Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.02.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RZĄDKOWSKI Andrzej | 1 | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
2. | SZCZUROWSKI Jakub | 56 | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.2000 |
3. | DOŁŻYCKI Mateusz | 40 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
4. | SŁUPECKI Maciej | 56 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 06.10.1997 |
5. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | 21 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
6. | ŻURAWSKI Bartosz | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
7. | NIEDZIELSKI Piotr | 41 | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
8. | DE BAZELAIRE Ludwik | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
9. | KORPACZEWSKI Adam | 22 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 |
10. | CHTIOUI Michał | 39 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
11. | Seyfried Kacper | 43 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
12. | MILLER Jakub | 19 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
13. | KOZIELEWSKI Kosma | 56 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 |
14. | KOZŁOWSKI Mateusz | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 |
15. | JASIŃSKI Krystian | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
16. | Szpygiel Jędrzej | 38 | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
17. | Cegielski Bartosz | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
18. | Lica Marcin | 17 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |
19. | RYGUS Mikołaj | 24 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
20. | Zakrzewski Jan | 45 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
21. | SZYPULSKI Ignacy | 56 | IKS WARSZAWA | 31.03.2000 |
22. | BIES Michał | 37 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.08.1995 |
23. | PODRALSKI Maciej | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
24. | KUBIAK Filip | 16 | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
25. | GLUMA Mateusz | 36 | IKS LESZNO | 14.08.1996 |
26. | SOBCZAK Piotr | 5 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 |
27. | BORATYN Filip | 44 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 |
28. | OLSZEWSKI Wiktor | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
29. | SAWCZYN Mateusz | 35 | WROCŁAWIANIE | 05.01.1996 |
30. | Strzelecki Alex | 6 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 |
31. | OLBROMSKI Michał | 46 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
32. | OLSZOWSKI Daniel | 15 | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
33. | MAĆKOWIAK Kacper | 26 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
34. | KRUKOWSKI Jędrzej | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
35. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | 34 | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 |
36. | Borowiec Piotr | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
37. | CHOIŃSKI Patryk | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
38. | BEM Kacper | 56 | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
39. | KONIECZNY Tomasz | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
40. | TARASIEWICZ Maxime | 8 | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
41. | Jurkiewicz Jan | 48 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
42. | CIERLUK Jakub | 52 | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
43. | Czartoryski Szymon | 32 | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
44. | Iżycki Filip | 53 | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
45. | Wojtkowiak Adrian | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
46. | SZULPIN Patryk | 30 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 |
47. | SAMOREK Dominik | 29 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 |
48. | Rudnicki Mikołaj | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
49. | ŻMIJEWSKI Filip | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
50. | ORSZYŃSKI Oskar | 33 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
51. | GLEZMAN Jakub | 31 | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
52. | WIŚNIEWSKI Adam | 51 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 |
53. | MAŁECKI Bartosz | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 | zakwalifikowano |
1. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 | zakwalifikowano |
3. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
4. | SZULPIN Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 | zakwalifikowano |
5. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 | zakwalifikowano |
6. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 | zakwalifikowano |
7. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 | zakwalifikowano |
8. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
9. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 | zakwalifikowano |
10. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 | zakwalifikowano |
11. | KORPACZEWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 | zakwalifikowano |
12. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 | zakwalifikowano |
13. | Strzelecki Alex | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 | zakwalifikowano |
14. | SOBCZAK Piotr | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 | zakwalifikowano |
15. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 | zakwalifikowano |
16. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 | zakwalifikowano |
17. | MAŁECKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 | zakwalifikowano |
18. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 | zakwalifikowano |
19. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 | zakwalifikowano |
19. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 | zakwalifikowano |
21. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 | zakwalifikowano |
22. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
23. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
24. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 | zakwalifikowano |
25. | SAWCZYN Mateusz | WROCŁAWIANIE | 05.01.1996 | zakwalifikowano |
26. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 | zakwalifikowano |
27. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 | zakwalifikowano |
28. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
29. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 | zakwalifikowano |
30. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
31. | BIES Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.08.1995 | zakwalifikowano |
32. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 | zakwalifikowano |
33. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 | zakwalifikowano |
34. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
35. | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 | zakwalifikowano |
36. | GLUMA Mateusz | IKS LESZNO | 14.08.1996 | zakwalifikowano |
38. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 | zakwalifikowano |
39. | BORATYN Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 | zakwalifikowano |
40. | SAMOREK Dominik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 | zakwalifikowano |
41. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
42. | WIŚNIEWSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 | zakwalifikowano |
43. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 | zakwalifikowano |
44. | SZYPULSKI Ignacy | IKS WARSZAWA | 31.03.2000 | zakwalifikowano |
45. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 | zakwalifikowano |
46. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 | zakwalifikowano |
47. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 | zakwalifikowano |
48. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 | zakwalifikowano |
49. | SZCZUROWSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.2000 | zakwalifikowano |
50. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 | zakwalifikowano |
51. | KOZIELEWSKI Kosma | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 | zakwalifikowano |
52. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 | zakwalifikowano |
53. | SŁUPECKI Maciej | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 06.10.1997 | zakwalifikowano |
54. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RZĄDKOWSKI Andrzej | WROCŁAWIANIE | 04.03.1997 |
2. | PODRALSKI Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1997 |
3. | SZULPIN Patryk | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.12.1997 |
3. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
5. | OLSZEWSKI Wiktor | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.02.1998 |
6. | TARASIEWICZ Maxime | WROCŁAWIANIE | 11.02.1997 |
7. | DE BAZELAIRE Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.1997 |
8. | ŻURAWSKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 10.06.1997 |
9. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
10. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
11. | MILLER Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.07.1998 |
12. | Strzelecki Alex | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 |
13. | SOBCZAK Piotr | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 |
14. | Rudnicki Mikołaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.12.1998 |
15. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
16. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
17. | KRUKOWSKI Jędrzej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13.08.1997 |
18. | KORPACZEWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.08.1997 |
19. | CIERLUK Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 01.06.2000 |
20. | WIETRZYKOWSKI Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 16.02.1997 |
21. | OLSZOWSKI Daniel | BUDOWLANI TORUŃ | 23.12.1998 |
21. | KUBIAK Filip | AZS AWF POZNAŃ | 09.06.1998 |
23. | SAWCZYN Mateusz | WROCŁAWIANIE | 05.01.1996 |
24. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
25. | BIES Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.08.1995 |
26. | Wojtkowiak Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.1998 |
27. | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.07.1995 |
28. | GLUMA Mateusz | IKS LESZNO | 14.08.1996 |
30. | BORATYN Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.05.2000 |
31. | ORSZYŃSKI Oskar | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.1997 |
32. | OLBROMSKI Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.06.1999 |
33. | MAŁECKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 |
34. | Borowiec Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.10.1999 |
35. | Szpygiel Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.1998 |
36. | STRÓŻYŃSKI Tomasz | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.02.1998 |
37. | Zakrzewski Jan | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2000 |
38. | CHTIOUI Michał | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.10.2000 |
39. | JASIŃSKI Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 05.05.1998 |
40. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
41. | Jurkiewicz Jan | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.10.2000 |
42. | SAMOREK Dominik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 |
43. | WIŚNIEWSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 02.06.1999 |
44. | Czartoryski Szymon | WROCŁAWIANIE | 16.11.1999 |
45. | SZYPULSKI Ignacy | IKS WARSZAWA | 31.03.2000 |
46. | NIEDZIELSKI Piotr | POLONIA 1912 LESZNO | 02.02.1997 |
47. | DOŁŻYCKI Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.1999 |
48. | BEM Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 08.08.1998 |
49. | SZCZUROWSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 24.10.2000 |
50. | Iżycki Filip | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.2000 |
51. | KOZIELEWSKI Kosma | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.10.2000 |
52. | Seyfried Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.02.2000 |
53. | SŁUPECKI Maciej | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 06.10.1997 |
54. | Lica Marcin | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 22.08.1996 |