Lista klasyfikacyjna

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Chrzanowska Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Chrzanowska - Kasprzyk Marika

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski IV
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 590 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1


2. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 255 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 8


3. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 225 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 6


4. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 165 Pkt: 25
M: 2



Pkt: 14
M: 10
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 9


5. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 125




Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 5


6. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 105 Pkt: 14
M: 11

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 19


7. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 95 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 14


8. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 95 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 4
M: 31

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 16


9. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 80 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 12


10. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 80 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 13


11. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 75

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 25


12. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 68 Pkt: 8
M: 20

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 15


13. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 67 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 22


14. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 66


Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 33


15. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 65

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 17


16. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 63 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 35


17. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 21


18. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18


19. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 55 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 30


20. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 51 Pkt: 8
M: 18

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 29



21. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 43 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 20


22. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 24


23. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 43
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 23


24. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 43

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 25


25. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 43 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 32


26. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36 Pkt: 8
M: 17

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 28


27. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 34
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 43


28. AVELLEIRA Hillary 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 32

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25



29. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 27

Pkt: 2
M: 37


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 39


30. ARCISZEWSKA Oliwia 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 25



Pkt: 12
M: 15




31. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 24



32. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 25

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 38




33. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 23
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 31


34. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21




Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 36


35. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 20 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 34


36. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 37


37. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 20


Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 38


38. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 19
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 39




39. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 19
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 20





40. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 18

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 43




41. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 17





Pkt: 0
M: 27


42. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 17





Pkt: 0
M: 29


43. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 14



Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 42


44. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14


Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 41


45. MECH Aleksandra 1995 UKS ATENA GDAŃSK 13


Pkt: 8
M: 23





45. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13



Pkt: 8
M: 23




47. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13

Pkt: 4
M: 26






47. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 13



Pkt: 4
M: 26




49. NECZYŃSKA Adrianna 2001 IKS LESZNO 13



Pkt: 4
M: 32




50. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 12

Pkt: 2
M: 38

Pkt: 1
M: 45




51. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8





Pkt: 0
M: 44


52. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6



Pkt: 2
M: 34




52. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6


Pkt: 2
M: 34





54. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6

Pkt: 2
M: 35






55. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 2
M: 40






56. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6

Pkt: 1
M: 42






57. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 6



Pkt: 1
M: 44




57. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6


Pkt: 1
M: 44





59. NIECIECKA Aleksandra 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6



Pkt: 1
M: 47




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content