Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.04.2013
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | OPOLSKA Aleksandra | 55 | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
2. | Synoradzka Martyna | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
3. | GUTOWSKA Katarzyna | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 |
4. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
5. | SULIK Sandra | 29 | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
6. | STRACHOWSKA Małgorzata | 52 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
7. | KNOP Magdalena | 3 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.11.1981 |
8. | SZYMAŃSKA Joanna | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
9. | ŻUROWSKA Beata | 28 | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
10. | MATYSIK Marta | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1985 |
11. | MIĘTKA Barbara | 57 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 |
12. | RYBICKA Anna | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.1977 |
13. | Vetulani Maria | 31 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
14. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 27 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
15. | ZAJĄC Katarzyna | 0 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
16. | OLBROMSKA Iwona | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 |
17. | CHLEWIŃSKA Karolina | 5 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 08.11.1983 |
18. | WIADEREK Alicja | 50 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
19. | LACHMAN Katarzyna | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
20. | BARON Karolina | 59 | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
21. | TOBOŁA Dagmara | 33 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 |
22. | Łyczbińska Hanna | 6 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
23. | Matysiak Katarzyna | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
24. | KUROWSKA Sylwia | 25 | WROCŁAWIANIE | 12.08.1989 |
25. | MADAJCZYK Zuzanna | 46 | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
26. | SOBCZAK Zuzanna | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
27. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | 58 | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 |
28. | WOJTKOWIAK Małgorzata | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 |
29. | LIDZBARSKA Anna | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.11.1987 |
30. | BOCHENEK Magdalena | 37 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
31. | DRAPELLA Magdalena | 45 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
32. | WASILEWSKA Barbara | 44 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
33. | Jelińska Martyna | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
34. | STRACHOWSKA Magdalena | 0 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 |
35. | RYGIELSKA Emilia | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 |
36. | OPOLSKA Maja | 38 | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
37. | Łyczbińska Marta | 9 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
38. | WIECZOREK Zuzanna | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
39. | KUROWSKA Dominika | 20 | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
40. | BRONIKOWSKA Zofia | 0 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
41. | CZAJKA Justyna | 43 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
42. | CIESIELSKA Marta | 41 | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
43. | CZAJKA Weronika | 40 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
44. | PALISZEWSKA Monika | 10 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 |
45. | BREŚ Aleksandra | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.1990 |
46. | VALDERRAMA Marlyn | 0 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
2. | RYBICKA Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.1977 | zakwalifikowano |
3. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
4. | CHLEWIŃSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 08.11.1983 | zakwalifikowano |
5. | MATYSIK Marta | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1985 | zakwalifikowano |
6. | RYGIELSKA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 | zakwalifikowano |
7. | GUTOWSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 | zakwalifikowano |
8. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 | zakwalifikowano |
9. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 | zakwalifikowano |
10. | WOJTKOWIAK Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 | zakwalifikowano |
11. | KNOP Magdalena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.11.1981 | zakwalifikowano |
12. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
13. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 | zakwalifikowano |
14. | BREŚ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.1990 | zakwalifikowano |
15. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 | zakwalifikowano |
16. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
17. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 | zakwalifikowano |
17. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 | zakwalifikowano |
19. | PALISZEWSKA Monika | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 | zakwalifikowano |
20. | KUROWSKA Sylwia | WROCŁAWIANIE | 12.08.1989 | zakwalifikowano |
21. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
22. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 | zakwalifikowano |
23. | OLBROMSKA Iwona | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 | zakwalifikowano |
24. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
25. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 | zakwalifikowano |
26. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 | zakwalifikowano |
27. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 | zakwalifikowano |
28. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 | zakwalifikowano |
29. | LIDZBARSKA Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.11.1987 | zakwalifikowano |
30. | MIĘTKA Barbara | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 | zakwalifikowano |
31. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 | zakwalifikowano |
32. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 | zakwalifikowano |
33. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 | zakwalifikowano |
34. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
35. | VALDERRAMA Marlyn | zakwalifikowano | ||
35. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 | zakwalifikowano |
37. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
38. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 | zakwalifikowano |
39. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 | zakwalifikowano |
40. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 | zakwalifikowano |
41. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 | zakwalifikowano |
42. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
43. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 | zakwalifikowano |
44. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 | zakwalifikowano |
45. | TOBOŁA Dagmara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 | zakwalifikowano |
46. | STRACHOWSKA Magdalena | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | CHLEWIŃSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 08.11.1983 |
2. | WOJTKOWIAK Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 |
3. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
3. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
5. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
6. | RYBICKA Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.1977 |
7. | RYGIELSKA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 |
8. | Vetulani Maria | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1996 |
9. | GUTOWSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 |
10. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
11. | KNOP Magdalena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.11.1981 |
12. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
13. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
14. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
15. | PALISZEWSKA Monika | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 |
16. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
17. | MATYSIK Marta | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1985 |
18. | BREŚ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.1990 |
19. | SZYMAŃSKA Joanna | AZS AWF POZNAŃ | 03.10.1996 |
19. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
21. | KUROWSKA Sylwia | WROCŁAWIANIE | 12.08.1989 |
22. | OLBROMSKA Iwona | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 |
23. | LACHMAN Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 13.11.1996 |
24. | LIDZBARSKA Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.11.1987 |
25. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
26. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
27. | VALDERRAMA Marlyn | ||
28. | WIADEREK Alicja | KU AZS-UAM POZNAŃ | 06.03.1996 |
29. | WIECZOREK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.1995 |
30. | ŻUROWSKA Beata | WROCŁAWIANIE | 08.09.1997 |
31. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 |
32. | SZOSTAKIEWICZ Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.04.1998 |
33. | CZAJKA Weronika | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
34. | OPOLSKA Maja | AZS AWF WARSZAWA | 03.05.1995 |
35. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
36. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
37. | DRAPELLA Magdalena | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.10.1996 |
38. | MIĘTKA Barbara | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 |
39. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
40. | Matysiak Katarzyna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.11.1998 |
41. | BRONIKOWSKA Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.1998 |
42. | CZAJKA Justyna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 28.04.1995 |
43. | ZAJĄC Katarzyna | BUDOWLANI TORUŃ | 21.10.1997 |
44. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
45. | TOBOŁA Dagmara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 |
46. | STRACHOWSKA Magdalena | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 21.02.1996 |