Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.11.2014
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WIŚNIEWSKI Adam | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 |
2. | Seyfried Kacper | 56 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
3. | MILLER Jakub | 1 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
4. | Biedrzycki Mateusz | 53 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
5. | KOZIELEWSKI Kosma | 52 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 |
6. | MALCZYK Patryk | 26 | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
7. | Dołżycki Jakub | 44 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
8. | Wojtkowiak Adrian | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
9. | CHTIOUI Michał | 28 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
10. | PERA Maksymilian | 25 | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 |
11. | Rudnicki Mikołaj | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
12. | PERA Aleksander | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
13. | LOBA Kamil | 29 | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 |
14. | Bołąkowski Mateusz | 51 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
15. | MOŻEJKO Mateusz | 30 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
16. | BORATYN Filip | 24 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 |
17. | KUBIAK Filip | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
18. | GOC Bartosz | 40 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
19. | KOZIELEWSKI Jarema | 22 | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 |
20. | FRĄCEK Witold | 56 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.05.2000 |
21. | KOŚLICKI Michał | 5 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 |
22. | Bem Maciej | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
23. | OLBROMSKI Michał | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
24. | MIKOŁAJCZYK Wincenty | 32 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.08.2000 |
25. | OLSZOWSKI Daniel | 6 | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
26. | FILIKS Marcin | 50 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 08.04.2001 |
27. | Pichłacz Szymon | 56 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
28. | Szpygiel Jędrzej | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
29. | CIERLUK Jakub | 33 | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
30. | Czartoryski Szymon | 7 | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
31. | STOCHOWSKI Hubert | 56 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 14.08.2000 |
32. | Fredrych Michał | 56 | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.2000 |
33. | Zakrzewski Jan | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
34. | SZYPULSKI Ignacy | 35 | IKS WARSZAWA | 31.03.2000 |
35. | OLSZEWSKI Wiktor | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
36. | KLIMEK Mateusz | 56 | MKS KUSY SZCZECIN | 27.07.2000 |
37. | MLICKI Szymon | 56 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
38. | DOŁŻYCKI Mateusz | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
39. | PODRALSKI Adam | 46 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
40. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 |
41. | CZAJA Franciszek | 56 | AZS AWF WARSZAWA | 08.08.2001 |
42. | Sieradzan Jakub | 56 | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 |
43. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 9 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
44. | Borowiec Piotr | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
45. | WOJTECKI Kacper | 45 | BUDOWLANI TORUŃ | 22.12.1998 |
46. | GRZEGORZEWSKI Jan | 56 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.09.2000 |
47. | SZCZUROWSKI Jakub | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.2000 |
48. | Sowa Mikołaj | 17 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
49. | PILSZAK Łukasz | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
50. | Jurkiewicz Jan | 16 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
51. | Iżycki Filip | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
52. | Szczypiński Kacper | 37 | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
53. | HAŁADUDA Kacper | 56 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
54. | Martyniak Patryk | 34 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
55. | Kasprzyk Sławomir | 15 | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
56. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 |
57. | GÓRNIAK Bartosz | 56 | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 07.10.1999 |
58. | BRZEZIŃSKI Jan | 42 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
59. | ŁUKASIEWICZ Karol | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
60. | MROZEK Mikołaj | 41 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.01.2001 |
61. | GERASIK Dawid | 56 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2001 |
62. | JASIŃSKI Krystian | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
63. | Januszewski Kuba | 56 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | zakwalifikowano |
2. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
3. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
4. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 | zakwalifikowano |
5. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 | zakwalifikowano |
6. | KOŚLICKI Michał | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 | zakwalifikowano |
6. | SZYPULSKI Ignacy | IKS WARSZAWA | 31.03.2000 | zakwalifikowano |
8. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
9. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 | zakwalifikowano |
11. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 | zakwalifikowano |
12. | WIŚNIEWSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 | zakwalifikowano |
13. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
14. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 | zakwalifikowano |
15. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 | zakwalifikowano |
16. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 | zakwalifikowano |
17. | MIKOŁAJCZYK Wincenty | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.08.2000 | zakwalifikowano |
18. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
19. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 | zakwalifikowano |
20. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
21. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
22. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
23. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
24. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 | zakwalifikowano |
25. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 | zakwalifikowano |
26. | BORATYN Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 | zakwalifikowano |
27. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 | zakwalifikowano |
28. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 | zakwalifikowano |
29. | WOJTECKI Kacper | BUDOWLANI TORUŃ | 22.12.1998 | zakwalifikowano |
29. | KOZIELEWSKI Jarema | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 | zakwalifikowano |
31. | MROZEK Mikołaj | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.01.2001 | zakwalifikowano |
32. | SZCZUROWSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.2000 | zakwalifikowano |
33. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 | zakwalifikowano |
33. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 | zakwalifikowano |
35. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
36. | KOZIELEWSKI Kosma | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 | zakwalifikowano |
37. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 | zakwalifikowano |
38. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
39. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 | zakwalifikowano |
40. | PERA Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 | zakwalifikowano |
41. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 | zakwalifikowano |
42. | GRZEGORZEWSKI Jan | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.09.2000 | zakwalifikowano |
43. | Fredrych Michał | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.2000 | zakwalifikowano |
44. | GÓRNIAK Bartosz | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 07.10.1999 | zakwalifikowano |
45. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
46. | FILIKS Marcin | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 08.04.2001 | zakwalifikowano |
47. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
48. | KLIMEK Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 27.07.2000 | zakwalifikowano |
49. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
50. | CZAJA Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 08.08.2001 | zakwalifikowano |
51. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
52. | LOBA Kamil | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 | zakwalifikowano |
53. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 | zakwalifikowano |
54. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 | zakwalifikowano |
55. | GERASIK Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
56. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 | zakwalifikowano |
57. | Sieradzan Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 | zakwalifikowano |
58. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 | zakwalifikowano |
59. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 | zakwalifikowano |
60. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
61. | FRĄCEK Witold | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.05.2000 | zakwalifikowano |
62. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
63. | STOCHOWSKI Hubert | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 14.08.2000 | zakwalifikowano |
64. | Januszewski Kuba | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
2. | BORATYN Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 |
3. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
3. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
5. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
6. | WIŚNIEWSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 |
7. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
8. | Sowa Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 10.10.1998 |
9. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
10. | Kasprzyk Sławomir | WROCŁAWIANIE | 01.09.1999 |
11. | MOŻEJKO Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26.11.1999 |
12. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
14. | PILSZAK Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.03.1999 |
15. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
16. | MIKOŁAJCZYK Wincenty | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.08.2000 |
17. | KOŚLICKI Michał | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.11.1998 |
17. | SZYPULSKI Ignacy | IKS WARSZAWA | 31.03.2000 |
19. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
20. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
21. | ŚWIERGOCKI Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.1999 |
22. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
23. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
24. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
25. | GOC Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.01.2000 |
26. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
27. | MALCZYK Patryk | AZS AWF POZNAŃ | 04.08.1999 |
27. | Martyniak Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.09.2000 |
29. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
30. | KOZIELEWSKI Kosma | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 |
31. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
32. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
33. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
34. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
35. | KOZIELEWSKI Jarema | IKS WARSZAWA | 16.09.1998 |
35. | WOJTECKI Kacper | BUDOWLANI TORUŃ | 22.12.1998 |
37. | MROZEK Mikołaj | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.01.2001 |
38. | SZCZUROWSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.2000 |
39. | PERA Aleksander | AZS AWF POZNAŃ | 26.06.1999 |
40. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
41. | PERA Maksymilian | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.1998 |
42. | GRZEGORZEWSKI Jan | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.09.2000 |
43. | Fredrych Michał | AZS AWF POZNAŃ | 21.01.2000 |
44. | GÓRNIAK Bartosz | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 07.10.1999 |
45. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
46. | FILIKS Marcin | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 08.04.2001 |
47. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
48. | KLIMEK Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 27.07.2000 |
49. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
50. | CZAJA Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 08.08.2001 |
51. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
52. | LOBA Kamil | BUDOWLANI TORUŃ | 09.05.2000 |
53. | FIJAŁKOWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2000 |
54. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
55. | GERASIK Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2001 |
56. | ŁUKASIEWICZ Karol | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.1999 |
57. | Sieradzan Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 |
58. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
59. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
60. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
61. | FRĄCEK Witold | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.05.2000 |
62. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
63. | STOCHOWSKI Hubert | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 14.08.2000 |
64. | Januszewski Kuba | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 |