Turniej

Nazwa: XIX Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików (2007-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
2. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
3. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
4. Nina Węglarz UKS ATENA GDAŃSK 19.10.2009
5. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
6. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
7. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
8. Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008
9. Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007
10. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
11. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
12. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
13. Barbara Pest WROCŁAWIANIE. 05.12.2007
14. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
15. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
16. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
17. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
18. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
19. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
20. Olga Moryl WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.04.2009
21. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
22. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
23. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
24. Hanna Chrzanowska WROCŁAWIANIE. 11.12.2008
25. Patrycja SKRZECZYŃSKA WROCŁAWIANIE. 13.11.2008
26. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
27. Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
28. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
29. Ida WOYNAROWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009
30. Evelina Trybel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007
31. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
32. Nikola CHOINA WROCŁAWIANIE. 04.12.2008
33. Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
34. Oliwia Wyglądała WROCŁAWIANIE. 20.08.2008
35. Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009
36. Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
37. Agata SZCZEGÓLSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009
38. Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
39. Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008
40. Weronika WESOŁOWSKA AZS AWF POZNAŃ 10.08.2007
41. Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
42. Magdalena Ziemak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009
43. Zofia Kaczmarek UKS FLORET 06.06.2008
44. Emilia Opielka UKS FLORET 28.05.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 wyeliminowano
- Oliwia Wyglądała WROCŁAWIANIE. 20.08.2008 wyeliminowano
- Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 wyeliminowano
- Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009 wyeliminowano
- Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009 wyeliminowano
- Ida WOYNAROWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009 wyeliminowano
- Evelina Trybel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007 wyeliminowano
- Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 wyeliminowano
- Nikola CHOINA WROCŁAWIANIE. 04.12.2008 wyeliminowano
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009 wyeliminowano
- Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009 wyeliminowano
- Hanna Chrzanowska WROCŁAWIANIE. 11.12.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009 wyeliminowano
- Agata SZCZEGÓLSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009 wyeliminowano
- Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007 wyeliminowano
- Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008 wyeliminowano
- Weronika WESOŁOWSKA AZS AWF POZNAŃ 10.08.2007 wyeliminowano
- Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009 wyeliminowano
- Magdalena Ziemak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009 wyeliminowano
- Zofia Kaczmarek UKS FLORET 06.06.2008 wyeliminowano
- Patrycja SKRZECZYŃSKA WROCŁAWIANIE. 13.11.2008 wyeliminowano
- Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 wyeliminowano
- Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008 wyeliminowano
- Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008 wyeliminowano
- Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 wyeliminowano
- Nina Węglarz UKS ATENA GDAŃSK 19.10.2009 wyeliminowano
- Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009 wyeliminowano
- Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 wyeliminowano
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 wyeliminowano
- Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008 wyeliminowano
- Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007 wyeliminowano
- Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008 wyeliminowano
- Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009 wyeliminowano
- Barbara Pest WROCŁAWIANIE. 05.12.2007 wyeliminowano
- Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008 wyeliminowano
- Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008 wyeliminowano
- Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009 wyeliminowano
- Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008 wyeliminowano
- Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007 wyeliminowano
- Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009 wyeliminowano
- Olga Moryl WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.04.2009 wyeliminowano
- Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 wyeliminowano
- Emilia Opielka UKS FLORET 28.05.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Oliwia Wyglądała WROCŁAWIANIE. 20.08.2008
- Hanna Chrzanowska WROCŁAWIANIE. 11.12.2008
- Zofia Kaczmarek UKS FLORET 06.06.2008
- Magdalena Ziemak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009
- Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
- Weronika WESOŁOWSKA AZS AWF POZNAŃ 10.08.2007
- Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008
- Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
- Agata SZCZEGÓLSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009
- Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
- Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009
- Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
- Nikola CHOINA WROCŁAWIANIE. 04.12.2008
- Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
- Evelina Trybel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007
- Ida WOYNAROWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009
- Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
- Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
- Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
- Patrycja SKRZECZYŃSKA WROCŁAWIANIE. 13.11.2008
- Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
- Emilia Opielka UKS FLORET 28.05.2009
- Barbara Pest WROCŁAWIANIE. 05.12.2007
- Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
- Olga Moryl WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.04.2009
- Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
- Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
- Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
- Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
- Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
- Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
- Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
- Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
- Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
- Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
- Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007
- Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
- Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
- Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
- Nina Węglarz UKS ATENA GDAŃSK 19.10.2009
- Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy