Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.02.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SIESS Michał | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
2. | Janda Piotr | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
3. | ROSZKOWSKI Stefan | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.1988 |
4. | KOPER Damian | 21 | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
5. | PŁOCHARSKI Filip | 22 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 |
6. | SZEWCZYK Szymon | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.01.1994 |
7. | BARCZUK Antoni | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 |
8. | PRZYSZLAK Krzysztof | 19 | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 |
9. | PRZEDNOWEK Adrian | 37 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 |
10. | GRYGLEWSKI Krystian | 0 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
11. | BRYZEK Piotr | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 06.02.1989 |
12. | TOMCZAK Mirosław | 17 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 |
13. | GMEREK Tomasz | 3 | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 |
14. | JĘDRZEJEWSKI Filip | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.1992 |
15. | KLAMAN Mateusz | 24 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 |
16. | ULANOWSKI Mateusz | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 |
17. | NICOLAIDIS Andreas | 0 | ||
18. | ŻELAZKO Rafał | 4 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.04.1988 |
19. | MLECZEK Konrad | 0 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 |
20. | DENKIEWICZ Sebastian | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 19.03.1990 |
21. | PERESADA Wojciech | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 |
22. | SMURA Michał | 25 | AZS AWF POZNAŃ | 16.11.1989 |
23. | SINORACKI Tomasz | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 |
24. | TUSZKIEWICZ Piotr | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.04.1991 |
25. | KNITTER Mateusz | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
26. | KOLER Jakub | 35 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.12.1991 |
27. | WŁOSEK Maciej | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 |
28. | SOSNOWSKI Dominik | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
29. | ŁUKOWSKI Bartosz | 7 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 |
30. | METZA Oskar | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
31. | KOSICKI Michał | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 |
32. | NUCKOWSKI Miłosz | 15 | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 |
33. | CZERWIŃSKI Krzysztof | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 |
34. | ANDRZEJAK Piotr | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.1993 |
35. | SMURA Mikołaj | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
36. | NOWOSIELSKI Ksawery | 30 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
37. | Kozłowski Jakub | 0 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
38. | PUZIANOWSKI Michał | 8 | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 |
39. | CHRZANOWSKI Mariusz | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.07.1993 |
40. | KRYCZAŁO Michał | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1991 |
41. | JANKOWSKI Jakub | 32 | AZS AWF WARSZAWA | 19.11.1991 |
42. | CZAJKOWSKI Maciej | 12 | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
43. | BARTLEWICZ Łukasz | 0 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.05.1989 |
44. | SZYMAŃSKI Aleksander | 10 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 |
45. | SZYMAŃSKI Kamil | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1991 |
46. | JANDA Michał | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
47. | KOSICKI Mateusz | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 03.02.1991 |
48. | NOWAK Krystian | 34 | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KRYCZAŁO Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1991 | zakwalifikowano |
2. | BARCZUK Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 | zakwalifikowano |
2. | SINORACKI Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 | zakwalifikowano |
4. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
5. | GMEREK Tomasz | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 | zakwalifikowano |
6. | SOSNOWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 | zakwalifikowano |
7. | ŻELAZKO Rafał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.04.1988 | zakwalifikowano |
8. | PUZIANOWSKI Michał | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 | zakwalifikowano |
9. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 | zakwalifikowano |
10. | NUCKOWSKI Miłosz | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 | zakwalifikowano |
11. | ROSZKOWSKI Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.1988 | zakwalifikowano |
12. | ŁUKOWSKI Bartosz | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 | zakwalifikowano |
13. | PRZYSZLAK Krzysztof | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 | zakwalifikowano |
14. | SMURA Michał | AZS AWF POZNAŃ | 16.11.1989 | zakwalifikowano |
15. | TUSZKIEWICZ Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.04.1991 | zakwalifikowano |
16. | SZYMAŃSKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 | zakwalifikowano |
17. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 | zakwalifikowano |
18. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 | zakwalifikowano |
19. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 | zakwalifikowano |
20. | KLAMAN Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 | zakwalifikowano |
21. | BRYZEK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 06.02.1989 | zakwalifikowano |
22. | PŁOCHARSKI Filip | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 | zakwalifikowano |
23. | TOMCZAK Mirosław | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 | zakwalifikowano |
24. | WŁOSEK Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 | zakwalifikowano |
25. | ULANOWSKI Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 | zakwalifikowano |
26. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 | zakwalifikowano |
27. | DENKIEWICZ Sebastian | AZS AWF WARSZAWA | 19.03.1990 | zakwalifikowano |
28. | KOSICKI Mateusz | BUDOWLANI TORUŃ | 03.02.1991 | zakwalifikowano |
29. | CZERWIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 | zakwalifikowano |
30. | BARTLEWICZ Łukasz | POLONIA 1912 LESZNO | 05.05.1989 | zakwalifikowano |
31. | SZYMAŃSKI Kamil | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1991 | zakwalifikowano |
32. | JĘDRZEJEWSKI Filip | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.1992 | zakwalifikowano |
33. | MLECZEK Konrad | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 | zakwalifikowano |
34. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 | zakwalifikowano |
34. | PERESADA Wojciech | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 | zakwalifikowano |
36. | JANKOWSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 19.11.1991 | zakwalifikowano |
37. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 | zakwalifikowano |
38. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 | zakwalifikowano |
39. | KOSICKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 | zakwalifikowano |
40. | SZEWCZYK Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.01.1994 | zakwalifikowano |
41. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 | zakwalifikowano |
42. | KOLER Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 15.12.1991 | zakwalifikowano |
43. | NICOLAIDIS Andreas | zakwalifikowano | ||
44. | NOWAK Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.1991 | zakwalifikowano |
45. | PRZEDNOWEK Adrian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 | zakwalifikowano |
46. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 | zakwalifikowano |
46. | ANDRZEJAK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.1993 | zakwalifikowano |
48. | CHRZANOWSKI Mariusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.07.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ROSZKOWSKI Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.1988 |
2. | ŁUKOWSKI Bartosz | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 04.04.1989 |
3. | BARCZUK Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 12.12.1990 |
3. | Janda Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
5. | JANDA Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.04.1991 |
6. | ŻELAZKO Rafał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 14.04.1988 |
7. | SZYMAŃSKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.09.1989 |
8. | KOPER Damian | AZS AWF POZNAŃ | 25.05.1992 |
9. | SINORACKI Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.08.1989 |
10. | GMEREK Tomasz | WROCŁAWIANIE | 16.02.1988 |
11. | SOSNOWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.1989 |
12. | PRZYSZLAK Krzysztof | WROCŁAWIANIE | 24.05.1989 |
13. | METZA Oskar | AZS AWF POZNAŃ | 05.02.1993 |
14. | TOMCZAK Mirosław | BUDOWLANI TORUŃ | 13.10.1989 |
15. | ULANOWSKI Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.07.1991 |
16. | JĘDRZEJEWSKI Filip | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.1992 |
17. | KRYCZAŁO Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1991 |
18. | PUZIANOWSKI Michał | WROCŁAWIANIE | 15.08.1989 |
19. | NUCKOWSKI Miłosz | WROCŁAWIANIE | 06.05.1990 |
20. | SMURA Michał | AZS AWF POZNAŃ | 16.11.1989 |
21. | TUSZKIEWICZ Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.04.1991 |
22. | SMURA Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.1990 |
23. | KLAMAN Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1990 |
24. | BRYZEK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 06.02.1989 |
25. | PŁOCHARSKI Filip | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.02.1990 |
26. | WŁOSEK Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.03.1991 |
27. | CZAJKOWSKI Maciej | BUDOWLANI TORUŃ | 05.04.1990 |
28. | KOSICKI Mateusz | BUDOWLANI TORUŃ | 03.02.1991 |
29. | CZERWIŃSKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.12.1991 |
30. | BARTLEWICZ Łukasz | POLONIA 1912 LESZNO | 05.05.1989 |
31. | Kozłowski Jakub | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 31.12.1991 |
32. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
33. | DENKIEWICZ Sebastian | AZS AWF WARSZAWA | 19.03.1990 |
34. | SZYMAŃSKI Kamil | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1991 |
35. | MLECZEK Konrad | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.11.1992 |
36. | PERESADA Wojciech | AZS AWF WARSZAWA | 17.09.1992 |
37. | JANKOWSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 19.11.1991 |
38. | KNITTER Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.08.1993 |
39. | KOSICKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.02.1991 |
40. | SZEWCZYK Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.01.1994 |
41. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
42. | KOLER Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 15.12.1991 |
43. | NICOLAIDIS Andreas | ||
44. | NOWAK Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.1991 |
45. | PRZEDNOWEK Adrian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.1993 |
46. | NOWOSIELSKI Ksawery | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.1993 |
46. | ANDRZEJAK Piotr | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.1993 |
48. | CHRZANOWSKI Mariusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.07.1993 |