Turniej

Nazwa: XIX Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików (2010 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
2. Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
3. Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
4. Katarzyna Pierzchała WROCŁAWIANIE. 28.12.2010
5. Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011
6. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
7. Konstancja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.06.2012
8. Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010
9. Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
10. Emilia Jakubowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.09.2010
11. Zuzanna Pokorska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010
12. Anastazja Downar WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010
13. Barbara Dedelis UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.03.2010
14. Zuzanna Bazyli WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.07.2010
15. Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010
16. Alicja GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011
17. Alicja Wróblewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.09.2010
18. Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010
19. ANNA STUŁKOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012
20. Ludmiła DUMAŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010
21. Emilia BORAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
22. Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010
23. Amelia Nowaczyk IKS LESZNO 17.08.2011
24. Natalia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.01.2013
25. MARIA Pietrowicz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.10.2011
26. Amelia Ozór MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010
27. Lidia Weinrauder IKS LESZNO 15.06.2012
28. Alicja Dżumaga AZS AWF POZNAŃ 13.11.2012
29. Blanka Hudziak AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012
30. Paulina Uramowska WROCŁAWIANIE. 07.09.2011
31. Urszula Dondajewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.08.2011
32. Marta Bednarska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.10.2012
33. ALICJA NOWAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.2011
34. Hanna Butyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2010
35. Weronika Ramza WROCŁAWIANIE. 08.07.2012
36. Karolina Ramza WROCŁAWIANIE. 28.05.2014
37. Matylda Anna Laurans MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010
38. Wiktoria Bandach UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 07.01.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010 wyeliminowano
- Blanka Hudziak AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012 wyeliminowano
- Amelia Nowaczyk IKS LESZNO 17.08.2011 wyeliminowano
- Natalia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.01.2013 wyeliminowano
- MARIA Pietrowicz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.10.2011 wyeliminowano
- Amelia Ozór MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010 wyeliminowano
- Lidia Weinrauder IKS LESZNO 15.06.2012 wyeliminowano
- Alicja Dżumaga AZS AWF POZNAŃ 13.11.2012 wyeliminowano
- Paulina Uramowska WROCŁAWIANIE. 07.09.2011 wyeliminowano
- Emilia BORAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010 wyeliminowano
- Urszula Dondajewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.08.2011 wyeliminowano
- Marta Bednarska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.10.2012 wyeliminowano
- ALICJA NOWAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.2011 wyeliminowano
- Hanna Butyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2010 wyeliminowano
- Weronika Ramza WROCŁAWIANIE. 08.07.2012 wyeliminowano
- Karolina Ramza WROCŁAWIANIE. 28.05.2014 wyeliminowano
- Matylda Anna Laurans MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010 wyeliminowano
- Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010 wyeliminowano
- Ludmiła DUMAŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010 wyeliminowano
- Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011 wyeliminowano
- Emilia Jakubowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.09.2010 wyeliminowano
- Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010 wyeliminowano
- Katarzyna Pierzchała WROCŁAWIANIE. 28.12.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011 wyeliminowano
- Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 wyeliminowano
- Konstancja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.06.2012 wyeliminowano
- Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010 wyeliminowano
- Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Pokorska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010 wyeliminowano
- ANNA STUŁKOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012 wyeliminowano
- Anastazja Downar WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010 wyeliminowano
- Barbara Dedelis UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.03.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Bazyli WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.07.2010 wyeliminowano
- Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010 wyeliminowano
- Alicja GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011 wyeliminowano
- Alicja Wróblewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.09.2010 wyeliminowano
- Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010 wyeliminowano
- Wiktoria Bandach UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 07.01.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Blanka Hudziak AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012
- Urszula Dondajewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.08.2011
- Matylda Anna Laurans MKS KUSY SZCZECIN 28.10.2010
- Karolina Ramza WROCŁAWIANIE. 28.05.2014
- Weronika Ramza WROCŁAWIANIE. 08.07.2012
- Hanna Butyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2010
- ALICJA NOWAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.2011
- Marta Bednarska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 30.10.2012
- Emilia BORAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
- Ludmiła DUMAŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010
- Paulina Uramowska WROCŁAWIANIE. 07.09.2011
- Alicja Dżumaga AZS AWF POZNAŃ 13.11.2012
- Lidia Weinrauder IKS LESZNO 15.06.2012
- Amelia Ozór MKS KUSY SZCZECIN 27.04.2010
- MARIA Pietrowicz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.10.2011
- Natalia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.01.2013
- Amelia Nowaczyk IKS LESZNO 17.08.2011
- Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010
- Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
- Wiktoria Bandach UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 07.01.2010
- ANNA STUŁKOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 08.07.2012
- Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010
- Alicja Wróblewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.09.2010
- Alicja GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011
- Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010
- Zuzanna Bazyli WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.07.2010
- Barbara Dedelis UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.03.2010
- Anastazja Downar WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010
- Zuzanna Pokorska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010
- Emilia Jakubowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.09.2010
- Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
- Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010
- Konstancja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.06.2012
- Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
- Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011
- Katarzyna Pierzchała WROCŁAWIANIE. 28.12.2010
- Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy