Lista klasyfikacyjna

JAKUBOWSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

KAŚKÓW Piotr

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Płaszczewski Mikołaj

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski II
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski III
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski III
11. Puchar Polski I
12. Puchar Polski II
13. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
14. Mistrzostwa Polski
15. Puchar Polski III
16. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 259 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 19


2. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 190 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 33


3. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 151 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3


4. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 141 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 23


5. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 115 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 15


6. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 95 Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 25


7. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 94 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 21


8. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 90


Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 27



9. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 70 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 39


10. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 67
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 14


11. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 62 Pkt: 0
M: 53

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 44


12. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 58


Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 27


13. PIOSIK Dawid 2004 IKS LESZNO 55 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 52


14. SURMA Jakub 2003 AZS AWF WARSZAWA 55 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 40

Pkt: 18
M: 6
15. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 51 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 18


16. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 49


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 16


17. MAJEWSKI Błażej 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 43


18. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 47
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 41


19. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 47


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 29


20. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 45


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 4
M: 32



Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 27




21. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 31 Pkt: 2
M: 40


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 2
M: 36

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 35


22. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 30 Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 8
M: 20
23. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25


Pkt: 0
M: 71
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 30


24. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 24 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 31


25. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 23
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 38


26. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 23


Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 64
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 55


27. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 21
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 45


28. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 42



Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 46


29. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 21


Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 56


30. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 20


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 53

Pkt: 1
M: 41

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 42


31. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 19


Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 32


32. WAŚCIŃSKI Tobiasz 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 19

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 50

Pkt: 12
M: 13
33. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 18



Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 54

Pkt: 8
M: 23
34. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 15


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 25



Pkt: 4
M: 25
35. DOWNAR Wiktor 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 8
M: 20






Pkt: 0
M: 51


36. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 14


Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 49


37. Frącek Maciej 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 12
M: 13


Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 20


Pkt: 12
M: 16
38. Antoniuk Aleksander 2004 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 13


Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 57



Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 34




39. Wieczorek Michał 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 57

Pkt: 2
M: 34
40. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9



Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 72



Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 56



Pkt: 1
M: 47
41. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 9


Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 61

Pkt: 4
M: 25
42. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 8


Pkt: 1
M: 46






Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 58

Pkt: 1
M: 46
43. Skorupa Maciej 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 8





Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 62

Pkt: 2
M: 38
44. Napieralski Marcin 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 7


Pkt: 1
M: 48


Pkt: 1
M: 44


Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 82
45. KULSKI Karol 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6



Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 53



Pkt: 2
M: 35
46. MAĆKOWIAK Maksymilian 2005 IKS LESZNO 6





Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 76
47. KRUSZONA Bartosz 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 5



Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 75



Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 18



Pkt: 0
M: 56
48. Kulpaczyński Łukasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5


Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 1
M: 45



Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 29



Pkt: 2
M: 33
49. KAPAŁA Adrian 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 5





Pkt: 0
M: 78



Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 47



Pkt: 4
M: 32
50. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 4


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 52


Pkt: 2
M: 34



Pkt: 2
M: 39
51. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4


Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 73

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 62



Pkt: 0
M: 70
52. Łokaj Jędrzej 2004 AZS AWF WARSZAWA 4


Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 70

Pkt: 0
M: 62


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 62




Pkt: 0
M: 59
53. HRYNIEWIECKI Filip 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 3









Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 64
54. WAŚCIŃSKI Gracjan 2006 IKS LESZNO 3



Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 68



Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 55
55. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3









Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 50



Pkt: 1
M: 42
56. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 3


Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 78





Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 60



Pkt: 0
M: 50
57. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 3









Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 59



Pkt: 0
M: 53
58. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 2


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 1
M: 42



Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 72
59. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 2









Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 44




60. Cendrowski Marceli 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2









Pkt: 2
M: 39




Pkt: 0
M: 52
61. PUCKOWSKI Szymon 2006 UKS ATENA GDAŃSK 2










Pkt: 1
M: 46



Pkt: 1
M: 43
62. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 2


Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 1
M: 46



Pkt: 1
M: 46




Pkt: 1
M: 48
63. LOTYCZ Jan 2003 AZS AWF WARSZAWA 2


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 1
M: 48



Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 61




64. Serowik Adam 2005 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2










Pkt: 0
M: 54



Pkt: 0
M: 58
65. WOJTACHNIA Leon 2005 UKS FENIKS JABŁONNA 2









Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 55




66. JEGLIŃSKI Dawid 2006 UKS ATENA GDAŃSK 2









Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 64



Pkt: 0
M: 63
67. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1


Pkt: 0
M: 70
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 69
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 73
67. WYSZYŃSKI Jan 2007 UKS ATENA GDAŃSK 1










Pkt: 0
M: 67



Pkt: 1
M: 41
69. Firch Paweł 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 2
M: 33



Pkt: 1
M: 42





70. THRUN Tristan 2006 UKS ATENA GDAŃSK 1














Pkt: 1
M: 44
71. BEDNER Filip 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1



Pkt: 0
M: 74






Pkt: 0
M: 68



Pkt: 0
M: 57
71. SZENK Iwo 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1









Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 57



Pkt: 0
M: 65
73. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1










Pkt: 0
M: 58



Pkt: 0
M: 68
74. Koniczek Kacper 2004 AZS AWF WARSZAWA 1


Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 64





Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 66



Pkt: 0
M: 60
75. GINTER Cezary 2007 IKS LESZNO 1














Pkt: 0
M: 61
75. Pakuła Michał 2006 UKS ATENA GDAŃSK 1









Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 74




77. Kuźmiński Aleksander 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1














Pkt: 0
M: 62
78. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1









Pkt: 0
M: 63




Pkt: 0
M: 93
78. BARTOSZEK Tomasz 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 1










Pkt: 0
M: 63



Pkt: 0
M: 85

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content