Nazwa: Toruńska Katarzyna
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.09.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Drzewski Patryk | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 05.03.2008 |
2. | DORN Patrick | 36 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 |
3. | MAKSYMOWICZ Igor | 18 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
4. | LEWANDOWSKI Wojciech | 54 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.08.2010 |
5. | Bukat Stanisław | 38 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 |
6. | Kardyś Alex | 1 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
7. | BĄK Aleksander | 35 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 |
8. | Fedorów Antoni | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 23.03.2009 |
9. | CYGNAR Filip | 2 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
10. | GŁOWIŃSKI Igor | 37 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 |
11. | Marczyk Grzegorz | 20 | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 |
12. | Zygmunt Krzysztof | 39 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
13. | Piosik Mikołaj | 58 | IKS LESZNO | 14.08.2008 |
14. | DRĄŻKIEWICZ Michał | 21 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2008 |
15. | Mazur Maciej | 3 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
16. | MACIEJEWSKI Tomasz | 16 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
17. | ŻOK Bartosz | 22 | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
18. | SAWICKI Aleksander | 53 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.10.2008 |
19. | Torzyński Bartosz | 15 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 |
20. | DURAJ Szczepan | 4 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
21. | KOWALSKI Patryk | 47 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2010 |
22. | KOŁOSZKO Konrad | 60 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.07.2012 |
23. | Wiśnik Feliks | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
24. | Stelmaszyk Igor | 23 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 |
25. | Pokorski Franciszek | 14 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
26. | Rapinczuk Jan | 56 | MKS Świt | 10.10.2009 |
27. | Kuna Jan | 32 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 |
28. | MOCEK Maksymilian | 24 | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
29. | Nieszczerzewski Eryk | 6 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
30. | Langowski Jan | 42 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.03.2009 |
31. | ZIELIŃSKI Konstanty | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
32. | Borkowski Olgierd | 26 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
33. | GŁUSZAK Szymon | 12 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
34. | NOWAK Nikodem | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 |
35. | DĘBIŃSKI Wiktor | 43 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 |
36. | Sawicki Patryk | 7 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
37. | MALINOWSKI Filip | 31 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 10.04.2008 |
38. | Woźniak Eryk | 11 | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
39. | Szympel Tymoteusz | 30 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
40. | Truszczyński Dominik | 8 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
41. | Szymczyk Michał | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 28.08.2008 |
42. | Chojnacki Maksymilian | 44 | MKS Świt | 02.03.2009 |
43. | KOWALEWSKI Hubert | 48 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.02.2009 |
44. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 10 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
45. | Sowa Jan | 9 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
46. | Mosur Krzysztof | 45 | AZS AWF WARSZAWA | 17.01.2009 |
47. | KUCZKOWSKI Dawid | 29 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 |
48. | Kędziora Jakub | 28 | IKS LESZNO | 31.05.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | zakwalifikowano |
2. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 | zakwalifikowano |
2. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 | zakwalifikowano |
4. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | zakwalifikowano |
5. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 | zakwalifikowano |
6. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | zakwalifikowano |
7. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
8. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 | zakwalifikowano |
9. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 | zakwalifikowano |
10. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 | zakwalifikowano |
11. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
12. | Fedorów Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 23.03.2009 | zakwalifikowano |
13. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 | zakwalifikowano |
14. | Szymczyk Michał | AZS AWF WARSZAWA | 28.08.2008 | zakwalifikowano |
15. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 | zakwalifikowano |
16. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 | zakwalifikowano |
17. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | zakwalifikowano |
18. | Torzyński Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 | zakwalifikowano |
19. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 | zakwalifikowano |
20. | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 | zakwalifikowano |
21. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 | zakwalifikowano |
21. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 | zakwalifikowano |
23. | Drzewski Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 05.03.2008 | zakwalifikowano |
24. | Langowski Jan | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.03.2009 | zakwalifikowano |
25. | Stelmaszyk Igor | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 | zakwalifikowano |
26. | Kędziora Jakub | IKS LESZNO | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
27. | NOWAK Nikodem | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 | zakwalifikowano |
28. | Kuna Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 | zakwalifikowano |
29. | DRĄŻKIEWICZ Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2008 | zakwalifikowano |
30. | Marczyk Grzegorz | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 | zakwalifikowano |
31. | GŁOWIŃSKI Igor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 | zakwalifikowano |
32. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 | zakwalifikowano |
33. | Piosik Mikołaj | IKS LESZNO | 14.08.2008 | zakwalifikowano |
34. | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 | zakwalifikowano |
35. | KUCZKOWSKI Dawid | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 | zakwalifikowano |
36. | Bukat Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 | zakwalifikowano |
37. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 | zakwalifikowano |
38. | KOŁOSZKO Konrad | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.07.2012 | zakwalifikowano |
39. | KOWALSKI Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2010 | zakwalifikowano |
40. | Rapinczuk Jan | MKS Świt | 10.10.2009 | zakwalifikowano |
41. | DORN Patrick | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 | zakwalifikowano |
42. | LEWANDOWSKI Wojciech | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.08.2010 | zakwalifikowano |
43. | SAWICKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.10.2008 | zakwalifikowano |
44. | Chojnacki Maksymilian | MKS Świt | 02.03.2009 | zakwalifikowano |
45. | MALINOWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 10.04.2008 | zakwalifikowano |
46. | Mosur Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.01.2009 | zakwalifikowano |
47. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 | zakwalifikowano |
48. | KOWALEWSKI Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 17.02.2009 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
2. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
3. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
3. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
5. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
6. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
7. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
8. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
9. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
10. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
11. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
12. | Fedorów Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 23.03.2009 |
13. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
14. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
15. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
16. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
17. | Szymczyk Michał | AZS AWF WARSZAWA | 28.08.2008 |
18. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
19. | Torzyński Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 |
20. | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 |
21. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
21. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
23. | Drzewski Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 05.03.2008 |
24. | Langowski Jan | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.03.2009 |
25. | Stelmaszyk Igor | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 |
26. | Kędziora Jakub | IKS LESZNO | 31.05.2008 |
27. | Marczyk Grzegorz | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 |
28. | GŁOWIŃSKI Igor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 |
29. | Piosik Mikołaj | IKS LESZNO | 14.08.2008 |
30. | Bukat Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 |
31. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
32. | KOŁOSZKO Konrad | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.07.2012 |
33. | NOWAK Nikodem | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 |
34. | Kuna Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 |
35. | DRĄŻKIEWICZ Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2008 |
36. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
37. | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 |
38. | KUCZKOWSKI Dawid | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 |
39. | KOWALSKI Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2010 |
40. | Rapinczuk Jan | MKS Świt | 10.10.2009 |
41. | DORN Patrick | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 |
42. | LEWANDOWSKI Wojciech | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.08.2010 |
43. | SAWICKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.10.2008 |
44. | Chojnacki Maksymilian | MKS Świt | 02.03.2009 |
45. | MALINOWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 10.04.2008 |
46. | Mosur Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.01.2009 |
47. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
48. | KOWALEWSKI Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 17.02.2009 |