina MAKARSKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1999 zakwalifikowano
44. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999 zakwalifikowano
45. Natasza SAMSEL WROCŁAWIANIE. 29.08.1999 zakwalifikowano
46. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
2. Joanna Toporska KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.03.1999
3. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
3. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
5. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
6. Dominika PAŁKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.01.1998
7. Patrycja SCHMIDT MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
8. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
9. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
9. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
11. Julia Wojtaluk KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.09.1998
12. Aleksandra SPIECZYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 15.04.1998
13. Weronika KRÓL POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
14. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
15. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
16. Alicja WĘGRZYN AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998
17. Alicja KOLĘDA WROCŁAWIANIE. 21.05.1998
18. Angelika LEWICKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.09.1998
19. Weronika GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.04.1998
20. Malwina JURGA POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
21. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
22. Aleksandra HODURA IKS LESZNO 24.02.1999
23. Sesil SALI AZS AWF POZNAŃ 23.01.1999
24. Kamila BOBKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
25. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
26. Julia CHMIEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.1999
27. Sylwia ŁUCZAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 30.06.1999
28. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
29. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
30. Marta Kaczmarek IKS LESZNO 13.03.1999
31. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
32. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
33. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
34. Natalia MARYNIAK WROCŁAWIANIE. 16.10.1998
35. Klaudia TRZCIŃSKA IKS LESZNO 30.11.2000
36. Zuzanna GŁOWIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.09.1999
37. Martyna KRAŚNICKA BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
38. Kinga MAJSZEWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
39. Joanna RÓŻYCKA UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000
40. Laura SZOSTAK WROCŁAWIANIE. 05.09.1999
41. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998
41. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
43. Karolina MAKARSKA WROCŁAWIANIE. 21.10.1999
44. Jagoda DYBA POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
45. Natasza SAMSEL WROCŁAWIANIE. 29.08.1999
46. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy