Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michala ILLEKOVA 26
2. Karolina NAGY 26
3. Darya ULASAVA 26
4. Daniela SZPEJNA 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
5. Aleksandra SZPEJANKOWSKA 26 UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2005
6. Maja SZATARSKA 2 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
7. Anna TVARDOVSKA 26
8. Megan FIELDING 26
9. Kristal NG 26
10. Olena HLUSHCENKO 26
11. Oliwia Kulpaczyńska 26 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
12. Lina Elisabeth WEMME 26
13. Karolina ŻURAWSKA 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
14. Anastasiya NAZAROVA 26
15. Amalia DUMITRTU 26
16. Kristina BURSIKOVA 26
17. Jagoda OLSZÓWKA 4 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
18. Nelly SEMPER 26
19. Antonina KWIATKOWSKA 26 AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
20. Lena LANGA 26 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
21. Denisa MANESCU 26
22. Paulina MICHAŁEK 5 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
23. Alina KOLOBEKOVA 26
24. NATALIA LEWANDOWSKA 26 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
25. Gabriela SINKOVICH 26
26. Barbara MICHALSKA 26 UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
27. Isabell THIERBACH 26
28. Lena JERZ 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
29. Zuzanna BORKOWSKA 7 KS "ALEX" 02.04.2004
30. Wiktoria KOC 26 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.02.2005
31. Mia KANNENBERG 26
32. Flora CSIK 26
33. Duru UCAR 26
34. Abigel KISS 26
35. Marie WINTERBERG POULSEN 26
36. Sonia Turbo 8 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
37. Cher Mayne LOW 26
38. Karolina LEWANDOWSKA 9 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
39. Defne KARATABAN 26
40. Aleksandra Nowakowska 26 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
41. Lucy Belle WILLIAMSON 26
42. Nicola JUNELE 26
43. Natalia Woźniak 10 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
44. Milenka ZADORA 26
45. Karolina FUDALA 26 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
46. Denisa VELICA 26
47. Elina SOLOBAIEVA 26
48. Karina VASILE 26
49. Konstancja KANAS 11 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
50. Julia MULAK 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
51. Aleksandra KOPYSOVA 26
52. Luca KALOCSAI 26
53. Katarzyna BEKALARCZYK 12 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
54. Adrianna WIERZCHOWSKA 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
55. Aleksandra LEWUSZ 25 POLONIA 1912 LESZNO 02.04.2004
56. Lena PIĄTKOWSKA 26 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
57. Sofia LAZAREVA 26
58. Lella EL HADIDY 26
59. Lili MARTON 26
60. Gabriela MIĘTKA 13 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
61. Simona KOŃCZYŁO 24 WROCŁAWIANIE. 08.11.2004
62. Scarlett MEURISSE 26
63. Paulina GERASIK 26 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.06.2004
64. Martha BIRD 26
65. Marika KOŃCZYŁO 23 WROCŁAWIANIE. 08.11.2004
66. Leah HAASE 26
67. Amelia OLSZEWSKA 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
68. Zuzanna CISOWSKA 15 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
69. Maryna SHEREMET 26
70. Lena CICHOROWSKA 26 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
71. Antonina Bartol 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
72. Karolina ROMPCZYK 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
73. Oliwia STACHULAK 16 BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
74. Julia Wiśniewska 26 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
75. Andreea DINCA 26
76. Julia SŁABIŃSKI 26 UKS ATENA GDAŃSK 19.06.2005
77. Lena CZERWIŃSKA 26 AZS AWF WARSZAWA 21.10.2004
78. Katarzyna MICHALSKA 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.05.2004
79. Birte PFENNIGSCHMIDT 26
80. Matylda WINIECKA 17 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
81. Annika MULLER 26
82. Laura SZCZECHOWSKA 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
83. Anastasiia YEROFIEIENKO 26
84. OLIWIA KOWALSKA 18 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
2. Marie WINTERBERG POULSEN zakwalifikowano
3. Denisa VELICA zakwalifikowano
4. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
5. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
6. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004 zakwalifikowano
7. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
8. Lucy Belle WILLIAMSON zakwalifikowano
9. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano
10. Amalia DUMITRTU zakwalifikowano
11. Kristal NG zakwalifikowano
12. Karina VASILE zakwalifikowano
13. Luca KALOCSAI zakwalifikowano
14. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
15. Denisa MANESCU zakwalifikowano
16. Darya ULASAVA zakwalifikowano
17. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
18. Mia KANNENBERG zakwalifikowano
19. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
20. Michala ILLEKOVA zakwalifikowano
21. Milenka ZADORA zakwalifikowano
22. Isabell THIERBACH zakwalifikowano
23. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004 zakwalifikowano
24. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004 zakwalifikowano
25. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
26. Nelly SEMPER zakwalifikowano
27. Andreea DINCA zakwalifikowano
28. Martha BIRD zakwalifikowano
29. Scarlett MEURISSE zakwalifikowano
30. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
31. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
32. Katarzyna MICHALSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.05.2004 zakwalifikowano
33. Anastasiia YEROFIEIENKO zakwalifikowano
34. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
35. Gabriela SINKOVICH zakwalifikowano
35. Anna TVARDOVSKA zakwalifikowano
37. Cher Mayne LOW zakwalifikowano
38. Alina KOLOBEKOVA zakwalifikowano
39. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
40. Duru UCAR zakwalifikowano
40. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
42. Lina Elisabeth WEMME zakwalifikowano
43. Olena HLUSHCENKO zakwalifikowano
43. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
45. Megan FIELDING zakwalifikowano
46. Elina SOLOBAIEVA zakwalifikowano
47. Aleksandra LEWUSZ POLONIA 1912 LESZNO 02.04.2004 zakwalifikowano
48. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004 zakwalifikowano
49. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
50. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
51. Leah HAASE zakwalifikowano
51. Simona KOŃCZYŁO WROCŁAWIANIE. 08.11.2004 zakwalifikowano
53. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
54. Lena CZERWIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 21.10.2004 zakwalifikowano
55. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
56. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
57. Defne KARATABAN zakwalifikowano
58. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005 zakwalifikowano
59. Aleksandra KOPYSOVA zakwalifikowano
60. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005 zakwalifikowano
60. Abigel KISS zakwalifikowano
62. Flora CSIK zakwalifikowano
63. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
64. Karolina NAGY zakwalifikowano
65. Nicola JUNELE zakwalifikowano
66. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
66. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005 zakwalifikowano
68. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004 zakwalifikowano
69. Lili MARTON zakwalifikowano
70. Maryna SHEREMET zakwalifikowano
71. Paulina GERASIK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.06.2004 zakwalifikowano
72. Julia SŁABIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 19.06.2005 zakwalifikowano
73. Annika MULLER zakwalifikowano
74. Marika KOŃCZYŁO WROCŁAWIANIE. 08.11.2004 zakwalifikowano
75. Birte PFENNIGSCHMIDT zakwalifikowano
76. Kristina BURSIKOVA zakwalifikowano
77. Anastasiya NAZAROVA zakwalifikowano
78. Aleksandra SZPEJANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2005 zakwalifikowano
79. Sofia LAZAREVA zakwalifikowano
80. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
81. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
82. Lella EL HADIDY zakwalifikowano
83. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
84. Wiktoria KOC FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.02.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karina VASILE
2. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
3. Denisa VELICA
3. Darya ULASAVA
5. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
6. Kristal NG
7. Nelly SEMPER
8. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
9. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
10. Lucy Belle WILLIAMSON
11. Luca KALOCSAI
12. Denisa MANESCU
13. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
14. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004
15. Andreea DINCA
16. Cher Mayne LOW
17. Marie WINTERBERG POULSEN
18. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
19. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
20. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
21. Amalia DUMITRTU
22. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
23. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
24. Mia KANNENBERG
25. Michala ILLEKOVA
26. Milenka ZADORA
27. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
28. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
29. Scarlett MEURISSE
30. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
31. Anastasiia YEROFIEIENKO
32. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
33. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
34. Isabell THIERBACH
35. Martha BIRD
36. Katarzyna MICHALSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.05.2004
37. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
38. Gabriela SINKOVICH
38. Anna TVARDOVSKA
40. Alina KOLOBEKOVA
41. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
42. Duru UCAR
42. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
44. Lina Elisabeth WEMME
45. Olena HLUSHCENKO
46. Megan FIELDING
47. Elina SOLOBAIEVA
48. Aleksandra LEWUSZ POLONIA 1912 LESZNO 02.04.2004
49. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
50. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
51. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
52. Leah HAASE
53. Lena CZERWIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 21.10.2004
54. Defne KARATABAN
55. Aleksandra KOPYSOVA
56. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
56. Abigel KISS
58. Flora CSIK
59. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
60. Karolina NAGY
61. Paulina GERASIK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.06.2004
62. Marika KOŃCZYŁO WROCŁAWIANIE. 08.11.2004
63. Kristina BURSIKOVA
64. Aleksandra SZPEJANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 20.02.2005
65. Simona KOŃCZYŁO WROCŁAWIANIE. 08.11.2004
66. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
67. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
68. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
69. Nicola JUNELE
70. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
70. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
72. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
73. Lili MARTON
74. Maryna SHEREMET
75. Julia SŁABIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 19.06.2005
76. Annika MULLER
77. Birte PFENNIGSCHMIDT
78. Anastasiya NAZAROVA
79. Sofia LAZAREVA
80. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
81. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
82. Lella EL HADIDY
83. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
84. Wiktoria KOC FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.02.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy