Turniej

Nazwa: II Puchar Polski seniorów we florecie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam ANDRZEJEWSKI 54 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Tomasz BARTOSZEK 80 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
3. Maciej Bem 6 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
4. Antoni Bem 50 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
5. Jeremi Berestek 28 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
6. Mateusz Biedrzycki 37 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
7. Piotr Borowiec 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
8. Jan BRZEZIŃSKI 75 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
9. Jie CHEN 76 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988
10. Michał CHTIOUI 61 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
11. Oliwier CIEPŁY 62 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
12. Szymon CZARTORYJSKI 5 AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
13. Jakub Dołżycki 13 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
14. Idzi DURAJ 86 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
15. Karol Fedorowicz 46 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
16. Yerbinson FERNANDEZ 21 WROCŁAWIANIE. 03.07.1994
17. Jakub Fogt 64 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
18. Piotr Ginda 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
19. Cezary GINTER 68 IKS LESZNO 22.01.2007
20. Szymon Głowiński 73 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
21. Bartosz GOC 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
22. Tomasz Gorczyca 82 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
23. Jakub GORCZYCA 88 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
24. Adam JAKUBOWSKI 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
25. Mateusz JURCZAK 58 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
26. Tomasz Jurczak 85 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
27. Stanisław JURGA 47 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
28. Piotr KAŚKÓW 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
29. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 81 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
30. Michał KOŚLICKI 23 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
31. Jakub Kotek 34 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
32. Tymon Kowalski 69 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
33. Mateusz KOZAK 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999
34. Jakub Kozłowski 41 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.1991
35. Mateusz Kwiatkowski 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
36. Karol KWIATKOWSKI 55 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
37. Franciszek Lewandowski 70 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
38. Tymon Lewicki 52 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
39. Kacper MAĆKOWIAK 44 KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
40. Wojciech MADEJ 78 AZS AWF WARSZAWA 24.10.1989
41. Adam MAKAŁOWSKI 59 IKS LESZNO 11.03.2005
42. Patryk MARTYNIAK 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
43. Kamil Matusewicz 40 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
44. Maciej MIĘTKI 51 WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
45. Szymon MLICKI 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
46. Mateusz MOŻEJKO 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
47. Miłosz MOŻEJKO 83 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
48. Marcin Napieralski 79 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
49. Jan Nowak 29 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
50. Mikołaj Olszewski 32 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
51. Mikołaj OSSENTOWSKI 36 IKS LESZNO 14.05.2003
52. Szymon PACHOLCZYK 26 IKS LESZNO 17.10.2004
53. Alan Pawski 33 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
54. Aleksander PERA 48 AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
55. Szymon Pichłacz 39 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
56. Dawid PIOSIK 38 IKS LESZNO 16.12.2004
57. Mikołaj Płaszczewski 35 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
58. Adam PODRALSKI 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
59. Mikołaj Prajzner 63 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
60. Szymon Pyskło 84 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
61. Marcin RADAJEWSKI 67 IKS LESZNO 18.06.2005
62. Leszek RAJSKI 2 WROCŁAWIANIE. 25.11.1983
63. Roger ROMERO 24 WROCŁAWIANIE. 28.06.1999
64. Mikołaj Rudnicki 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
65. Andrzej RZĄDKOWSKI 3 WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
66. Bartosz SACHARCZUK 25 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
67. Derwuin SANCHEZ 43 WROCŁAWIANIE. 16.01.1998
68. Jakub Sieradzan 66 MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
69. Michał SIESS 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994
70. Kacper SŁOMIŃSKI 87 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
71. Jakub Smuda 22 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
72. Piotr Sowa 56 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
73. Teodor Surowiak 60 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
74. Kacper Szczypiński 17 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
75. Paweł SZUMIELEWICZ 12 WROCŁAWIANIE. 26.08.1986
76. Hubert Szymański 53 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
77. Maxime TARASIEWICZ 72 WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
78. Kamil Tomeczek 42 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
79. Tobiasz WAŚCIŃSKI 49 IKS LESZNO 01.11.2004
80. Gracjan WAŚCIŃSKI 65 IKS LESZNO 19.10.2006
81. Filip WINKHOF 57 IKS LESZNO 25.11.2005
82. Olaf Wiśnik 45 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
83. Adrian Wojtkowiak 4 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
84. Igor Woźniak 31 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
85. Jan WYSZYŃSKI 71 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
86. Jan Zakrzewski 11 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
87. Ksawery ZAPÓR 74 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
88. Filip ŻMIJEWSKI 77 AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Leszek RAJSKI WROCŁAWIANIE. 25.11.1983 zakwalifikowano
2. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997 zakwalifikowano
2. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
2. Mikołaj Rudnicki KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998 zakwalifikowano
5. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
6. Michał SIESS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994 zakwalifikowano
6. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
8. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999 zakwalifikowano
9. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
10. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
11. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999 zakwalifikowano
12. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997 zakwalifikowano
13. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
14. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
15. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
16. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
17. Mateusz KOZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999 zakwalifikowano
18. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
19. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
20. Paweł SZUMIELEWICZ WROCŁAWIANIE. 26.08.1986 zakwalifikowano
21. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
22. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
23. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
24. Roger ROMERO WROCŁAWIANIE. 28.06.1999 zakwalifikowano
25. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000 zakwalifikowano
26. Jakub Smuda AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
27. Mateusz Kwiatkowski KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
28. Filip ŻMIJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995 zakwalifikowano
29. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
30. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999 zakwalifikowano
31. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano
32. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
33. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
34. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
35. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
35. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
37. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998 zakwalifikowano
38. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
39. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
40. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
41. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001 zakwalifikowano
42. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
43. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
44. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
45. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996 zakwalifikowano
46. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
47. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
48. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
48. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
50. Jakub Kozłowski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.1991 zakwalifikowano
51. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 zakwalifikowano
52. Derwuin SANCHEZ WROCŁAWIANIE. 16.01.1998 zakwalifikowano
53. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
54. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
55. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
56. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
57. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001 zakwalifikowano
58. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
58. Yerbinson FERNANDEZ WROCŁAWIANIE. 03.07.1994 zakwalifikowano
60. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
61. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
62. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
63. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
64. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
65. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
65. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999 zakwalifikowano
67. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 wyeliminowano
68. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 wyeliminowano
69. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 wyeliminowano
70. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 wyeliminowano
71. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 wyeliminowano
72. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 wyeliminowano
73. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 wyeliminowano
74. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 wyeliminowano
75. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 wyeliminowano
76. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 wyeliminowano
76. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 wyeliminowano
78. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 wyeliminowano
79. Wojciech MADEJ AZS AWF WARSZAWA 24.10.1989 wyeliminowano
80. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 wyeliminowano
81. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 wyeliminowano
82. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 wyeliminowano
83. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 wyeliminowano
84. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
85. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996 wyeliminowano
85. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 wyeliminowano
87. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 wyeliminowano
88. Jie CHEN AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Leszek RAJSKI WROCŁAWIANIE. 25.11.1983
2. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
3. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
3. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
5. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
6. Szymon CZARTORYJSKI AZS AWF WARSZAWA 16.11.1999
7. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
8. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
9. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
10. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
11. Michał SIESS KS AZS AWFIS GDAŃSK. 10.05.1994
12. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
13. Mateusz KOZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 16.06.1999
14. Paweł SZUMIELEWICZ WROCŁAWIANIE. 26.08.1986
15. Mateusz MOŻEJKO KS AZS AWFIS GDAŃSK. 26.11.1999
16. Yerbinson FERNANDEZ WROCŁAWIANIE. 03.07.1994
17. Mikołaj Rudnicki KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
18. Piotr Borowiec KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.10.1999
19. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
20. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
21. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
22. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
23. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
24. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
25. Jakub Smuda AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
26. Mateusz Kwiatkowski KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
27. Filip ŻMIJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
28. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
29. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
30. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
31. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
32. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
33. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
34. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
35. Roger ROMERO WROCŁAWIANIE. 28.06.1999
36. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
37. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
38. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
38. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
40. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
41. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
42. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
43. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
44. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
45. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
46. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
47. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
48. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
49. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
49. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
51. Jakub Kozłowski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 31.12.1991
52. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
53. Derwuin SANCHEZ WROCŁAWIANIE. 16.01.1998
54. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
55. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
56. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
57. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
58. Hubert Szymański MKS KUSY SZCZECIN 26.02.2001
59. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
60. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
61. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
62. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
63. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
64. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
65. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
65. Aleksander PERA AZS AWF POZNAŃ 26.06.1999
67. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
68. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
69. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
70. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
71. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
72. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
73. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
74. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
75. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
76. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
76. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
78. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
79. Wojciech MADEJ AZS AWF WARSZAWA 24.10.1989
80. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
81. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
82. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
83. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
84. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
85. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
85. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
87. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
88. Jie CHEN AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy