Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet - Oborniki Śląskie 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 15.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BINKO Aleksandra 14 IKS LESZNO 20.06.2006
2. Czarnecka Hanna 36 D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
3. Dębicka Oliwia 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
4. GRACZYK Julia 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005
5. JAKUBOWSKA Marta 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.10.2006
6. JASZCZOŁT Nadia 22 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
7. Jeglińska Aleksandra 4 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
8. JERZ Lena 15 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004
9. Komarnicka Lena 30 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
10. Kulpaczyńska Oliwia 33 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
11. KUŚ Natasza 12 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
12. ŁAWSKA Magdalena 8 WROCŁAWIANIE 01.10.2001
13. Łyczbińska Hanna 2 KU AZS-UAM POZNAŃ 20.04.1990
14. Mikulicka Zofia 27 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
15. NOWAKOWSKA Aleksandra 24 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
16. Oklińska Marta 11 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
17. OLSZEWSKA Amelia 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004
18. Plutecka Zofia 37 WROCŁAWIANIE 10.03.2008
19. Płaza Małgorzata 20 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
20. Rubasova Ema 28 WROCŁAWIANIE 10.09.2003
21. Synoradzka Martyna 5 AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988
22. SZEFERA Emilia 31 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
23. Telatyńska Bianka 34 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.01.2007
24. TOMCZAK Renata 6 IKS LESZNO 29.05.1999
25. Twardowska Anna 23 AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004
26. Walczyk-Klimaszyk Julia 1 KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997
27. Waligórska Maria 35 AZS AWF WARSZAWA 24.11.2002
28. WASILCZUK Dominika 7 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
29. Wasilczuk Karolina 21 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
30. WIECZOREK Aleksandra 10 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
31. Wiśniewska Julia 32 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
32. Włosińska Julia 19 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
33. WOJEWÓDZKA Zuzanna 29 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
34. WOJTAS Hanna 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007
35. Woźniak Natalia 25 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004
36. Ziemak Emilia 26 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007
37. ŻURAWSKA Karolina 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Walczyk-Klimaszyk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997 zakwalifikowano
2. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004 zakwalifikowano
3. Synoradzka Martyna AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988 zakwalifikowano
4. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
5. JAKUBOWSKA Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.10.2006 zakwalifikowano
6. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
7. WASILCZUK Dominika AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
8. ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
9. Łyczbińska Hanna KU AZS-UAM POZNAŃ 20.04.1990 zakwalifikowano
10. Jeglińska Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
11. Płaza Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
12. KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
13. JERZ Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004 zakwalifikowano
14. TOMCZAK Renata IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
15. Włosińska Julia AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
16. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001 zakwalifikowano
17. WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007 zakwalifikowano
18. NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
19. Mikulicka Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 zakwalifikowano
20. WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
21. Wiśniewska Julia AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
22. GRACZYK Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
23. Twardowska Anna AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004 zakwalifikowano
24. Rubasova Ema WROCŁAWIANIE 10.09.2003 zakwalifikowano
25. BINKO Aleksandra IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
26. Woźniak Natalia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004 zakwalifikowano
27. Komarnicka Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 zakwalifikowano
28. Ziemak Emilia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007 zakwalifikowano
29. SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
30. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002 zakwalifikowano
31. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 wyeliminowano
32. JASZCZOŁT Nadia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 wyeliminowano
33. Telatyńska Bianka WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.01.2007 wyeliminowano
34. Plutecka Zofia WROCŁAWIANIE 10.03.2008 wyeliminowano
35. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009 wyeliminowano
36. Kulpaczyńska Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 wyeliminowano
37. Waligórska Maria AZS AWF WARSZAWA 24.11.2002 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Walczyk-Klimaszyk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997
2. TOMCZAK Renata IKS LESZNO 29.05.1999
3. JAKUBOWSKA Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.10.2006
3. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004
5. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
6. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
7. Łyczbińska Hanna KU AZS-UAM POZNAŃ 20.04.1990
8. Jeglińska Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
9. Synoradzka Martyna AZS AWF POZNAŃ 30.01.1988
10. WASILCZUK Dominika AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
11. ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
12. Płaza Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
13. KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
14. JERZ Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004
15. Włosińska Julia AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
16. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001
17. WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007
18. NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
19. Mikulicka Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
20. WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
21. Wiśniewska Julia AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
22. GRACZYK Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005
23. Twardowska Anna AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004
24. Rubasova Ema WROCŁAWIANIE 10.09.2003
25. BINKO Aleksandra IKS LESZNO 20.06.2006
26. Woźniak Natalia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004
27. Komarnicka Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
28. Ziemak Emilia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007
29. SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
30. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
31. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
32. JASZCZOŁT Nadia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
33. Telatyńska Bianka WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.01.2007
34. Plutecka Zofia WROCŁAWIANIE 10.03.2008
35. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
36. Kulpaczyńska Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
37. Waligórska Maria AZS AWF WARSZAWA 24.11.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content