Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów we florecie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
2. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
3. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
4. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
5. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
6. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
7. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
8. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
9. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
10. Marianna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2012
11. Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
12. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
13. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
14. Zofia JAKUBIAK UKS FENIKS JABŁONNA 17.01.2004
15. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
16. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
17. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
18. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
19. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
20. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
21. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
22. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
23. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
24. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
25. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
26. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
27. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
28. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
29. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
30. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
31. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
32. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
33. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
34. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
35. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
36. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
37. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
38. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
39. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
40. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
41. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
42. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
43. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
44. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
45. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
46. Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
47. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
48. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
49. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
50. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
51. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
52. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
53. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
54. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
55. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
56. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
57. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
58. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
59. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
60. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
61. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
62. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
63. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
64. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
65. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
66. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
67.
68. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
69. Maja URBAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
70. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
- Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
- Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
- Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 wyeliminowano
- Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 zakwalifikowano
- Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
- Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
- Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
- Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
- Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007 wyeliminowano
- Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 wyeliminowano
- Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
- Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 zakwalifikowano
- Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
- Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
- Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
- Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
- Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
- Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
- Maja URBAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 wyeliminowano
- Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 wyeliminowano
- zakwalifikowano
- Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 wyeliminowano
- Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 wyeliminowano
- Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 zakwalifikowano
- Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
- Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
- Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007 zakwalifikowano
- Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
- Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 wyeliminowano
- Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 wyeliminowano
- NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005 wyeliminowano
- Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
- Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
- Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
- Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 wyeliminowano
- Marianna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2012 wyeliminowano
- OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
- Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
- Zofia JAKUBIAK UKS FENIKS JABŁONNA 17.01.2004 wyeliminowano
- Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
- Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
- Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007 wyeliminowano
- Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
- Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
- Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
- Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007 wyeliminowano
- Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
- Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002 zakwalifikowano
- Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 zakwalifikowano
- Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005 wyeliminowano
- Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
- Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
- Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 wyeliminowano
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 wyeliminowano
- Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
- Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
- Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
- Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002 zakwalifikowano
- Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008 wyeliminowano
- Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007 zakwalifikowano
- Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 wyeliminowano
- Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
- Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004 wyeliminowano
- Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
- Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
- Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
- Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 wyeliminowano
- Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
-
- Zofia JAKUBIAK UKS FENIKS JABŁONNA 17.01.2004
- Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
- Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
- Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
- Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
- Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
- Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
- Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
-
-
-
-
-
-
- Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Marianna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2012
- Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
- Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
- Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
- Natalia GAWENDA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2007
- NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
- Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
- Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
- Maja URBAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
- Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
- Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
- Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
1. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
2. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
3. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
3. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
5. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
6. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
7. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
8. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
9. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
10. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
11. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
12. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
13. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
14. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
15. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
16. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
17. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
18. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
19. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
19. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
21. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
22. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
23. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
24. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
25. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
26. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
27. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
28. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
29. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
30. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
31. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
32. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
33. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
34. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
35. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
36. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
37. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
38. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
39. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
40. Natasza Dejczer UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
41. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
42. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
43.
44. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
45. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
46. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
47. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
48. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy