Turniej

Nazwa: II Puchar Polski seniorów we florecie mężczyzn - Gdańsk 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ANDRZEJEWSKI Adam 52 IKS LESZNO 31.10.2005
2. BARTOSZEK Tomasz 70 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
3. Bem Maciej 8 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
4. Bem Antoni 50 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
5. Biedrzycki Mateusz 31 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
6. BIEŃKOWSKI Aleksander 61 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
7. Borowiec Piotr 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
8. BRICENO Janderson 21 WROCŁAWIANIE 06.03.1995
9. BRZEZIŃSKI Jan 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001
10. CHEN Jie 67 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988
11. CIEPŁY Oliwier 43 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
12. Czartoryski Szymon 33 WROCŁAWIANIE 16.11.1999
13. Dołżycki Jakub 12 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
14. DURAJ Idzi 37 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
15. Fedorowicz Karol 51 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
16. FERNANDEZ Yerbinson 27 WROCŁAWIANIE 03.07.1994
17. GACZYŃSKI Jan Jerzy 59 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
18. Ginda Piotr 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
19. GOC Bartosz 22 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
20. Gonda Jakub 62 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
21. GORCZYCA Jakub 39 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
22. JAKUBOWSKI Adam 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
23. JURCZAK Mateusz 35 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
24. Jurczak Tomasz 56 AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
25. JURGA Stanisław 55 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
26. Jurkiewicz Jan 5 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
27. Kardyś Alex 66 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
28. KAŚKÓW Piotr 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
29. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 45 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
30. Kotek Jakub 16 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
31. Kowalski Tymon 58 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
32. KOZAK Mateusz 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999
33. Krajewski Stanisław 63 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27.03.2001
34. Kwiatkowski Mateusz 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
35. KWIATKOWSKI Karol 49 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
36. Łopatniuk Krzysztof 46 KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
37. Mach Oskar 69 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 25.01.2004
38. Martyniak Patryk 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
39. Matusewicz Kamil 29 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
40. MOŻEJKO Mateusz 38 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
41. MOŻEJKO Miłosz 44 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
42. Nawrocki Franciszek 60 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.10.2007
43. Nowak Jan 15 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
44. Olszewski Mikołaj 34 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
45. PACHOLCZYK Szymon 18 AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
46. Parulski Jakub 54 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006
47. PIOSIK Dawid 32 IKS LESZNO 16.12.2004
48. PISAREWICZ Szymon 53 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
49. Płaszczewski Mikołaj 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
50. PODRALSKI Adam 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
51. Pyskło Bartosz 65 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
52. RAJSKI Leszek 4 WROCŁAWIANIE 25.11.1983
53. ROMERO Roger 13 WROCŁAWIANIE 28.06.1999
54. RZĄDKOWSKI Andrzej 1 WROCŁAWIANIE 04.03.1997
55. SACHARCZUK Bartosz 17 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
56. Seyfried Kacper 40 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
57. SIESS Michał 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
58. SŁOMIŃSKI Kacper 57 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
59. Smuda Jakub 42 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
60. Szczypiński Kacper 41 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
61. SZUMIELEWICZ Paweł 19 WROCŁAWIANIE 26.08.1986
62. Tomeczek Kamil 25 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
63. Truszczyński Dominik 64 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
64. WAŚCIŃSKI Tobiasz 36 AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
65. WAŚCIŃSKI Gracjan 48 IKS LESZNO 19.10.2006
66. WINKHOF Filip 20 IKS LESZNO 25.11.2005
67. Wiśnik Olaf 47 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
68. Wojtkowiak Adrian 3 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
69. WYSZYŃSKI Jan 68 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
70. Zakrzewski Jan 30 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997 zakwalifikowano
2. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
3. Jurkiewicz Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000 zakwalifikowano
4. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002 zakwalifikowano
5. RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE 25.11.1983 zakwalifikowano
6. BRICENO Janderson WROCŁAWIANIE 06.03.1995 zakwalifikowano
7. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003 zakwalifikowano
8. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
9. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994 zakwalifikowano
9. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
11. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999 zakwalifikowano
12. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
13. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
14. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004 zakwalifikowano
15. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
16. KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999 zakwalifikowano
17. GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
18. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003 zakwalifikowano
19. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004 zakwalifikowano
20. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
21. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
22. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 zakwalifikowano
23. SZUMIELEWICZ Paweł WROCŁAWIANIE 26.08.1986 zakwalifikowano
23. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999 zakwalifikowano
25. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003 zakwalifikowano
26. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
27. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
28. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004 zakwalifikowano
29. BRZEZIŃSKI Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001 zakwalifikowano
29. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000 zakwalifikowano
31. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
32. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999 zakwalifikowano
33. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
34. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
35. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
36. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003 zakwalifikowano
37. FERNANDEZ Yerbinson WROCŁAWIANIE 03.07.1994 zakwalifikowano
38. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
39. ROMERO Roger WROCŁAWIANIE 28.06.1999 zakwalifikowano
39. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004 zakwalifikowano
41. Zakrzewski Jan AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
42. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
43. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
44. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
45. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000 zakwalifikowano
46. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
47. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
48. Pyskło Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
49. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
49. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
51. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
52. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
53. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
54. WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
55. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005 wyeliminowano
56. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006 wyeliminowano
57. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 wyeliminowano
57. Mach Oskar FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 25.01.2004 wyeliminowano
59. Parulski Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006 wyeliminowano
60. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 wyeliminowano
61. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003 wyeliminowano
62. BARTOSZEK Tomasz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 wyeliminowano
63. Krajewski Stanisław KS AZS AWFIS GDAŃSK 27.03.2001 wyeliminowano
63. Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 wyeliminowano
65. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
65. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006 wyeliminowano
67. Nawrocki Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.10.2007 wyeliminowano
68. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 wyeliminowano
69. CHEN Jie AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988 wyeliminowano
69. Truszczyński Dominik UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE 04.03.1997
2. BRICENO Janderson WROCŁAWIANIE 06.03.1995
3. RAJSKI Leszek WROCŁAWIANIE 25.11.1983
3. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
5. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
6. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
7. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
8. Dołżycki Jakub AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
9. Jurkiewicz Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
10. Wojtkowiak Adrian AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
10. SIESS Michał KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.05.1994
12. Borowiec Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.10.1999
13. KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 16.06.1999
14. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
15. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
16. GOC Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.01.2000
17. Bem Maciej AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
18. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
19. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005
20. GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
21. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
22. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
23. SZUMIELEWICZ Paweł WROCŁAWIANIE 26.08.1986
23. Czartoryski Szymon WROCŁAWIANIE 16.11.1999
25. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
26. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
27. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
28. MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.11.1999
29. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
30. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
31. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
32. Szczypiński Kacper AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
33. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
34. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
35. Martyniak Patryk KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.09.2000
35. BRZEZIŃSKI Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.04.2001
37. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
38. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
39. FERNANDEZ Yerbinson WROCŁAWIANIE 03.07.1994
40. ROMERO Roger WROCŁAWIANIE 28.06.1999
40. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
42. Zakrzewski Jan AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
43. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
44. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
45. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
46. Seyfried Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.02.2000
47. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
48. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
49. Pyskło Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
50. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005
51. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
52. CIEPŁY Oliwier AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
53. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
54. WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
55. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
56. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
57. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
57. Mach Oskar FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 25.01.2004
59. Parulski Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2006
60. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
61. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
62. BARTOSZEK Tomasz ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
63. Krajewski Stanisław KS AZS AWFIS GDAŃSK 27.03.2001
63. Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
65. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
65. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006
67. Nawrocki Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24.10.2007
68. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
69. Truszczyński Dominik UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
69. CHEN Jie AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 31.08.1988

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content