Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów w szpadzie kobiet - Rybnik 2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.09.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BARTOSZEK Otylia 37 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
2. Bilińska Natalia 35 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
3. Brzuchalska Magdalena 40 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
4. Charkiewicz Karolina 21 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
5. Charkiewicz Aleksandra 73 AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009
6. CIBOROWSKA Gabriela 79 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
7. CIEŚLIK Cecylia 1 AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
8. Ciszczoń Maria 45 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
9. Danek Kamila 17 KKS KRAKÓW 04.10.2007
10. Danek Łucja 41 KKS KRAKÓW 17.06.2004
11. Dawidowicz Anna 38 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
12. DOBRYŁKO Natalia 24 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
13. Drobczyk Pola 11 PIAST GLIWICE 14.09.2005
14. Drożdż Łucja 88 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
15. DYL Roksana 44 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
16. Furman Lena 83 AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
17. GARUS Oliwia 26 AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006
18. Głowa Weronika 28 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
19. GOCZAŁ Alicja 14 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
20. Gramcow Zofia 59 RMKS RYBNIK 17.06.2009
21. Gusta Kamila 34 PIAST GLIWICE 02.09.2008
22. Halemba Antonina 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
23. JANECZEK Oliwia 8 PIAST GLIWICE 28.01.2008
24. Jarosz Zuzanna 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
25. Jaworska Weronika 66 PKSZERM WARSZAWA 22.09.2006
26. JĘDRZEJEC Wiktoria 10 PIAST GLIWICE 04.01.2007
27. Kacała Hanna 48 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
28. KASPERCZAK Aleksandra 85 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.10.2006
29. Kauch Zuzanna 42 RMKS RYBNIK 11.09.2008
30. Korduła Antonina 18 AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
31. Korkus Emilia 2 PIAST GLIWICE 18.12.2004
32. KOZDĘBA Weronika 12 PIAST GLIWICE 29.06.2006
33. KUBIK Natalia 19 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
34. KWIATKOWSKA Anna 46 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
35. Lamonaca Kaja 72 KSz WARSZAWIANKA 20.10.2005
36. Łabuda Hanna 43 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
37. Ławnik Milena 63 KS OLIMP LUBIN 17.05.2009
38. Łuszcz Oliwia 56 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
39. MAJEREK Maja 31 PIAST GLIWICE 13.06.2007
40. Malinowska Hanna 33 KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
41. Marciniak Urszula 86 UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
42. Martyńska Anna 62 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006
43. MILLER Antonina 47 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
44. MISIAK Laura 9 RMKS RYBNIK 11.09.2007
45. Misiak Iwona 69 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
46. Misiewicz Julia 90 MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
47. MOŃKO Wiktoria 57 RMKS RYBNIK 10.09.2009
48. Moszonka Amelia 39 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
49. Mozler Liliana 51 AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
50. Mróz Martyna 32 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
51. Nelza Dominika 20 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
52. Niebrzydowska Dorota 87 KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
53. Nieczkowska Karolina 30 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
54. NIKODEM MARTYNA 70 MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
55. Nowak Martyna 80 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
56. Olech Małgorzata 75 AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
57. OPOŃ Oliwia 23 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
58. OSTROWSKA Paulina 15 PIAST GLIWICE 12.04.2006
59. Pelon Patrycja 29 UKS START OPOLE 21.02.2005
60. Porwoł Liliana 5 RMKS RYBNIK 24.05.2006
61. PUKOWIEC Alicja 52 RMKS RYBNIK 19.03.2007
62. RADWAN Patrycja 16 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
63. Radwańska Zofia 84 AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
64. Ratyna Magda 6 PIAST GLIWICE 01.03.2007
65. Sadowska Amelia 54 BTS BYTOM 16.06.2008
66. Siergiej Zofia 36 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
67. Smerczek Karolina 65 BTS BYTOM 20.06.2006
68. Smolarczyk Kinga 82 PIAST GLIWICE 10.03.2009
69. Socha Maria 50 PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
70. Sołtyk Zuzanna 68 PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
71. Sowińska Dominika 61 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
72. Szalińska Wiktoria 81 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
73. Szczurowska Maria 60 PIAST GLIWICE 26.03.2009
74. Szczygieł Emilia 76 KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
75. SZYMAŃSKA Aleksandra 7 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
76. SZYMAŃSKA Maja 22 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
77. Szymczak Kinga 64 AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
78. Ślęzak Katarzyna 25 AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
79. Tatoj Anna 27 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
80. Tercjak Oliwia 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
81. Tercjak Jagoda 89 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
82. Tołyż Aniela 58 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
83. Tupaj Oliwia 78 RMKS RYBNIK 19.10.2006
84. Vysotskaya Maryia 71 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
85. Węgrzyk Antonina 55 RMKS RYBNIK 02.09.2009
86. Winiarska JULIA 67 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
87. Wisz Zofia 77 KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
88. Zaklika Hanna 74 UKS START OPOLE 25.11.2008
89. Żabka Paulina 53 RMKS RYBNIK 17.07.2008
90. Żychowska Roksana 49 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
2. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
3. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
4. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
4. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
4. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
7. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
8. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
9. GARUS Oliwia AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006 zakwalifikowano
10. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
11. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
11. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
13. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005 zakwalifikowano
14. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 zakwalifikowano
15. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 zakwalifikowano
16. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009 zakwalifikowano
17. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
18. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
19. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
20. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
21. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005 zakwalifikowano
22. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
23. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
24. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 zakwalifikowano
25. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
26. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
27. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
28. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
29. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 zakwalifikowano
30. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
31. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
32. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
33. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
34. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005 zakwalifikowano
35. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
36. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
37. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
38. Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009 zakwalifikowano
39. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
39. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007 zakwalifikowano
39. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
39. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 zakwalifikowano
43. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
43. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
45. CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 zakwalifikowano
46. Charkiewicz Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009 zakwalifikowano
47. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
48. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008 zakwalifikowano
48. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
50. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
51. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
52. Kacała Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
53. Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007 zakwalifikowano
54. Marciniak Urszula UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006 zakwalifikowano
55. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 zakwalifikowano
56. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 zakwalifikowano
57. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009 zakwalifikowano
58. Lamonaca Kaja KSz WARSZAWIANKA 20.10.2005 zakwalifikowano
59. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
59. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
61. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
62. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
63. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 zakwalifikowano
64. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
65. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 wyeliminowano
66. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 wyeliminowano
67. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008 wyeliminowano
68. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
69. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009 wyeliminowano
70. Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 wyeliminowano
71. Wisz Zofia KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 wyeliminowano
72. Jaworska Weronika PKSZERM WARSZAWA 22.09.2006 wyeliminowano
73. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
74. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 wyeliminowano
75. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007 wyeliminowano
76. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 wyeliminowano
77. Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008 wyeliminowano
78. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
79. Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006 wyeliminowano
80. Tupaj Oliwia RMKS RYBNIK 19.10.2006 wyeliminowano
81. KASPERCZAK Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.10.2006 wyeliminowano
81. Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007 wyeliminowano
83. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 wyeliminowano
84. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 wyeliminowano
85. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007 wyeliminowano
86. Martyńska Anna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006 wyeliminowano
87. Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007 wyeliminowano
87. Ławnik Milena KS OLIMP LUBIN 17.05.2009 wyeliminowano
89. Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009 wyeliminowano
90. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
2. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
3. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
3. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
5. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004
6. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
7. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
8. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
9. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
10. GARUS Oliwia AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006
11. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
12. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
13. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
14. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
15. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
16. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
17. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
17. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
19. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
20. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
21. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
22. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004
23. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
24. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
25. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
26. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
27. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
28. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
29. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
30. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
31. Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
32. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
33. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
34. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
35. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
36. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
37. Drobczyk Pola PIAST GLIWICE 14.09.2005
38. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
39. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
40. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
41. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
42. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
43. Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
44. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
44. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
44. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
44. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
48. Tatoj Anna AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
49. CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
50. Charkiewicz Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009
51. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
52. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
53. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
54. Kacała Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
55. Marciniak Urszula UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
56. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
57. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
58. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009
59. Lamonaca Kaja KSz WARSZAWIANKA 20.10.2005
60. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
60. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
62. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
63. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
64. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005
65. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
66. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
67. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
68. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
69. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
70. Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
71. Wisz Zofia KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
72. Jaworska Weronika PKSZERM WARSZAWA 22.09.2006
73. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
74. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
75. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007
76. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
77. Zaklika Hanna UKS START OPOLE 25.11.2008
78. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
79. Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006
80. Tupaj Oliwia RMKS RYBNIK 19.10.2006
81. KASPERCZAK Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.10.2006
81. Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
83. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
84. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
85. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
86. Martyńska Anna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006
87. Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
87. Ławnik Milena KS OLIMP LUBIN 17.05.2009
89. Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009
90. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content