Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.11.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Koc Tadeusz | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
2. | MOKRYSZ Jakub | 35 | AZS AWF KATOWICE | 10.05.1994 |
3. | WYKA Tomasz | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 |
4. | BRZOZOWSKI Seweryn | 1 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
5. | ANDRZEJEWSKI Jan | 34 | AZS AWF WROCŁAW | 25.01.1995 |
6. | WOJTUŃ Hubert | 33 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 03.10.1994 |
7. | BYCZKOWSKI Łukasz | 0 | KSz WARSZAWIANKA | 03.02.1996 |
8. | Szczepanowski Tomasz | 0 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
9. | FRAŚ Felix | 2 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
10. | MIREK Krzysztof | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
11. | Antkiewicz Mateusz | 3 | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
12. | GRYT Maciej | 155 | RMKS RYBNIK | 29.07.1992 |
13. | MILLER Oskar | 32 | UKS START OPOLE | 25.07.1993 |
14. | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | 42 | AZS AWF KATOWICE | 19.02.1993 |
15. | MALISZ Jacek | 37 | UKS START OPOLE | 17.01.1993 |
16. | MARCOL Daniel | 31 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
17. | PONICKI Maciej | 71 | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 |
18. | KRUK Tomasz | 4 | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
19. | Wenglarczyk Jan | 5 | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
20. | KASZTELAN Tomasz | 43 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 |
21. | FRAŚ Mieszko | 29 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
22. | GADOMSKI Mikołaj | 71 | PKSZERM WARSZAWA | 07.04.1995 |
23. | SIENKIEWICZ Maciej | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.11.1997 |
24. | WRÓBLEWSKI Tomasz | 44 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
25. | CIEŚLIK Paweł | 69 | PIAST GLIWICE | 05.04.1995 |
26. | BUDEK Szczepan | 6 | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
27. | DEYNEZHENKO Władysław | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 23.04.1995 |
28. | Pordes Józef | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 |
29. | ROKOSZ Krzysztof | 7 | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 |
30. | SZTYBER Michał | 47 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 |
31. | HARASIMOWICZ Tobiasz | 67 | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 |
32. | Golec Paweł | 26 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
33. | ROK Mateusz | 8 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 |
34. | ŁAPIŃSKI Michał | 25 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.06.1993 |
35. | BIELEC Maciej | 49 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
36. | MILLER Wiktor | 0 | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
37. | SMÓŁKA Mikołaj | 9 | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
38. | HUNT Marcin | 0 | RMKS RYBNIK | 10.11.1996 |
39. | MICHALAK Marcin | 10 | UKS START OPOLE | 18.09.1993 |
40. | AGRIA Andrzej | 65 | AZS AWF KRAKÓW | 01.04.1996 |
41. | Majgier Sebastian | 24 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
42. | SCHAB Michał | 23 | KKS KRAKÓW | 27.04.1993 |
43. | DANISZEWSKI Marek | 63 | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
44. | SZYDŁOWSKI Jakub | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 |
45. | SZYMAŃSKI Błażej | 0 | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
46. | GŁADYSZ Adrian | 12 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 23.07.1992 |
47. | NIESTRÓJ Daniel | 20 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
48. | KAPAŁA Jan | 56 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.02.1995 |
49. | FAJKIS Krystian | 13 | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
50. | WIŚNIOWSKI Aleksander | 60 | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
51. | SZLAMA Patryk | 60 | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
52. | Zabawa Marek | 19 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
53. | BOROŃ Paweł | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
54. | KOWALCZE Jakub | 14 | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
55. | TRZEPIZUR Przemysław | 53 | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
56. | Kłusek Damian | 0 | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
57. | NASZKOWSKI Kamil | 18 | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 |
58. | Nawrocki Jerzy | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
59. | STASZCZAK Bartłomiej | 58 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 |
60. | GUENTHER Grzegorz | 15 | UKS START OPOLE | 25.09.1992 |
61. | Mielniczek Ignacy | 17 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
62. | ŁASIEWICKI Marcin | 58 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1994 |
63. | STASZULONEK Aleksander | 16 | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
64. | HAŁAWCZAK Adrian | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.03.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
2. | Pordes Józef | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 | zakwalifikowano |
3. | ROK Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 | zakwalifikowano |
4. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 | zakwalifikowano |
5. | WRÓBLEWSKI Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 | zakwalifikowano |
6. | WOJTUŃ Hubert | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 03.10.1994 | zakwalifikowano |
7. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
8. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
9. | NASZKOWSKI Kamil | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 | zakwalifikowano |
10. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
10. | SCHAB Michał | KKS KRAKÓW | 27.04.1993 | zakwalifikowano |
12. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 | zakwalifikowano |
12. | ROKOSZ Krzysztof | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 | zakwalifikowano |
14. | GADOMSKI Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 07.04.1995 | zakwalifikowano |
15. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 | zakwalifikowano |
16. | MICHALAK Marcin | UKS START OPOLE | 18.09.1993 | zakwalifikowano |
17. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
18. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 | zakwalifikowano |
19. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 | zakwalifikowano |
20. | GŁADYSZ Adrian | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 23.07.1992 | zakwalifikowano |
21. | PONICKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 | zakwalifikowano |
22. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
23. | AGRIA Andrzej | AZS AWF KRAKÓW | 01.04.1996 | zakwalifikowano |
24. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 | zakwalifikowano |
25. | GUENTHER Grzegorz | UKS START OPOLE | 25.09.1992 | zakwalifikowano |
26. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 | zakwalifikowano |
27. | WYKA Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 | zakwalifikowano |
28. | MOKRYSZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 10.05.1994 | zakwalifikowano |
29. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
30. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
31. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
32. | KAPAŁA Jan | MUSZKIETER GLIWICE | 27.02.1995 | zakwalifikowano |
33. | SZTYBER Michał | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 | zakwalifikowano |
34. | ŁAPIŃSKI Michał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.06.1993 | zakwalifikowano |
35. | HAŁAWCZAK Adrian | MKS KUSY SZCZECIN | 07.03.1997 | zakwalifikowano |
36. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 | zakwalifikowano |
36. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
38. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
39. | HARASIMOWICZ Tobiasz | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 | zakwalifikowano |
40. | MILLER Oskar | UKS START OPOLE | 25.07.1993 | zakwalifikowano |
41. | SZYDŁOWSKI Jakub | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 | zakwalifikowano |
42. | CIEŚLIK Paweł | PIAST GLIWICE | 05.04.1995 | zakwalifikowano |
43. | KASZTELAN Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 | zakwalifikowano |
44. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 | zakwalifikowano |
45. | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | AZS AWF KATOWICE | 19.02.1993 | zakwalifikowano |
46. | ŁASIEWICKI Marcin | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1994 | zakwalifikowano |
47. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 | zakwalifikowano |
48. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
49. | ANDRZEJEWSKI Jan | AZS AWF WROCŁAW | 25.01.1995 | zakwalifikowano |
50. | BYCZKOWSKI Łukasz | KSz WARSZAWIANKA | 03.02.1996 | zakwalifikowano |
51. | GRYT Maciej | RMKS RYBNIK | 29.07.1992 | zakwalifikowano |
52. | MALISZ Jacek | UKS START OPOLE | 17.01.1993 | zakwalifikowano |
53. | HUNT Marcin | RMKS RYBNIK | 10.11.1996 | zakwalifikowano |
54. | STASZCZAK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 | zakwalifikowano |
55. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
55. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 | zakwalifikowano |
57. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
58. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 | zakwalifikowano |
59. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
60. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 | zakwalifikowano |
61. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 | zakwalifikowano |
62. | DEYNEZHENKO Władysław | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 23.04.1995 | zakwalifikowano |
63. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
64. | SIENKIEWICZ Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 07.11.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
2. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
3. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
3. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
5. | ROK Mateusz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.08.1994 |
6. | NASZKOWSKI Kamil | RMKS RYBNIK | 06.04.1994 |
7. | BUDEK Szczepan | KKS KRAKÓW | 26.03.1992 |
8. | GŁADYSZ Adrian | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 23.07.1992 |
9. | Pordes Józef | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.1992 |
10. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
11. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
12. | SMÓŁKA Mikołaj | AZS AWF KATOWICE | 29.09.1992 |
13. | MOKRYSZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 10.05.1994 |
14. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
15. | CIEŚLIK Paweł | PIAST GLIWICE | 05.04.1995 |
16. | STASZCZAK Bartłomiej | T.S. WISŁA KRAKÓW | 10.11.1995 |
17. | KRUK Tomasz | AZS AWF KRAKÓW | 17.11.1993 |
18. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
19. | ROKOSZ Krzysztof | MUSZKIETER GLIWICE | 04.11.1993 |
20. | MICHALAK Marcin | UKS START OPOLE | 18.09.1993 |
21. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
22. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
23. | GUENTHER Grzegorz | UKS START OPOLE | 25.09.1992 |
24. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
25. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
26. | SZTYBER Michał | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 19.06.1992 |
27. | ŁAPIŃSKI Michał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 24.06.1993 |
28. | SZYDŁOWSKI Jakub | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.08.1995 |
29. | FAJKIS Krystian | RMKS RYBNIK | 15.07.1994 |
30. | GRYT Maciej | RMKS RYBNIK | 29.07.1992 |
31. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
32. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
33. | WRÓBLEWSKI Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
34. | WOJTUŃ Hubert | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 03.10.1994 |
35. | SCHAB Michał | KKS KRAKÓW | 27.04.1993 |
36. | GADOMSKI Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 07.04.1995 |
37. | PONICKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 |
38. | AGRIA Andrzej | AZS AWF KRAKÓW | 01.04.1996 |
39. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
40. | WYKA Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 |
41. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
42. | KAPAŁA Jan | MUSZKIETER GLIWICE | 27.02.1995 |
43. | HAŁAWCZAK Adrian | MKS KUSY SZCZECIN | 07.03.1997 |
44. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
44. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
46. | HARASIMOWICZ Tobiasz | KKS KRAKÓW | 04.05.1992 |
47. | MILLER Oskar | UKS START OPOLE | 25.07.1993 |
48. | KASZTELAN Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.07.1995 |
49. | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | AZS AWF KATOWICE | 19.02.1993 |
50. | ŁASIEWICKI Marcin | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1994 |
51. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
52. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
53. | ANDRZEJEWSKI Jan | AZS AWF WROCŁAW | 25.01.1995 |
54. | BYCZKOWSKI Łukasz | KSz WARSZAWIANKA | 03.02.1996 |
55. | MALISZ Jacek | UKS START OPOLE | 17.01.1993 |
56. | HUNT Marcin | RMKS RYBNIK | 10.11.1996 |
57. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
57. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
59. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
60. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
61. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
62. | DEYNEZHENKO Władysław | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 23.04.1995 |
63. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
64. | SIENKIEWICZ Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 07.11.1997 |