Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szabli mężczyzn - Godollo 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Krzemiński Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
2. Korzeniowski Mikołaj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
3. Lewkowski Wiktor UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
4. Dąbrowski Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
5. WIĘCH Krzysztof UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
6. FIGURSKI Maciej UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007
7. Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
8. PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
9. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
10. Rataj Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
11. Czapla Karol PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007
12. Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
13. Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
14. SIWIK PIOTR KKSZ KONIN 19.09.2007
15. KOCZWARA Igor PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007
16. Mioduszewski Szymon KKSZ KONIN 06.04.2009
17. Zubko Dominik TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
18. Krych Alan UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 25.10.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Krzemiński Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008 zakwalifikowano
- Czapla Karol PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007 zakwalifikowano
- Zubko Dominik TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010 zakwalifikowano
- Mioduszewski Szymon KKSZ KONIN 06.04.2009 zakwalifikowano
- KOCZWARA Igor PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007 zakwalifikowano
- SIWIK PIOTR KKSZ KONIN 19.09.2007 zakwalifikowano
- Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 zakwalifikowano
- Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 zakwalifikowano
- Rataj Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 zakwalifikowano
- Korzeniowski Mikołaj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008 zakwalifikowano
- SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007 zakwalifikowano
- PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano
- Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 zakwalifikowano
- FIGURSKI Maciej UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007 zakwalifikowano
- WIĘCH Krzysztof UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009 zakwalifikowano
- Dąbrowski Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 zakwalifikowano
- Lewkowski Wiktor UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 zakwalifikowano
- Krych Alan UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 25.10.2008 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
25. Krzemiński Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
85. Korzeniowski Mikołaj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
124. Lewkowski Wiktor UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
130. Dąbrowski Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
136. WIĘCH Krzysztof UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
137. FIGURSKI Maciej UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007
148. Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
162. PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
167. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
183. Rataj Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
197. Czapla Karol PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007
207. Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
211. Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
234. SIWIK PIOTR KKSZ KONIN 19.09.2007
238. KOCZWARA Igor PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007
252. Mioduszewski Szymon KKSZ KONIN 06.04.2009
257. Zubko Dominik TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
268. Krych Alan UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 25.10.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content