Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
2. BARTOSZ HUDY TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008
3. Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
4. Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
5. Mikołaj Jóźwiak KKSZ KONIN 27.11.2008
6. Olgierd Budkiewicz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
7. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
8. Ignacy Banasiak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 08.05.2009
9. Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
10. Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
11. Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
12. Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
13. Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
14. Hubert Jasiński UKS RIPOSTA OLSZTYN 18.04.2009
15. Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
16. Szymon Skoczek MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008
17. Karol Stęplewski MUKS VICTOR WARSZAWA 10.10.2008
18. Jan SKOWROŃSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 07.04.2008
19. Teodor Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 16.04.2010
20. Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
21. Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
22. Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008
23. Maksymilian Przekop UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009
24. Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
25. Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
26. Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
27. Konrad DMOCHOWSKI KKSZ KONIN 15.02.2008
28. Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
29. Aleksander KMIEĆ KKSZ KONIN 23.01.2008
30. Karol Kiper KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010
31. Ignacy Hrycaj UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010
32. Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
33. KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
34. Tymoteusz GRZESZKIEWICZ KKSZ KONIN 02.01.2008
35. Nikodem Marciński KKSZ KONIN 29.08.2010
36. Antoni Chmielowski KKSZ KONIN 24.02.2010
37. JAKUB WIATROWSKI KKSZ KONIN 07.06.2010
38. Kacper Szkolmowski KKSZ KONIN 25.05.2010
39. Jakub Baszkiewicz KKSZ KONIN 10.07.2010
40. Filip Kowalski KKSZ KONIN 27.03.2010
41. Bartosz Nowak KKSZ KONIN 09.11.2010
42. Bartosz Zawierucha KKSZ KONIN 09.11.2010
43. Kamil Kasprzak KKSZ KONIN 05.10.2010
44. Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010
45. Bartosz RZEŚNY GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 05.01.2010
46. Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
47. Wojciech Sadowski KLUB SZERMIERCZY AMP 31.01.2009
48. Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
49. Grzegorz KĘDZIERSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.01.2010
50. Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
51. Miłosz Dominiak AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010
52. Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008
53. Adam Biały AZS AWF WARSZAWA 18.10.2009
54. Mateusz Basiak AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009
55. Andrzej PIEŃKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009
56. Michał Siemiątkowski IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010
57. Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
58. Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
59. Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
60. Nicole Urbaszek UKS SZABLA ZĄBKI 17.11.2008
61. Maciej BULSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 28.05.2008
62. Franciszek Polnik MUKS VICTOR WARSZAWA 19.04.2008
63. Gracjan Samulczyk KKSZ KONIN 30.12.2010
64. BARTOSZ GRACZYK KKSZ KONIN 05.06.2010
65. Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
66. Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
67. Bartłomiej Płochocki UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009
68. Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
69. Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
70. Jacek KUJKO MUKS VICTOR WARSZAWA 04.02.2010
71. Oskar Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 wyeliminowano
- Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009 wyeliminowano
- Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008 wyeliminowano
- Miłosz Dominiak AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010 wyeliminowano
- Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010 wyeliminowano
- Grzegorz KĘDZIERSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.01.2010 wyeliminowano
- Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010 wyeliminowano
- Wojciech Sadowski KLUB SZERMIERCZY AMP 31.01.2009 wyeliminowano
- Bartosz RZEŚNY GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 05.01.2010 wyeliminowano
- Mateusz Basiak AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009 wyeliminowano
- Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010 wyeliminowano
- Kamil Kasprzak KKSZ KONIN 05.10.2010 wyeliminowano
- Bartosz Zawierucha KKSZ KONIN 09.11.2010 wyeliminowano
- Bartosz Nowak KKSZ KONIN 09.11.2010 wyeliminowano
- Filip Kowalski KKSZ KONIN 27.03.2010 wyeliminowano
- Jakub Baszkiewicz KKSZ KONIN 10.07.2010 wyeliminowano
- Adam Biały AZS AWF WARSZAWA 18.10.2009 wyeliminowano
- Andrzej PIEŃKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009 wyeliminowano
- JAKUB WIATROWSKI KKSZ KONIN 07.06.2010 wyeliminowano
- BARTOSZ GRACZYK KKSZ KONIN 05.06.2010 wyeliminowano
- Jacek KUJKO MUKS VICTOR WARSZAWA 04.02.2010 wyeliminowano
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010 wyeliminowano
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008 wyeliminowano
- Bartłomiej Płochocki UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009 wyeliminowano
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008 wyeliminowano
- Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009 wyeliminowano
- Gracjan Samulczyk KKSZ KONIN 30.12.2010 wyeliminowano
- Michał Siemiątkowski IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010 wyeliminowano
- Franciszek Polnik MUKS VICTOR WARSZAWA 19.04.2008 wyeliminowano
- Maciej BULSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 28.05.2008 wyeliminowano
- Nicole Urbaszek UKS SZABLA ZĄBKI 17.11.2008 wyeliminowano
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 wyeliminowano
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 wyeliminowano
- Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010 wyeliminowano
- Kacper Szkolmowski KKSZ KONIN 25.05.2010 wyeliminowano
- Antoni Chmielowski KKSZ KONIN 24.02.2010 wyeliminowano
- BARTOSZ HUDY TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008 wyeliminowano
- Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009 wyeliminowano
- Szymon Skoczek MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008 wyeliminowano
- Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008 wyeliminowano
- Hubert Jasiński UKS RIPOSTA OLSZTYN 18.04.2009 wyeliminowano
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009 wyeliminowano
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009 wyeliminowano
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009 wyeliminowano
- Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009 wyeliminowano
- Jan SKOWROŃSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 07.04.2008 wyeliminowano
- Ignacy Banasiak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 08.05.2009 wyeliminowano
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 wyeliminowano
- Olgierd Budkiewicz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008 wyeliminowano
- Mikołaj Jóźwiak KKSZ KONIN 27.11.2008 wyeliminowano
- Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009 wyeliminowano
- Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008 wyeliminowano
- Karol Stęplewski MUKS VICTOR WARSZAWA 10.10.2008 wyeliminowano
- Teodor Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 16.04.2010 wyeliminowano
- Nikodem Marciński KKSZ KONIN 29.08.2010 wyeliminowano
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009 wyeliminowano
- Tymoteusz GRZESZKIEWICZ KKSZ KONIN 02.01.2008 wyeliminowano
- KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008 wyeliminowano
- Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010 wyeliminowano
- Ignacy Hrycaj UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Karol Kiper KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010 wyeliminowano
- Aleksander KMIEĆ KKSZ KONIN 23.01.2008 wyeliminowano
- Konrad DMOCHOWSKI KKSZ KONIN 15.02.2008 wyeliminowano
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 wyeliminowano
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 wyeliminowano
- Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 wyeliminowano
- Maksymilian Przekop UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009 wyeliminowano
- Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008 wyeliminowano
- Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009 wyeliminowano
- Oskar Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Piotr Sikora - Rudnicki GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 20.04.2009
- Gracjan Samulczyk KKSZ KONIN 30.12.2010
- Jacek KUJKO MUKS VICTOR WARSZAWA 04.02.2010
- Jakub Lipiński DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
- Adam Kałecki KKSZ KONIN 28.10.2008
- Bartłomiej Płochocki UKS SZABLA ZĄBKI 17.08.2009
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
- Stanisław Król IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
- Michał Siemiątkowski IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 30.08.2010
- JAKUB WIATROWSKI KKSZ KONIN 07.06.2010
- Franciszek Polnik MUKS VICTOR WARSZAWA 19.04.2008
- Maciej BULSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 28.05.2008
- Nicole Urbaszek UKS SZABLA ZĄBKI 17.11.2008
- Wiktor Lewkowski UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
- Szymon Dąbrowski UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
- Franciszek Król DRAGON ŁÓDŹ 18.03.2010
- BARTOSZ GRACZYK KKSZ KONIN 05.06.2010
- Andrzej PIEŃKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009
- Antoni Chmielowski KKSZ KONIN 24.02.2010
- Bartosz RZEŚNY GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 05.01.2010
- Mateusz Przestrzelski AZS AWF WARSZAWA 09.02.2008
- Miłosz Dominiak AZS AWF WARSZAWA 08.05.2010
- Jan Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
- Grzegorz KĘDZIERSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.01.2010
- Dominik Zubko TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
- Wojciech Sadowski KLUB SZERMIERCZY AMP 31.01.2009
- Mateusz Basiak AZS AWF WARSZAWA 07.10.2009
- Adam Biały AZS AWF WARSZAWA 18.10.2009
- Iwo Bugaj GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.09.2010
- Kamil Kasprzak KKSZ KONIN 05.10.2010
- Bartosz Zawierucha KKSZ KONIN 09.11.2010
- Bartosz Nowak KKSZ KONIN 09.11.2010
- Filip Kowalski KKSZ KONIN 27.03.2010
- Jakub Baszkiewicz KKSZ KONIN 10.07.2010
- Kacper Szkolmowski KKSZ KONIN 25.05.2010
- BARTOSZ HUDY TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008
- Oskar Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2010
- Konrad DMOCHOWSKI KKSZ KONIN 15.02.2008
- Tymoteusz GRZESZKIEWICZ KKSZ KONIN 02.01.2008
- KACPER JANOWIAK UKS SZABLA BRZOZA 04.06.2008
- Jan Warchulski DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
- Ignacy Hrycaj UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 07.04.2010
- Karol Kiper KLUB SZERMIERCZY AMP 24.05.2010
- Aleksander KMIEĆ KKSZ KONIN 23.01.2008
- Tomasz Rataj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
- Nikodem Marciński KKSZ KONIN 29.08.2010
- Roch BRUZIK DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
- Mikołaj Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
- Jędrzej Nadarzewski UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
- Maksymilian Przekop UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.04.2009
- Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008
- Tadeusz Rowiński AZS AWF WARSZAWA 05.06.2009
- Szymon Mioduszewski KKSZ KONIN 06.04.2009
- Teodor Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 16.04.2010
- Krzysztof WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
- Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
- Szymon Skoczek MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008
- Tomasz Masłowiecki UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
- Hubert Jasiński UKS RIPOSTA OLSZTYN 18.04.2009
- Igor RADOCH KKSZ KONIN 05.10.2009
- Bartosz Nowinowski KKSZ KONIN 06.01.2009
- Błażej Palmowski KKSZ KONIN 03.06.2009
- Jan SKOWROŃSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 07.04.2008
- Karol Stęplewski MUKS VICTOR WARSZAWA 10.10.2008
- Ignacy Banasiak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 08.05.2009
- Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
- Olgierd Budkiewicz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
- Mikołaj Jóźwiak KKSZ KONIN 27.11.2008
- Aleksander Popławski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 26.07.2009
- Alan Krych UKS RIPOSTA OLSZTYN 25.10.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy