Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.05.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | THRUN Tristan | 36 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
2. | Pakuła Michał | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
3. | DUDZIŃSKI Damian | 19 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
4. | Pyskło Bartosz | 38 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
5. | GORCZYCA Jakub | 1 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
6. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 17 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
7. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 37 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
8. | Fogt Jakub | 2 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
9. | OLSZEWSKI Franciszek | 20 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
10. | Głowiński Szymon | 35 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
11. | Długokęcki Ludomir | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
12. | DURAJ Idzi | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
13. | ŁOPATNIUK Mateusz | 34 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 |
14. | GÓRNY Hubert | 39 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2007 |
15. | Kowalski Tymon | 16 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
16. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
17. | WESOŁOWSKI Aleksander | 40 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.06.2006 |
18. | STARKOWSKI Filip | 4 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
19. | TUSK Jakub | 33 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.05.2007 |
20. | Pyskło Szymon | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
21. | DOLAŃSKI Paweł | 57 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.08.2007 |
22. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 14 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
23. | LEWANDOWSKI Jeremi | 41 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 |
24. | WIOSNA Mateusz | 32 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 |
25. | Cendrowski Marceli | 5 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
26. | CZAJKOWSKI Jakub | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
27. | BOGUSŁAWSKI Szymon | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 |
28. | Szuflita Adam | 31 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 |
29. | Chojnacki Jan | 55 | MKS Świt | 25.09.2007 |
30. | LEOPOLD Hubert | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 |
31. | MOŻEJKO Miłosz | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
32. | PIEKARSKI Marek | 42 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 |
33. | JUCHNIEWICZ Joachim | 43 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.05.2006 |
34. | Kruszona Adam | 12 | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
35. | Surma Maciej | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
36. | RZEPKA Tomasz | 48 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 |
37. | Rut Wiktor | 30 | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
38. | PISAREWICZ Szymon | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
39. | Fedorów Hubert | 11 | MKS Świt | 07.09.2006 |
40. | KARAWACKI Olaf | 29 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
41. | WYSZYŃSKI Jan | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
42. | JAWORSKI Eryk | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
43. | ŚCIBIWOŁK Jan | 44 | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 |
44. | TRYBUŁOWSKI Rafał | 28 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2006 |
45. | JANCZAK Aleksander | 27 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
46. | SZCZOTKO Bartosz | 9 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
47. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | 46 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
48. | KSIĄŻEK Jan | 10 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
2. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 | zakwalifikowano |
3. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
4. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
5. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
6. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
7. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 | zakwalifikowano |
8. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 | zakwalifikowano |
9. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
10. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
11. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 | zakwalifikowano |
12. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 | zakwalifikowano |
13. | RZEPKA Tomasz | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 | zakwalifikowano |
14. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 | zakwalifikowano |
15. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 | zakwalifikowano |
16. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
17. | LEOPOLD Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
18. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
19. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 | zakwalifikowano |
20. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
21. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
22. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 | zakwalifikowano |
23. | WIOSNA Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 | zakwalifikowano |
24. | BOGUSŁAWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 | zakwalifikowano |
25. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
26. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 | zakwalifikowano |
27. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 | zakwalifikowano |
28. | LEWANDOWSKI Jeremi | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 | zakwalifikowano |
29. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 | zakwalifikowano |
30. | ŁOPATNIUK Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 | zakwalifikowano |
31. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 | zakwalifikowano |
32. | TRYBUŁOWSKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2006 | zakwalifikowano |
33. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 | zakwalifikowano |
34. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 | zakwalifikowano |
35. | TUSK Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 25.05.2007 | zakwalifikowano |
35. | JUCHNIEWICZ Joachim | UKS ATENA GDAŃSK | 19.05.2006 | zakwalifikowano |
37. | WESOŁOWSKI Aleksander | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.06.2006 | zakwalifikowano |
37. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 | zakwalifikowano |
39. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 | zakwalifikowano |
40. | DOLAŃSKI Paweł | UKS ATENA GDAŃSK | 06.08.2007 | zakwalifikowano |
41. | GÓRNY Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2007 | zakwalifikowano |
42. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 | zakwalifikowano |
43. | PIEKARSKI Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 | zakwalifikowano |
44. | ŚCIBIWOŁK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 | zakwalifikowano |
45. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 | zakwalifikowano |
46. | Szuflita Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 | zakwalifikowano |
47. | Chojnacki Jan | MKS Świt | 25.09.2007 | zakwalifikowano |
48. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
2. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
3. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
3. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
5. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
6. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 |
7. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
8. | BOGUSŁAWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 |
9. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
10. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
11. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
12. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
13. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
14. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
15. | WIOSNA Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 |
16. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
17. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
18. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
19. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
20. | RZEPKA Tomasz | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 |
21. | LEOPOLD Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 |
22. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
23. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
24. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
25. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
26. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
27. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
28. | LEWANDOWSKI Jeremi | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 |
29. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
30. | TRYBUŁOWSKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2006 |
31. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
32. | TUSK Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 25.05.2007 |
33. | ŁOPATNIUK Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 |
34. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
35. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
36. | JUCHNIEWICZ Joachim | UKS ATENA GDAŃSK | 19.05.2006 |
37. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
37. | WESOŁOWSKI Aleksander | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.06.2006 |
39. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
40. | DOLAŃSKI Paweł | UKS ATENA GDAŃSK | 06.08.2007 |
41. | GÓRNY Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2007 |
42. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
43. | PIEKARSKI Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 |
44. | ŚCIBIWOŁK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 |
45. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
46. | Szuflita Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 |
47. | Chojnacki Jan | MKS Świt | 25.09.2007 |
48. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |