Turniej

Nazwa: VI Memoriał Jerzego Janikowskiego w szpadach
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.04.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dawid DĘBICKI 28 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
2. Bartłomiej KOPERA 0 MKS GRYF MIELEC 30.07.2002
3. Gaweł DUDA 82 AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
4. Grzegorz WOLDEYES 39 MUSZKIETER GLIWICE 12.01.2001
5. Ivo CHLEBIEJ 1 PIAST GLIWICE 04.06.2001
6. Karol ROSA 88 KKS KRAKÓW 10.05.2002
7. Daniel FILEK 32 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
8. Karol NIEMIEC 0 UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002
9. Marcin JENDRUSZ 26 AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
10. Karol NOGANOWICZ 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
11. Krystian BŁAŻEWICZ 79 KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2002
12. Michał PŁACZEK 85 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
13. Patryk Adamczyk 3 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
14. Michał DZIERWA 22 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001
15. Piotr Migas 34 PIAST GLIWICE 13.04.2002
16. Dominik PISKOR 136 PIAST GLIWICE 11.06.2001
17. Tomasz BRZEZIAK 21 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001
18. Mikołaj JAŚKOWIAK 66 PKS MILENIUM SKAWINA 15.06.2001
19. Piotr SMĘT 38 PIAST GLIWICE 22.08.2001
20. Przemysław Cnotalski 5 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
21. Robert Buśko 40 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
22. Adrian LELEK 60 UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002
23. Adam CHLEBIK 19 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001
24. Mateusz STOLARSKI 6 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
25. Tomasz NOSAL 41 UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
26. Mikołaj RADOSZ 17 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
27. Maciej CHOWANIEC 59 PIAST GLIWICE 20.09.2002
28. Paweł KOLCZYK 7 UKS START OPOLE 21.03.2001
29. Mariusz ŹDZIEBŁO 108 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 09.07.2001
30. Michał WESOŁOWSKI 16 PIAST GLIWICE 18.06.2001
31. Tomasz KAŁUZIŃSKI 135 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
32. Dominik Sojka 109 RMKS RYBNIK 02.12.2002
33. Filip KOZŁOWSKI 42 AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
34. Piotr PODOLSKI 8 T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
35. Dominik GŁOWACKI 56 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
36. Jan BULANDRA 48 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
37. Dorian HERBUT 49 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001
38. Stanisław RUTZ 12 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
39. Kamil Huwer 10 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
40. Szymon ŚWIDER 110 PIAST GLIWICE 14.03.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
2. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
3. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
4. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001 zakwalifikowano
5. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
6. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
7. Gaweł DUDA AZS AWF KATOWICE 16.07.2001 zakwalifikowano
8. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002 zakwalifikowano
9. Dominik PISKOR PIAST GLIWICE 11.06.2001 zakwalifikowano
10. Michał DZIERWA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001 zakwalifikowano
11. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
12. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
13. Mariusz ŹDZIEBŁO PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 09.07.2001 zakwalifikowano
14. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
15. Tomasz BRZEZIAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001 zakwalifikowano
16. Marcin JENDRUSZ AKS MIKOŁÓW 02.05.2001 zakwalifikowano
17. Bartłomiej KOPERA MKS GRYF MIELEC 30.07.2002 zakwalifikowano
18. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
19. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
20. Adam CHLEBIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001 zakwalifikowano
21. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001 zakwalifikowano
22. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001 zakwalifikowano
23. Dorian HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001 zakwalifikowano
24. Adrian LELEK UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002 zakwalifikowano
25. Piotr PODOLSKI T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001 zakwalifikowano
26. Maciej CHOWANIEC PIAST GLIWICE 20.09.2002 zakwalifikowano
27. Piotr SMĘT PIAST GLIWICE 22.08.2001 zakwalifikowano
28. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
29. Krystian BŁAŻEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2002 zakwalifikowano
30. Filip KOZŁOWSKI AZS AWF KATOWICE 28.12.2001 zakwalifikowano
31. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
32. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
33. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002 zakwalifikowano
34. Mikołaj JAŚKOWIAK PKS MILENIUM SKAWINA 15.06.2001 zakwalifikowano
35. Karol NIEMIEC UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002 zakwalifikowano
36. Karol ROSA KKS KRAKÓW 10.05.2002 zakwalifikowano
37. Grzegorz WOLDEYES MUSZKIETER GLIWICE 12.01.2001 zakwalifikowano
38. Tomasz NOSAL UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001 zakwalifikowano
39. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
40. Szymon ŚWIDER PIAST GLIWICE 14.03.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ivo CHLEBIEJ PIAST GLIWICE 04.06.2001
2. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
3. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
3. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
5. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
6. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
7. Adam CHLEBIK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2001
8. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
9. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
10. Michał DZIERWA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 01.08.2001
11. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
12. Marcin JENDRUSZ AKS MIKOŁÓW 02.05.2001
13. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
14. Paweł KOLCZYK UKS START OPOLE 21.03.2001
15. Adrian LELEK UKS VICTORIA GAJ 31.05.2002
16. Krystian BŁAŻEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2002
17. Mateusz STOLARSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2001
18. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
19. Gaweł DUDA AZS AWF KATOWICE 16.07.2001
20. Dominik PISKOR PIAST GLIWICE 11.06.2001
21. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
22. Mariusz ŹDZIEBŁO PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 09.07.2001
23. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
24. Tomasz BRZEZIAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.05.2001
25. Bartłomiej KOPERA MKS GRYF MIELEC 30.07.2002
26. Michał WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 18.06.2001
27. Dorian HERBUT SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2001
28. Piotr PODOLSKI T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
29. Piotr SMĘT PIAST GLIWICE 22.08.2001
30. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
31. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
32. Karol NIEMIEC UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002
33. Maciej CHOWANIEC PIAST GLIWICE 20.09.2002
34. Filip KOZŁOWSKI AZS AWF KATOWICE 28.12.2001
35. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
36. Mikołaj JAŚKOWIAK PKS MILENIUM SKAWINA 15.06.2001
37. Karol ROSA KKS KRAKÓW 10.05.2002
38. Grzegorz WOLDEYES MUSZKIETER GLIWICE 12.01.2001
39. Tomasz NOSAL UKS TRÓJKA RADLIN 19.12.2001
40. Szymon ŚWIDER PIAST GLIWICE 14.03.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy