Turniej

Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.11.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michalina KOBYLNICKA 57 PIAST GLIWICE 08.01.2004
2. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. Cecylia CIEŚLIK 29 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
4. Julia Kwiecień 56 PIAST GLIWICE 30.07.2001
5. Agata WRÓBLEWSKA 28 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
6. Antonina Korduła 55 RMKS RYBNIK 18.11.2005
7. Małgorzata Frydrych 27 TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 18.08.2000
8. Amelia KWAPISZ 84 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
9. Sara PRINA CERAI 88 KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002
10. Oliwia Tercjak 58 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
11. Barbara BRYCH 2 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
12. Klara MAJGIER 31 PIAST GLIWICE 19.06.2003
13. Anna Tatoj 59 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
14. Martyna JAKUBOWSKA 26 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000
15. Martyna FILAK 87 AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003
16. Patrycja RADWAN 54 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
17. Zofia JANELLI 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
18. Kinga STYPIŃSKI 81 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
19. Julia Gwóźdź 32 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
20. Aleksandra PIOTROWSKA 25 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
21. Dominika Olejnicka 60 IKS WARSZAWA 20.12.2003
22. Gloria KLUGHARDT 4 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
23. Anna ROSKOSZ 61 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
24. Sonja ROSKOVA 77 10.02.2000
25. Helena PIEKARSKA 52 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
26. Karolina STASZULONEK 5 PIAST GLIWICE 26.03.2002
27. Katarzyna Ślęzak 33 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
28. Patrycja Ziętek 24 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
29. Oliwia OPOŃ 34 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
30. Regina BURSOVA 90 13.04.2001
31. Kinga Zgryźniak 6 RMKS RYBNIK 22.06.2003
32. Emilia Korkus 23 PIAST GLIWICE 18.12.2004
33. Maja Osadnik 51 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
34. Anna WIECZOREK 7 PIAST GLIWICE 20.05.2003
35. Natalia TOMASZEWSKA 35 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
36. Sonia RUP 64 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
37. Marta LEŚNIEWSKA 22 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
38. Anna MUSIAŁ 92 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000
39. Julia WERONIECKA 49 TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
40. Zuzanna SULEJ 8 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
41. Marta MICHALCZYK 36 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
42. Aleksandra NOWAK 63 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
43. Emilia JAROSZEK 21 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
44. Apolonia LENCKOSZ 37 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.2002
45. Aneta Liczberska 48 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
46. Karolina SZYMANOWSKA 20 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
47. Katarzyna KNAPIK 9 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
48. Ewa Kawencka 10 PIAST GLIWICE 06.01.2000
49. Zofia PARYSEK 19 SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.08.2001
50. Zuzanna Zarek 66 UKS START OPOLE 06.11.2004
51. Aleksandra ZACHOROWSKA 39 PIAST GLIWICE 19.06.2002
52. Natalia RAKOCZY 18 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
53. Julia Majchrzak 46 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
54. Marta KRAUSE 67 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
55. Olga STYPIŃSKI 74 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
56. Weronika Wiktor 11 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
57. Katarzyna KIRCHOF 68 UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002
58. Anna BARNAŚ 45 MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
59. Anna PINES 40 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
60. Dominika JADCZAK 12 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
61. Agata KNAPIK 17 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
62. Magdalena PIĄTEK 41 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
63. Łucja Danek 44 KKS KRAKÓW 17.06.2004
64. Patrycja Frystacka 13 RMKS RYBNIK 01.11.2003
65. Iwona STAWICKAJA 91 KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
66. Ewelina SABALSKA 16 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
67. Patrycja Pelon 69 UKS START OPOLE 21.02.2005
68. Weronika MARUCHA 15 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
69. Bernadeta MAJGIER 42 PIAST GLIWICE 19.06.2003
70. Veronica PRINA CERAI 71 KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
71. Olga Strzelczyk 14 UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
72. Oliwia JAJKO 72 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
1. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
3. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
4. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
5. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
6. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
7. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
8. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
9. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
10. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
10. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
12. Anna MUSIAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000 zakwalifikowano
13. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
14. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
15. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
16. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
17. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
18. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
19. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
20. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
21. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
22. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
23. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
24. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
25. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
26. Regina BURSOVA 13.04.2001 zakwalifikowano
27. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
28. Małgorzata Frydrych TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 18.08.2000 zakwalifikowano
29. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
30. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 zakwalifikowano
31. Zofia PARYSEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.08.2001 zakwalifikowano
32. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
33. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004 zakwalifikowano
34. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
35. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
36. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
37. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
38. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
39. Iwona STAWICKAJA KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001 zakwalifikowano
40. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
41. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
42. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
42. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
44. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
44. Sonja ROSKOVA 10.02.2000 zakwalifikowano
46. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
47. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
48. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
49. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
50. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
51. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 zakwalifikowano
52. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
53. Apolonia LENCKOSZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.2002 zakwalifikowano
54. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 zakwalifikowano
54. Katarzyna KIRCHOF UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002 zakwalifikowano
56. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004 zakwalifikowano
57. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
58. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
59. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano
60. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 zakwalifikowano
60. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
62. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
63. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
64. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
65. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
66. Martyna FILAK AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003 zakwalifikowano
67. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
68. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
69. Martyna JAKUBOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000 zakwalifikowano
69. Sara PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002 zakwalifikowano
71. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003 zakwalifikowano
72. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
2. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
3. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
5. Anna MUSIAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000
6. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
7. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
8. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
9. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
10. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
11. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
12. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
13. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
14. Małgorzata Frydrych TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 18.08.2000
15. Iwona STAWICKAJA KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
16. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
17. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
18. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
19. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
20. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
21. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
21. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
23. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
24. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
25. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
26. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
27. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
28. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
29. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
30. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
31. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
32. Martyna JAKUBOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000
33. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
34. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
35. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
36. Regina BURSOVA 13.04.2001
37. Zofia PARYSEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.08.2001
38. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
39. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
40. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
41. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
42. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
43. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
44. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
45. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
45. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
47. Sonja ROSKOVA 10.02.2000
48. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
49. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
50. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
51. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
52. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
53. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
54. Apolonia LENCKOSZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.2002
55. Katarzyna KIRCHOF UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002
55. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
57. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
58. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
59. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
60. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
61. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
62. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
63. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003
64. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
65. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
66. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
67. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
68. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
69. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
70. Martyna FILAK AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003
71. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
72. Sara PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy