Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maja BRZOZOWSKA 39 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004
2. Marika CHRZANOWSKA 3 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995
3. Julia CHRZANOWSKA 17 KU AZS-UAM POZNAŃ. 18.09.1997
4. Oliwia DĘBICKA 28 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.03.2003
5. Martyna DŁUGOSZ 5 KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
6. Karolina FUDALA 38 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
7. Natalia GOŁĘBIOWSKA 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
8. Kaja JABŁONOWSKA 11 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
9. Aleksandra JEGLIŃSKA 13 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
10. Martyna JELIŃSKA 1 AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
11. Lena JERZ 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
12. Alicja KISIELEWSKA 16 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
13. Malwina KOŁODZIEJCZYK 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
14. OLIWIA KOWALSKA 35 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
15. Antonina LACHMAN 12 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
16. Aleksandra LISZKA 27 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
17. Magdalena ŁAWSKA 18 WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
18. Hanna ŁYCZBIŃSKA 4 KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990
19. Katarzyna Matysiak 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
20. Marta MECH 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
21. Gabriela MIĘTKA 31 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
22. Karolina MURAWSKA 20 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
23. Marta OKLIŃSKA 34 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
24. Amelia OLSZEWSKA 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
25. Jagoda OLSZÓWKA 32 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
26. Julia Pander 37 WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
27. Kinga PIJACZYŃSKA 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
28. Laura SZMIT 30 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
29. Liliana Ścieszyńska 42 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
30. Bianka Telatyńska 43 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
31. Renata TOMCZAK 10 IKS LESZNO 29.05.1999
32. Sonia TURBO 33 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
33. Maja Urban 36 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
34. Julia WALCZYK 2 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
35. Dominika WASILCZUK 14 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
36. Karolina Wasilczuk 22 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
37. Aleksandra WIECZOREK 9 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
38. Barbara WIERZCHOWSKA 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
39. Natalia Woźniak 41 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
40. Zuzanna WYWIAŁ 29 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
41. Ewa ZACHAREWICZ 24 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
42. Natalia ZIOBROWSKA 40 WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
43. Karolina ŻURAWSKA 8 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Martyna DŁUGOSZ KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996 zakwalifikowano
2. Julia CHRZANOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 18.09.1997 zakwalifikowano
3. Hanna ŁYCZBIŃSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990 zakwalifikowano
4. Julia WALCZYK KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997 zakwalifikowano
5. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
6. Marika CHRZANOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995 zakwalifikowano
7. Martyna JELIŃSKA AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992 zakwalifikowano
8. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
9. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 zakwalifikowano
10. Natalia GOŁĘBIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994 zakwalifikowano
11. Aleksandra JEGLIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
12. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
13. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
14. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
15. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
16. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
17. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
18. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
19. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
20. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999 zakwalifikowano
21. Oliwia DĘBICKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.03.2003 zakwalifikowano
22. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
23. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
24. Kaja JABŁONOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
25. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
26. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
27. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
28. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
29. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
30. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
31. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
32. Sonia TURBO MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
33. Kinga PIJACZYŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 wyeliminowano
34. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 wyeliminowano
35. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 wyeliminowano
36. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999 wyeliminowano
37. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 wyeliminowano
38. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 wyeliminowano
39. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 wyeliminowano
39. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 wyeliminowano
41. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 wyeliminowano
42. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 wyeliminowano
43. Maja BRZOZOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia WALCZYK KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
2. Martyna JELIŃSKA AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
3. Hanna ŁYCZBIŃSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990
3. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
5. Martyna DŁUGOSZ KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
6. Julia CHRZANOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 18.09.1997
7. Aleksandra JEGLIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
8. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
9. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
10. Marika CHRZANOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995
11. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
12. Natalia GOŁĘBIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
13. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
14. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
15. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
16. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
17. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
18. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
19. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
20. Marta MECH KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.11.1999
21. Oliwia DĘBICKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.03.2003
22. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
23. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
24. Kaja JABŁONOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
25. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
26. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
27. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
28. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
29. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
30. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
31. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
32. Sonia TURBO MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
33. Kinga PIJACZYŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
34. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
35. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
36. Julia Pander WROCŁAWIANIE. 01.02.1999
37. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
38. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
39. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
39. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
41. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
42. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
43. Maja BRZOZOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy