Turniej

Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.10.2015

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michalak Damian 1 PIAST GLIWICE 04.04.1999
2. NOGANOWICZ Karol 35 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
3. SOCHACZEWSKI Victor 34 MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000
4. MICHALCZYK Sebastian 65 SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
5. MOTYL Piotr 65 MDK NR 1 BYTOM 06.12.2000
6. KORZENIEWSKI Stanisław 33 PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001
7. KOLAŃCZYK Wojciech 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
8. Bołąkowski Mateusz 65 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
9. Chołast Mateusz 36 AZS AWF WROCŁAW 16.06.1999
10. Huwer Kamil 37 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
11. Adamczyk Patryk 32 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
12. Lubieniecki Wojciech 3 KS AGH Kraków 08.12.1999
13. GODLEWSKI Bartłomiej 65 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.06.2002
14. Sojka Dominik 65 AZS AWF KATOWICE 02.12.2002
15. KAŁUZIŃSKI Tomasz 38 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
16. Murdzek Krzysztof 31 AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
17. MANDRYSZ Sebastian 65 RMKS RYBNIK 12.07.2002
18. Strączyński Wiktor 4 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
19. TUMAS Marcin 63 RMKS RYBNIK 09.03.2001
20. Konieczny Arkadiusz 65 UKS START OPOLE 11.05.1999
21. RYSZKIEWICZ Artur 5 MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
22. GHIESS Paweł 30 UKS KOSYNIER GLIWICE 18.08.1999
23. MICHALIK Filip 65 KSz WARSZAWIANKA 07.09.2000
24. MUSIOLIK Bartłomiej 40 RMKS RYBNIK 25.08.2001
25. PODOLSKI Piotr 64 T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
26. HAUDER Sebastian 6 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
27. STASIENIUK Paweł 39 MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000
28. Kałuziński Ryszard 29 RMKS RYBNIK 01.09.1999
29. LEWANDOWSKI Ryszard 65 PKSZERM WARSZAWA 20.07.2001
30. Rachwalik Michał 7 UKS START OPOLE 29.09.2000
31. KRAWIEC Jacek 65 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
32. ĆWIĘKA Wojciech 41 KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
33. MARCZAK Jan 28 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001
34. GAJEWSKI Jan 65 PIAST GLIWICE 26.05.1999
35. BAR Michał 27 PIAST GLIWICE 20.01.1999
36. PIEKARZ Michał 43 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
37. MENTAL Karol 8 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.1999
38. RUTZ Stanisław 61 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
39. MAŁYSZ Adam 65 RMKS RYBNIK 13.02.2001
40. JANIK Krzysztof 42 PIAST GLIWICE 02.04.1999
41. HAŁACZKIEWICZ Michał 60 MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000
42. LISIAK Jędrzej 65 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
43. BIAŁAS Maciej 26 RMKS RYBNIK 08.12.2000
44. SZURLEJ Bartłomiej 9 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
45. KOŁPA Piotr 10 KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
46. MARCOL Maciej 59 AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
47. KOWALSKI Ireneusz 44 MKS KUSY SZCZECIN 26.06.1999
48. Fajkis Jarosław 25 RMKS RYBNIK 11.05.1999
49. WESOŁOWSKI Michał 65 PIAST GLIWICE 18.06.2001
50. GIDZIŃSKI Piotr 24 KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000
51. Ralko Filip 11 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
52. MARZOCH Filip 58 MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001
53. Krzyżyński Artur 45 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.05.2001
54. SIUDAK Aleksander 12 T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999
55. PROKOP Rafał 22 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
56. BULANDRA Jan 65 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
57. DĘBICKI Dawid 47 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
58. CHLEBIEJ Ivo 57 PIAST GLIWICE 04.06.2001
59. RADOSZ Mikołaj 56 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
60. MARCINIAK Jarosław 13 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
61. Koc Franciszek 23 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
62. GŁOWACKI Mikołaj 48 PIAST GLIWICE 18.09.2000
63. GÓRAL Marcin 65 UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
64. ANTKIEWICZ Mikołaj 46 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000
65. PIŁAT Mateusz 14 MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
66. CELTA Mikołaj 21 BTS BYTOM 06.12.1999
67. WIJATA Maciej 55 PKS MILENIUM SKAWINA 25.07.1999
68. KUSEK Konrad 49 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.11.1999
69. ŚMIEJA Sebastian 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
70. GWIZDAK Bartłomiej 20 MKS GRYF MIELEC 26.01.1999
71. EMILIANOWICZ Jakub 65 MKS KUSY SZCZECIN 29.07.2002
72. Cnotalski Przemysław 65 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
73. CZECHOWSKI Grzegorz 54 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
74. Gramza Maciej 50 KS SZPADA WROCŁAW 21.02.2002
75. SZAJTHAUER Robert 19 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
76. SKUBAJA Dominik 52 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999
77. HAŁADUDA Kacper 65 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
78. Urban Piotr 65 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
79. Zbierada Bartłomiej 16 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
80. ADAMOWICZ Jakub 17 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.04.1999
81. TUREK Jan 18 PIAST GLIWICE 10.06.1999
82. CHMIELEWSKI Ryszard 65 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
83. Wąsiewicz Tomasz 53 RMKS RYBNIK 21.07.1999

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
2. KOŁPA Piotr KS OLIMP LUBIN 17.09.2000 zakwalifikowano
3. Strączyński Wiktor AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
4. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
5. MARCINIAK Jarosław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000 zakwalifikowano
6. Ralko Filip AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
7. BAR Michał PIAST GLIWICE 20.01.1999 zakwalifikowano
8. ŚMIEJA Sebastian T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999 zakwalifikowano
9. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
10. SZAJTHAUER Robert T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999 zakwalifikowano
11. Zbierada Bartłomiej PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
12. MENTAL Karol T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.1999 zakwalifikowano
13. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
13. HAUDER Sebastian T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999 zakwalifikowano
15. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
16. TUREK Jan PIAST GLIWICE 10.06.1999 zakwalifikowano
17. GIDZIŃSKI Piotr KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000 zakwalifikowano
18. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
19. Bołąkowski Mateusz MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
20. MARCZAK Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
21. LISIAK Jędrzej UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999 zakwalifikowano
22. Wąsiewicz Tomasz RMKS RYBNIK 21.07.1999 zakwalifikowano
22. CELTA Mikołaj BTS BYTOM 06.12.1999 zakwalifikowano
24. DĘBICKI Dawid T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
25. Fajkis Jarosław RMKS RYBNIK 11.05.1999 zakwalifikowano
26. Kałuziński Ryszard RMKS RYBNIK 01.09.1999 zakwalifikowano
27. Murdzek Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999 zakwalifikowano
27. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
27. TUMAS Marcin RMKS RYBNIK 09.03.2001 zakwalifikowano
30. CHMIELEWSKI Ryszard MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
31. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
32. RYSZKIEWICZ Artur MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999 zakwalifikowano
32. STASIENIUK Paweł MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000 zakwalifikowano
34. KUSEK Konrad PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.11.1999 zakwalifikowano
35. GHIESS Paweł UKS KOSYNIER GLIWICE 18.08.1999 zakwalifikowano
36. GÓRAL Marcin UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000 zakwalifikowano
37. Chołast Mateusz AZS AWF WROCŁAW 16.06.1999 zakwalifikowano
38. PROKOP Rafał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000 zakwalifikowano
39. GŁOWACKI Mikołaj PIAST GLIWICE 18.09.2000 zakwalifikowano
40. BIAŁAS Maciej RMKS RYBNIK 08.12.2000 zakwalifikowano
41. BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
41. ĆWIĘKA Wojciech KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999 zakwalifikowano
43. CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE 04.06.2001 zakwalifikowano
43. ANTKIEWICZ Mikołaj ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000 zakwalifikowano
45. MARCOL Maciej AZS AWF KATOWICE 25.06.2001 zakwalifikowano
46. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
46. SOCHACZEWSKI Victor MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000 zakwalifikowano
48. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
49. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
50. CZECHOWSKI Grzegorz PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
51. SKUBAJA Dominik ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999 zakwalifikowano
52. Gramza Maciej KS SZPADA WROCŁAW 21.02.2002 zakwalifikowano
53. Koc Franciszek T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
53. KOWALSKI Ireneusz MKS KUSY SZCZECIN 26.06.1999 zakwalifikowano
55. MICHALCZYK Sebastian SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001 zakwalifikowano
55. ADAMOWICZ Jakub ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.04.1999 zakwalifikowano
57. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
58. SIUDAK Aleksander T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999 zakwalifikowano
59. MARZOCH Filip MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001 zakwalifikowano
60. PIŁAT Mateusz MKS GRYF MIELEC 30.04.2000 zakwalifikowano
61. KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
62. MUSIOLIK Bartłomiej RMKS RYBNIK 25.08.2001 zakwalifikowano
62. WIJATA Maciej PKS MILENIUM SKAWINA 25.07.1999 zakwalifikowano
62. PIEKARZ Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000 zakwalifikowano
65. MANDRYSZ Sebastian RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
66. GODLEWSKI Bartłomiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.06.2002 zakwalifikowano
67. Krzyżyński Artur AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.05.2001 zakwalifikowano
68. KORZENIEWSKI Stanisław PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001 zakwalifikowano
69. HAŁACZKIEWICZ Michał MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000 zakwalifikowano
70. PODOLSKI Piotr T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001 zakwalifikowano
71. HAŁADUDA Kacper MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
72. GWIZDAK Bartłomiej MKS GRYF MIELEC 26.01.1999 zakwalifikowano
73. EMILIANOWICZ Jakub MKS KUSY SZCZECIN 29.07.2002 zakwalifikowano
74. JANIK Krzysztof PIAST GLIWICE 02.04.1999 zakwalifikowano
75. LEWANDOWSKI Ryszard PKSZERM WARSZAWA 20.07.2001 zakwalifikowano
76. MAŁYSZ Adam RMKS RYBNIK 13.02.2001 zakwalifikowano
76. GAJEWSKI Jan PIAST GLIWICE 26.05.1999 zakwalifikowano
78. KRAWIEC Jacek T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000 zakwalifikowano
79. Sojka Dominik AZS AWF KATOWICE 02.12.2002 zakwalifikowano
80. Konieczny Arkadiusz UKS START OPOLE 11.05.1999 zakwalifikowano
81. WESOŁOWSKI Michał PIAST GLIWICE 18.06.2001 zakwalifikowano
82. MICHALIK Filip KSz WARSZAWIANKA 07.09.2000 zakwalifikowano
82. MOTYL Piotr MDK NR 1 BYTOM 06.12.2000 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Lubieniecki Wojciech KS AGH Kraków 08.12.1999
2. Michalak Damian PIAST GLIWICE 04.04.1999
3. KOLAŃCZYK Wojciech AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
3. MARCINIAK Jarosław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
5. SZAJTHAUER Robert T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
6. Zbierada Bartłomiej PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
7. BIAŁAS Maciej RMKS RYBNIK 08.12.2000
8. KAŁUZIŃSKI Tomasz AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
9. Strączyński Wiktor AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
10. Ralko Filip AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
11. HAUDER Sebastian T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
12. TUREK Jan PIAST GLIWICE 10.06.1999
13. Kałuziński Ryszard RMKS RYBNIK 01.09.1999
14. SZURLEJ Bartłomiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
15. ĆWIĘKA Wojciech KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
16. Koc Franciszek T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
17. KOŁPA Piotr KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
18. BAR Michał PIAST GLIWICE 20.01.1999
19. NOGANOWICZ Karol AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
20. GIDZIŃSKI Piotr KSz WARSZAWIANKA 23.11.2000
21. Adamczyk Patryk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
22. MARCZAK Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2001
23. LISIAK Jędrzej UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
24. Wąsiewicz Tomasz RMKS RYBNIK 21.07.1999
25. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
26. CHMIELEWSKI Ryszard MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
27. RYSZKIEWICZ Artur MKS KUSY SZCZECIN 13.04.1999
28. Chołast Mateusz AZS AWF WROCŁAW 16.06.1999
29. PROKOP Rafał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
30. BULANDRA Jan AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
31. SOCHACZEWSKI Victor MKS KUSY SZCZECIN 03.04.2000
32. Huwer Kamil AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
33. Rachwalik Michał UKS START OPOLE 29.09.2000
34. ŚMIEJA Sebastian T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
35. MENTAL Karol T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.1999
36. Bołąkowski Mateusz MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
37. CELTA Mikołaj BTS BYTOM 06.12.1999
38. DĘBICKI Dawid T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
39. Fajkis Jarosław RMKS RYBNIK 11.05.1999
40. TUMAS Marcin RMKS RYBNIK 09.03.2001
40. Murdzek Krzysztof AZS AWF KRAKÓW 11.09.1999
42. STASIENIUK Paweł MKS KUSY SZCZECIN 02.05.2000
43. KUSEK Konrad PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.11.1999
44. GHIESS Paweł UKS KOSYNIER GLIWICE 18.08.1999
45. GÓRAL Marcin UKS MDK OLIMP LUBIN 08.10.2000
46. GŁOWACKI Mikołaj PIAST GLIWICE 18.09.2000
47. ANTKIEWICZ Mikołaj ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23.06.2000
47. CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE 04.06.2001
49. MARCOL Maciej AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
50. RUTZ Stanisław AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
51. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
52. CZECHOWSKI Grzegorz PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
53. SKUBAJA Dominik ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999
54. Gramza Maciej KS SZPADA WROCŁAW 21.02.2002
55. ADAMOWICZ Jakub ZERWIKAPTUR KRAKÓW 13.04.1999
56. SIUDAK Aleksander T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999
57. MARZOCH Filip MKS KUSY SZCZECIN 03.12.2001
58. PIŁAT Mateusz MKS GRYF MIELEC 30.04.2000
59. MUSIOLIK Bartłomiej RMKS RYBNIK 25.08.2001
60. MANDRYSZ Sebastian RMKS RYBNIK 12.07.2002
61. GODLEWSKI Bartłomiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.06.2002
62. EMILIANOWICZ Jakub MKS KUSY SZCZECIN 29.07.2002
63. LEWANDOWSKI Ryszard PKSZERM WARSZAWA 20.07.2001
64. Konieczny Arkadiusz UKS START OPOLE 11.05.1999
65. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
66. KOWALSKI Ireneusz MKS KUSY SZCZECIN 26.06.1999
67. MICHALCZYK Sebastian SKS FLESZ ŚWIDNICA 14.11.2001
68. PIEKARZ Michał ZERWIKAPTUR KRAKÓW 30.12.2000
68. WIJATA Maciej PKS MILENIUM SKAWINA 25.07.1999
70. Krzyżyński Artur AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.05.2001
71. KORZENIEWSKI Stanisław PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001
72. HAŁACZKIEWICZ Michał MKS KUSY SZCZECIN 21.11.2000
73. PODOLSKI Piotr T.S. WISŁA KRAKÓW 30.05.2001
74. HAŁADUDA Kacper MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
75. GWIZDAK Bartłomiej MKS GRYF MIELEC 26.01.1999
76. JANIK Krzysztof PIAST GLIWICE 02.04.1999
77. MAŁYSZ Adam RMKS RYBNIK 13.02.2001
77. GAJEWSKI Jan PIAST GLIWICE 26.05.1999
79. KRAWIEC Jacek T.S. GÓRNIK RADLIN 09.11.2000
80. Sojka Dominik AZS AWF KATOWICE 02.12.2002
81. WESOŁOWSKI Michał PIAST GLIWICE 18.06.2001
82. MOTYL Piotr MDK NR 1 BYTOM 06.12.2000
82. MICHALIK Filip KSz WARSZAWIANKA 07.09.2000

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content