Turniej

Nazwa: XXV Turniej "O Puchar Ursynowa" we florecie dziewcząt - młodzik (2010-2011) Warszawa 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bolonna Solomiya 60 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.10.2011
2. BORAWSKA Emilia 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
3. BOROŃ Maja 22 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011
4. BOROŃ Małgorzata 50 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011
5. BUDA Oliwia 14 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
6. Bukat Maria 54 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13.04.2011
7. Butyńska Hanna 43 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 04.08.2010
8. CYGNAR Maja 37 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.12.2011
9. DOWNAR Anastazja 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2010
10. DUDEK Aniela 48 D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.09.2011
11. DUMAŃSKA Ludmiła 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010
12. GATZ Alicja 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011
13. Glonek Natalia 28 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.08.2011
14. Golba ANIELA 15 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.10.2010
15. Guździk Alicja 44 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.10.2011
16. Jakubowska Kinga 41 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11.05.2011
17. JUMBRYCH Hanna 56 D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.12.2011
18. JUREK Natalia 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.05.2011
19. Juszkiewicz Nadia 8 IKS LESZNO 04.05.2010
20. KALISZEWSKA ANTONINA 34 AZS AWF WARSZAWA 08.07.2011
21. Kawecka Margarita 31 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.10.2011
22. Kobiałko Maja 57 D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.10.2010
23. KORCZAK LENA 32 ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.12.2010
24. Krysik Anna 26 AZS AWF WARSZAWA 23.11.2010
25. KRYSZTOFORSKA Julia 25 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011
26. Kuklińska Julia 36 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.07.2011
27. Kwiecień Milena 30 UKS FLORET Ruda Śląska 07.11.2011
28. Łaszczyńska Maja 9 IKS LESZNO 20.06.2011
29. Łuczkowska Weronika 35 IKS LESZNO 10.05.2011
30. Mazur Dominika 38 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.12.2010
31. MĄDRZAK Klara 29 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.08.2011
32. MOŚ Barbara 21 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011
33. MUCHA Julia 53 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.09.2011
34. Murawska Aleksandra 2 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
35. Niwińska Hanna 59 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.03.2011
36. Norman Natasza 55 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.08.2011
37. Nowaczyk Amelia 11 IKS LESZNO 17.08.2011
38. NOWAK Lena 4 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.02.2010
39. Nwabia Liliana 51 D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.11.2011
40. OLSZANOWSKA Helena 33 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14.01.2011
41. PAUL Liliana 18 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.08.2011
42. Plutecka Zuzanna 16 WROCŁAWIANIE 26.06.2011
43. POKORSKA Zuzanna 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.09.2010
44. RACIS Zofia 45 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.08.2011
45. RONOWSKA Hanna 40 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011
46. RYNKIEWICZ Barbara 47 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.08.2011
47. Sbytova Anastasiia 52 ZJEDNOCZENI PABIANICE 23.11.2010
48. SIKORA Ewa 46 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.10.2011
49. SŁODKOWSKA Maria 3 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.02.2010
50. SOROKIVSKA Eļizaveta 58 Łotwa 01.01.2011
51. SZMYT Ewa 42 D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.2011
52. SZOSTAK Waleria 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2010
53. SZULTKA Alicja 1 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.03.2010
54. Wełnowska Lena 27 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010
55. WIĘC Wiktoria 49 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2011
56. Wiśniewska Zofia 39 ZJEDNOCZENI PABIANICE 09.03.2010
57. WITTSTOCK NATASZA 23 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.05.2011
58. Woźniak Mira 10 AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
59. Wróblewska Oliwia 19 AZS AWF WARSZAWA 02.07.2010
60. ZĄBKOWSKA Julia 17 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.03.2011


Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-chequer.php on line 145

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. SZULTKA Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.03.2010 zakwalifikowano
2. NOWAK Lena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.02.2010 zakwalifikowano
3. POKORSKA Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.09.2010 zakwalifikowano
4. Plutecka Zuzanna WROCŁAWIANIE 26.06.2011 zakwalifikowano
5. GATZ Alicja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011 zakwalifikowano
6. Łaszczyńska Maja IKS LESZNO 20.06.2011 zakwalifikowano
7. SŁODKOWSKA Maria UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.02.2010 zakwalifikowano
8. OLSZANOWSKA Helena WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14.01.2011 zakwalifikowano
9. KORCZAK LENA ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.12.2010 zakwalifikowano
10. Woźniak Mira AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011 zakwalifikowano
10. DUMAŃSKA Ludmiła UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010 zakwalifikowano
12. BORAWSKA Emilia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010 zakwalifikowano
13. Nowaczyk Amelia IKS LESZNO 17.08.2011 zakwalifikowano
14. ZĄBKOWSKA Julia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.03.2011 zakwalifikowano
15. Murawska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010 zakwalifikowano
16. SZOSTAK Waleria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2010 zakwalifikowano
16. JUREK Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.05.2011 zakwalifikowano
18. Golba ANIELA D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.10.2010 zakwalifikowano
19. DOWNAR Anastazja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2010 zakwalifikowano
20. Kawecka Margarita UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.10.2011 zakwalifikowano
21. SOROKIVSKA Eļizaveta Łotwa 01.01.2011 zakwalifikowano
22. MOŚ Barbara UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011 zakwalifikowano
23. Juszkiewicz Nadia IKS LESZNO 04.05.2010 zakwalifikowano
24. Glonek Natalia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.08.2011 zakwalifikowano
25. KRYSZTOFORSKA Julia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011 zakwalifikowano
26. MĄDRZAK Klara D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.08.2011 zakwalifikowano
27. Jakubowska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11.05.2011 zakwalifikowano
27. Guździk Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.10.2011 zakwalifikowano
29. CYGNAR Maja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.12.2011 zakwalifikowano
30. KALISZEWSKA ANTONINA AZS AWF WARSZAWA 08.07.2011 zakwalifikowano
31. Wróblewska Oliwia AZS AWF WARSZAWA 02.07.2010 zakwalifikowano
32. BUDA Oliwia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010 zakwalifikowano
33. Kuklińska Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.07.2011 zakwalifikowano
34. Sbytova Anastasiia ZJEDNOCZENI PABIANICE 23.11.2010 zakwalifikowano
35. Wiśniewska Zofia ZJEDNOCZENI PABIANICE 09.03.2010 zakwalifikowano
36. PAUL Liliana UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.08.2011 zakwalifikowano
37. Krysik Anna AZS AWF WARSZAWA 23.11.2010 zakwalifikowano
38. SIKORA Ewa WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.10.2011 zakwalifikowano
39. WITTSTOCK NATASZA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.05.2011 zakwalifikowano
40. Nwabia Liliana D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.11.2011 zakwalifikowano
41. BOROŃ Maja D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011 zakwalifikowano
42. Butyńska Hanna WKS KOLEJARZ WROCŁAW 04.08.2010 zakwalifikowano
43. WIĘC Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2011 zakwalifikowano
44. RYNKIEWICZ Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.08.2011 zakwalifikowano
45. Wełnowska Lena TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010 zakwalifikowano
46. Bukat Maria UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13.04.2011 zakwalifikowano
47. SZMYT Ewa D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.2011 zakwalifikowano
48. RACIS Zofia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.08.2011 zakwalifikowano
49. MUCHA Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.09.2011 zakwalifikowano
50. Łuczkowska Weronika IKS LESZNO 10.05.2011 zakwalifikowano
51. BOROŃ Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011 zakwalifikowano
52. RONOWSKA Hanna TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011 zakwalifikowano
53. DUDEK Aniela D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.09.2011 zakwalifikowano
54. Kobiałko Maja D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.10.2010 zakwalifikowano
55. JUMBRYCH Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.12.2011 zakwalifikowano
56. Norman Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.08.2011 zakwalifikowano
57. Kwiecień Milena UKS FLORET Ruda Śląska 07.11.2011 zakwalifikowano
57. Niwińska Hanna UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.03.2011 zakwalifikowano
59. Mazur Dominika D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.12.2010 zakwalifikowano
60. Bolonna Solomiya UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.10.2011 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. NOWAK Lena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.02.2010
2. Nowaczyk Amelia IKS LESZNO 17.08.2011
3. Łaszczyńska Maja IKS LESZNO 20.06.2011
3. JUREK Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 01.05.2011
5. POKORSKA Zuzanna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.09.2010
6. GATZ Alicja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011
7. OLSZANOWSKA Helena WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14.01.2011
8. Woźniak Mira AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
9. SZULTKA Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 11.03.2010
10. SŁODKOWSKA Maria UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.02.2010
11. KORCZAK LENA ZJEDNOCZENI PABIANICE 27.12.2010
12. DUMAŃSKA Ludmiła UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010
13. BORAWSKA Emilia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
14. ZĄBKOWSKA Julia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.03.2011
15. Murawska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
16. PAUL Liliana UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.08.2011
17. Plutecka Zuzanna WROCŁAWIANIE 26.06.2011
18. SZOSTAK Waleria WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2010
19. Kawecka Margarita UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.10.2011
20. SOROKIVSKA Eļizaveta Łotwa 01.01.2011
21. MOŚ Barbara UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011
22. Juszkiewicz Nadia IKS LESZNO 04.05.2010
23. MĄDRZAK Klara D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.08.2011
24. Jakubowska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11.05.2011
25. KALISZEWSKA ANTONINA AZS AWF WARSZAWA 08.07.2011
26. Wróblewska Oliwia AZS AWF WARSZAWA 02.07.2010
27. BUDA Oliwia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
28. SIKORA Ewa WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.10.2011
29. Nwabia Liliana D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.11.2011
30. BOROŃ Maja D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011
31. Bukat Maria UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13.04.2011
32. SZMYT Ewa D' ARTAGNAN URSYNÓW 26.01.2011
33. Golba ANIELA D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.10.2010
34. DOWNAR Anastazja WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 08.07.2010
35. Glonek Natalia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.08.2011
36. KRYSZTOFORSKA Julia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011
37. Guździk Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 24.10.2011
38. CYGNAR Maja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.12.2011
39. Kuklińska Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.07.2011
40. Sbytova Anastasiia ZJEDNOCZENI PABIANICE 23.11.2010
41. Wiśniewska Zofia ZJEDNOCZENI PABIANICE 09.03.2010
42. Krysik Anna AZS AWF WARSZAWA 23.11.2010
43. WITTSTOCK NATASZA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.05.2011
44. Butyńska Hanna WKS KOLEJARZ WROCŁAW 04.08.2010
45. WIĘC Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2011
46. RYNKIEWICZ Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.08.2011
47. Wełnowska Lena TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010
48. RACIS Zofia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.08.2011
49. MUCHA Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.09.2011
50. Łuczkowska Weronika IKS LESZNO 10.05.2011
51. BOROŃ Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.06.2011
52. RONOWSKA Hanna TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011
53. DUDEK Aniela D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.09.2011
54. Kobiałko Maja D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.10.2010
55. JUMBRYCH Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.12.2011
56. Norman Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.08.2011
57. Kwiecień Milena UKS FLORET Ruda Śląska 07.11.2011
57. Niwińska Hanna UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 12.03.2011
59. Mazur Dominika D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.12.2010
60. Bolonna Solomiya UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 22.10.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content